Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Infolinia nie pomoże . Zakładam że chodzi o iptv. Jak mantre konsultanci Orange twierdzą że Extra + wyklucza się z komfortowym.nawet kupując love premium nie można dokupić Extra+ , ponieważ większość kanałów się dubluje .

Podsumowując ,nie ma możliwości aby wszystkie kanały jakie są na liście w dekoderze były odblokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jerzykowski napisał:

Mam pakiet optymalny oraz niedawno wykupiłem Extra+. Jednak zależy mi też na kanałach History oraz Redcarpet. Jednak one są tylko w pakiecie Komfortowy którego nie mogę uruchomić. Jak ten orzech ugryźć? 

U mnie to samo i na liście brak kanałów 4K (dekoder IWU200)

Aktualizacja: brak kanałów 4K z powodu że posiadam IWU200 na miedzi

Edytowane przez tarmichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kochani,

 

mam w Orange włączony pakiet Canal Plus Prestige. Umowę podpisałem na 24 miesiące i wiąże mnie ona do 08.2024 roku czyli jeszcze dwa lata. W ramach kupionego pakietu Prestige, od startu usługi miałem dostęp m.in. do Canal + 4K. Kanał przestał mi jednak działać we wrześniu. Okazało się, że od września 2022, wszedł on do stałej oferty Canal Plus Prestige w Orange. Ja natomiast, podpisałem umowę trzy tygodnie wcześniej, tj. 10.08.2022 - kiedy program był oferowany jedynie „promocyjnie”. Z działu technicznego  Orange otrzymałem informację, że promocja się skończyła więc nie będę miał dostępu do tego kanału, pomimo iż płacę za najwyższy możliwy pakiet. Otrzymałem również informację, że w żaden sposób nie mogę przedłużyć umowy na C+Prestige, żeby móc skorzystać z C+4K, a to przecież najważniejszy kanał z oferty. Kilka razy kontaktowałem się w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta Orange, niestety według BOK - nie mogę w tej sytuacji nic zrobić i korzystać z C+ 4k przez najbliższe 22 miesiące albowiem taką zawarłem umowę. Jedyne co mi zaproponowano to rozwiązanie zawartej umowy na Canal Plus co wiąże się z zapłatą ogromnej kary umownej. Komunikaty z BOK w tej sprawie  są wobec mnie bardzo suche i nieprzyjazne. Generalnie otrzymuję odpowiedzi typu: "Przykro nam, taką masz umowę i Ci nie pomożemy". 

 

Czy znacie jakiś patent na załatwienie takiej sprawy ? Czy jest to w ogóle możliwe ? Czy jest w ogóle szansa że będę miał ten kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować, więc napiszę jedynie że problem rozwiązany. Orange przesłało mi aneks do umowy i uruchomiło C+4K. O sprawę walczyłem przy pomocy konsultantów online Orange, konsultantów telefonicznych z BOK, jak również za pośrednictwem Facebooka Orange i Canal +. Zajęło to około miesiąca czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najszybciej sprawdzić listę kanałów Orange IPTV z możliwością nagrywania "w chmurze" bez podłączonego dodatkowego dysku ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej to wygląda nieciekawie:

-ICU 100 brak HDR, ale możliwość podłączenia własnego dysku

- IWU 200 ma HDR ..ale nagrywanie w chmurze a liczba kanałów bardzo skromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Orange informuje jakie funkcje są dostępne na poszczególnych kanałach. Wszystko masz w tej rozpisce: https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/tv/multinagrywarka/kanaly_OTV_2022_LISTA.pdf . O ile się nie mylę to na kanałach TVN i TVN7 można się cofać ale o 2 dni wstecz. Zajrzyj na forum Orange a dowiesz się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według kalkulatora odległości jest ona poprawna. Wydaje się według tego, że nie będzie problemu oglądać treści w HD w takiej odległości (choć to kwestia taka na granicy i 4K będzie lepsze w szczegółach, tym bardziej z HDR), trochę ta tabelka przekłamuje nawet dla osoby w okularach.

https://www.komputronik.pl/informacje/kalkulator-odleglosci-od-tv-jak-dobrac-rozmiar-tv/

kalkulator-odleglosci-od-tv.jpg

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...