Jump to content

junior_wwa

Users
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About junior_wwa

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Kwestia subiektywna. Dla mnie to tak jakbym przesiadł się z Ferrari do Malucha. Zawsze jak kupuję sprzęt elektroniczny to z myślą o jego płynnym działaniu. Teraz kanały na ICU100 przełączają się jak w latach 90 tych Stopklatka wygląda bardzo nienaturalnie, właśnie jakby coś się psuło. Obraz staje w miejscu, a dźwięk leci. Menu kanałowe również spowolniło. Nie można przelecieć 30 kanałów na raz - bo nie wczytują się numerki na dekoderze tak szybko jak kiedyś. Przed aktualizacją z TVN na Eleven Sports dojeżdżałem w 2-3 sekundy klikając "w górę" aż do 119. Teraz zajmuje to sekund 10, a i tak nie wiem czy trafię Jak dla mnie to ogromny krok wstecz. Zdaję sobie sprawę, że może być to kwestia "gustu". Jeśli chodzi o moje gusta to zmiana jest na skalę wymiany dekodera/zmiany operatora, czego nie wyobrażałem sobie robić bo z usług Orange jestem de facto bardzo zadowolony. Tak czy inaczej to tylko telewizja, którą oglądam nieczęsto, więc pewnie sobie odpuszczę.
 2. Ja mam ostatnio problem z moim dekoderem ICU100. Otóż po zmianie kanału obraz zamraża sie na około 1-1,5 sek. Potem wszystko działa płynnie ale efekt stop-klatki jest mocno zauważalny i denerwujący. Czy to soft czy zgłaszać reklamację?
 3. Ja mam aktualnie Światłowód 300 mb + Pakiet Optymalny + Eleven + HBO GO + Polsat za 110 zł.
 4. junior_wwa

  Orange TV GO

  Ja niestety z Orange TV Go zrezygnowałem. Na TV z Androidem po prostu nie działa. Uruchamiając przez przeglądarkę włącza się jakieś zabezpieczenie typu "treść niedostępna w Twoim kraju", pomimo iż oglądam z domowego Wifi Orange Jak się apka pojawi to się zastanowię, póki co jest wiele innych aplikacji streamingowych.
 5. junior_wwa

  Orange TV GO

  Cześć, czy udało się komuś zainstalować Orange TV Go na Smart TV od Philipsa na Androidzie ? W sklepie nie ma. Instalacja z aptoide nieudana (włącza się lecz pisze, żeby zaktualizować). Pozdrawiam MN
×
×
 • Create New...