Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, lakiman napisał:

Dzięki za opinię.

Teraz tylko czekać na dobrą promocję.

I co wybrać ICU100 czy IWO 200?

Wolałbym w przyszłości oglądać np TVP 4K z HDR.

Jak z HDR to tylko IWU 200, sprawdzane podczas Euro.

ICU 100 póki co bez HDR, chyba że zmieni to jakaś aktualizacja, sprzętowo podobno przystosowany do HDR tylko ogranicza go soft, względy licencyjne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.10.2021 o 10:48, lakiman napisał:

Ceny są pakiety usług Orange Love są raczej  sztywne, czy jednak jest możliwość negocjacji umowy w punkcie/lub  z przedstawicielem  "opiekunem" budynku  ?

W salonie jest możliwość

W dniu 16.11.2021 o 18:00, lucas2go napisał:

Ja również miałem za free inne pakiety np. Eleven,  paczka Polsatu, paczka Filmbox, HBO, itp. bodajże przez 1 miesiąc od podłączenia lub nawet do końca kolejnego pełnego cyklu rozliczeniowego.

 

zanim polsaty weszły do ogólnych pakietów, czyli były dodatkowe, do niektórych umów na cały ich okres były dawane za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w galerii handlowej i odwiedziłem salon Orange. Miła Pani konsultant pozwoliła mi się pobawić podłączonym ICU 100 czyli Samsungiem. Wszystko pięknie działało ale uderzył mnie jeden szczegół. Obraz na każdym kanale był jakby przyśpieszony, nienaturalny. Pani konsultant nie potrafiła mi odpowiedzieć czemu tak się dzieje. Więc pytam się was, czy to wina jakiś ustawień czy po prostu telewizja IPTV tak wygląda. Jestem wyczulony na takie rzeczy i jeśli tak to ma wyglądać to wolę pozostać przy satce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przełożyłem instalację UPC na piątek.

Trochę kusi nowoczesny router Funbox 6.

Dekoder IWU 200  jak się sprawdza w praktyce?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Szanowne Państwo!

Mam takie pytanie dotyczące oferty Orange telewizji satelitarnej a właściwie Canal+. A mianowicie mając umowę Orange Love, która przeszła na czas nieokreślony, mogę podpisać umowę z Canal+? Chodzi o to aby pozostać w obecnej cenie. Czy bez przedłużenia umowy da się tak zrobić? 

Pozdrawiam! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...