Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu będąc w jednej z galerii bawiłem się dekoderem Samsunga. Podłączony był pod jakiś model telewizora 50" LCD od LG. Miałem wrażenie, że kanały wyglądały właśnie mocno średnio. Kolega który mieszka w Łodzi od zawsze narzekał na jakość kanałów w Orange IPTV. Mówi, że gdy miał ofertę Canal+ z satelity wyglądało to dużo lepiej.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven 4 K to jakiś żart. Obraz z kamery Sony , który nagram w full HD jest mega nie mówiąc o obrazie nagranym w 4K. Tak zaraz usłyszę , że to i tamto. 4K to 4K i nie ma tłumaczenia. Płacę to wymagam i tyle.Obraz w Orange światłowód to jakiś lepszy VHS jeśli ktoś kojarzy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj będąc na zakupach przy okazji byłem również w salonie Orange żeby to sprawdzić. Pani z Orange powiedziała że bez problemów mogę skorzystać z opcji tv-sat. Dodała tylko że warunkiem jest aby była możliwość podłączenia internetu Orange pod wskazanym adresem i trzeba mieć antenę do tv-sat. To tak dla twojej informacji żebyś ponownie bzdur nie wypisywał i uniknął kompromitacji, bo chyba pracownik Orange wie lepiej niż tobie się wydaje.

@Bloo411 - jak wyżej.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw twierdziłeś że się nie da, bo Orange nie świadczy usługi tv-sat więc sprawdziłem w salinie i jest to nieprawdą. Natomiast teraz żeby jakoś wybrnąć z tych bzdur co pisałeś wcześniej piszesz kolejne wywody i dalej się kompromitujesz. Usługa tv-sat świadczona przez Orange jest niezależna od internetu możesz w ogóle internetu nie podłączać, a to że wymagają zakupu internetu jako usługi podstawowej, to wynika z tego że taką mają politykę. Jeszcze raz napiszę - obie usługi działają niezależnie od siebie, a tv-sat jest jak każda inna - antena tv-sat i tuner z kartą. 

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym oferta sat od Orange nie jest już czasami pomału wygaszana na rzecz oferty IPTV?

Jak są zmiany związane z kanałami dotyczą głównie tej 2 opcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co rozumiesz przez stwierdzenie "telewizji autorskiej". Orange ma swoje dekodery do tv-sat. Klienta nie obchodzi z jakimi pośrednikami i na jakich zasadach Orange działa więc dla niego jest to nadal telewizja satelitarna od Orange, bo z nimi zawarł umowę.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dokładnie to, co napisałem. Obecnie Orange już nie sprzedaje swojej oferty w technologii satelitarnej dla nowych klientów. Jak ktoś wziął wcześniej telewizję to może ją przedłużyć ale nowy klient z ulicy bierze albo pakiety Orange po IPTV albo pakiety Canal+ po satelicie i dekodery Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.08.2023 o 23:38, Pawelgor napisał(a):

Mam IPTV po ftth. Oglądając Sopot Festiwal na TVN, obraz się rozsypuje, rozwarstwia, pikseluje. Szczególnie przy szybkich scenach. Co może być tego powodem?

 

Powodem jest to, że jakość obrazu na orange IPTV jest ogólnie słaba, a przy dynamicznych scenach jest nawet fatalna.

 

Na kanałach C+ rozmywają się nawet napisy na bandach np gdy bramkarz wykopuje piłkę i kamera szybko przemieszcza się z jednego pola karnego na drugie.

 

Chętnie bym zrezygnował, ale aktualnie żaden operator nie jest w stanie zapewnić mi światłowodu + telewizji + abonamentu komórkowego w lepszej cenie niż oni.

Edytowane przez Wyso
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...