Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rodzice mają Orange love(po miedzi), oferta za 109.90zl. umowa kończy się w kwietniu. Dzwonili z Orange z ofertą na przedłużenie:ta sama cena, wymiana dekodera(czy jest opcja na dekoder Samsung bez dopłaty??),wymiana routera. Dodatkowo za 10pln/Msc smartfon(jaki? Rodzice mają mi zapisać przy kolejnej rozmowie). Alternatywy nie ma (wieś) więc i tak przedłużymy, ale warto zadbać o lepszy sprzęt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość dokupienia pakietu Mistrzostwa Piłka posiadając pakiet Extra+ z Eleven w DTH. Interesuje mnie tylko ten pakiet a konsultant pisał że jest on możliwy tylko z Canal+Prestige jednak na Mój Orange widnieje informacja że także z pakietem extra+ można wykupić Polsaty Sport Premium. Czy ktoś się orientuje jak to dokładnie wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Satkurier informował:

"Kanał Dizi HD zasili pakiet Komfortowy z oferty operatora, a przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów telewizyjnych Orange."

 

Niestety, jak dzisiaj ( 7.03.2022 ) widzimy, kanał już jest zakodowany! 

Orange - szkoda słów.

 

Dla przypomnienia, źródło:

https://satkurier.pl/news/214286/dizi-hd-w-ofercie-iptv-orange-tv.html

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 22:25, xShandyyy napisał:

czy jest możliwość dokupienia pakietu Mistrzostwa Piłka posiadając pakiet Extra+ z Eleven w DTH. Interesuje mnie tylko ten pakiet a konsultant pisał że jest on możliwy tylko z Canal+Prestige jednak na Mój Orange widnieje informacja że także z pakietem extra+ można wykupić Polsaty Sport Premium. 

 

jak byłem w Orange tj jeszcze w ub r. to pakiet o który pytasz można było dokupić bez posiadania pakietu Canal+. Był on tak jak piszesz do Extra+ (to także jest pakiet canal+, na niego podpisuje się roczny cyrograf niestety, a 90 proc. kanałów tego pakietu poza bodajże Active Family, Sundance, Adventure jest w pakiecie orangowym komfortowym -bez okresu zobowiazania-).

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie opcje:

 

1) Dodatkowy rabat na abonament dla wybranych lokalizacji (10 zł/mies. na Internet domowy) lub (20 zł/mies. na Internet domowy z telewizją) https://www.orange.pl/internet/warszawo#contentComponent_3

Przy czym warto zadzwonić na infolinie i dowiedzieć się czy dla twojego rejonu jest taka zniżka (jeśli nie, ewentualnie spróbować wyżebrać ;) )

 

2) Podpisać najpierw umowę bezterminową, a następnie przedłużenie na 24 miesiące (po kilu dniach) zniżka 10PLN

https://www.orange.pl/internet/przedluzam-internet#contentComponent_3

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile kosztuje pakiet z  C+4K?

Kanał jest do dokupienia oddzielnie do pakietu C+ czy stanowi część składową oferty?

W przypadku ICU 100 (bez HDR) jak oceniacie jakość kanału?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lakiman napisał:

Z ciekawości, ile kosztuje pakiet z  C+4K?

Kanał jest do dokupienia oddzielnie do pakietu C+ czy stanowi część składową oferty?

 

Na stronie jest Pakiet CANAL+ Prestige za 50 I Select za 40, nie ma nic na temat 4k.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy macie C+4k dostępne także w multiroom na dekoderze Android 4k ? Co prawda nie mam wykupionej opcji C+, ale w ogóle nie mam takiego numeru na liście kanałów.

Pytanie 2: Czy C+4k w Orange ma normalny, jasny obraz? 

Pytam, bo na sat od C+ od lat ten kanał jest jakby zaciemniony, obraz jest dużo ciemniejszy niż na pozostałych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...