Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak już wskoczy doładowanie, zalecam średnio co 12 godzin włączyć jakiś kodowany kanał :)

Dzisiaj doładowałem ten Pakiet Extra w punkcie z czystej ciekawości, w ciągu 26 Minut już kanały działały, w chwili obecnej jest 41 stacji w tym odbiorniku :) + 11 Radiowych, bo 12 to sam szum z odbiornika nie wiem po co oni to nadają zastąpili by ten program innym choćby RDC, albo Radio Kolor, bo Radio Bajka raczej nie wróci już do emisji przerwa już trwa od grudnia i nie widać rychłego powrotu, na szczęście ten mój odbiornik jest na zasadzie Pre-Paid chcesz płacisz nie chcesz nie płacisz jak w Telewizji na Kartę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 20.08.2015 r. w ofercie dla obecnych abonentów pakietu Ekstra w Naziemnej Telewizji Cyfrowej wprowadzone zostały zmiany. Teraz cena pakietu Ekstra w ofercie dla abonentów przedłużających umowę na kolejne 12 miesięcy będzie wynosiła 9,99 zł/mies. – to o 5 zł mniej niż dotychczas.

 

Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci abonamentowi z podpisaną umową lojalnościową, posiadający dekoder zarówno na własność jak i na udostępnienie. Mogą z w/w oferty skorzystać już na 6 miesięcy przed końcem okresu podstawowego umowy. W tej ofercie nie ma promocyjnych miesięcy i podmian dekodera.

.

Pozmieniało się coś od tego czasu w ofertach w ramach przedłużenia Pakietu Extra ( nie mam na mysli nowo dodanych kanałów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@jarek999

Dostałeś już odpowiedź na reklamację?

Dostałem. Sygnał nadawany jest prawidłowo a ja powinienem pamiętać o antenie w polaryzacji pionowej. Standard. A sygnał w Warszawie jak zrywał tak zrywa nadal ale w ostatnich dniach zdarzają się tylko pojedyncze zaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem. Sygnał nadawany jest prawidłowo a ja powinienem pamiętać o antenie w polaryzacji pionowej. Standard. A sygnał w Warszawie jak zrywał tak zrywa nadal ale w ostatnich dniach zdarzają się tylko pojedyncze zaniki.

 

Żadne argumenty nie docierają do konsultantów. Mają tylko jedną odpowiedź. Ja również taką uzyskałem, pisząc o tym, że jestem instalatorem i sygnał zmierzony jest za pomocą profesjonalnego miernika. Kazali mi prawidłowo ustawić antenę w polaryzacji pionowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem pierwszą ofertę w czerwcu 2012 roku, to miałem wybór, zakup dekodera na własność za 1 zł lub dzierżawa dekodera za 1 złotych miesięcznie  :crazy: .

 

Do plusów można doliczyć, że gwarancję masz do czasu zakończenia na dekoderze pakietu Ekstra ( nawet po umowie jako Pre-Paid).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na CRT widać gorszą jakość, piksele i zdecydowanie bladsze kolory. To wszystko jest tak zmasakrowane, że czasami żółty pasek na Polsat News potrafi się rozsypywać przy przewijaniu. Jednak ja wolę więcej kanałów niż lepszą jakość bo traktuję mobilną jako zapas w drugim pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...