Jump to content

spello

Users
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About spello

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1485 profile views
 1. Tak, można bez problemu. Wystarczy pójść do salonu i poprosić. Doliczą do faktury 5zł za aktywację i potem 5zł miesięcznie. Umowa bezterminowa - rezygnujesz kiedy chcesz. Do 03.11.2020 otwarte okno 13 kanałów pakietu Polsat. Podobno kontaktując się z osobą, której dane znajdują się na roznoszonych do skrzynek ulotkach można złapać lepszą ofertę.
 2. Satelitarna ma ścisłe ograniczenia bitrate, więc światłowód w tym zakresie daje dużo większe możliwości. Więc jeśli mówimy o sygnale, który operator pobiera bezpośrednio od nadawcy, to światłowodem będzie to lepszy sygnał niż odbierany przez satelitę.
 3. No to powiedz, że robisz remont/przemeblowanie i nie będziesz mógł podłączyć kablem, a tylko przez Wi-Fi.
 4. Warto dopowiedzieć, że pobierając aplikację Orange VoIP albo jakąkolwiek dowolną obsługującą VoIP SIP możemy zainstalować na telefonie (np. z androidem) swój telefon stacjonarny i odbierać oraz dzwonić z niego. Super sprawa dla osób które jeszcze potrzebują komunikować się swoim numerem stacjonarnym. Oczywiście za to nie ma żadnych dodatkowych opłat.
 5. Chyba nadal nikt tego nie opracował. Przypomnę że czarne karty nie są parowane z dekoderami tylko mają dodatkową warstwę informacji
 6. Na dekoderze z tyłu też masz przycisk WPS. Wciskałeś na routerze i na dekoderze?
 7. Tele5 też powinien być w HD, tymczasem jest na kosmicznej pozycji na liście.
 8. Obraz nie będzie gorszy niż na satelicie więc możesz śmiało spróbować.
 9. Najlepiej zamówić tak, żeby się zgadzało z okresem rozliczeniowym bo nie wiem do końca jak to jest traktowane. Normalnie uruchomiliby od razu i cenę rozbili o ilość dni od włączenia do końca okresu rozliczeniowego.
 10. Jeśli weźmiesz funpack (tv, internet, voip) to stara umowa na internet zostanie zakończona i rozpocznie się nowa na internet i tv. Jeśli weźmiesz orange love (tv, internet, voip, komórka) to tak samo - stara umowa na internet i komórkę zostaną zakończone i rozpocznie się od zera nowy okres Możesz w dowolnym momencie dobrać/przenieść kolejny numer komórkowy i wtedy jest doliczony rabat. Zgłoś usterkę, niech przyjedzie technik i sprawdzi.
 11. Można. A na multiroom nie podpisujesz żadnej długoterminowej umowy, jest tylko opłata miesięczna i można w każdej chwili zrezygnować.
 12. Orange love, czyli internet + tv + tel stacjonarny (darmowe rozmowy do krajów wliczających się do stacjonarnej strefy 1) + tel komórkowy i do tego rabaty na każdy kolejny numer komórkowy (czyli w twoim przypadku będą to jeszcze dwa numery komórkowe). Oczywiście nie masz co patrzeć na terminy końca umów, bo wszystkie zostaną rozpoczęte od nowa, więc to jest wygodne.
 13. Jest promocja tak jak pisałem tutaj: Natomiast jeśli masz erotykę, to pewnie w ramach nowej umowy albo jakiegoś przedłużenia dostałeś pełny pakiet, który wyłączy się po miesiącu.
 14. Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, to do 07.01.2020 w IPTV jest odblokowany z okazji Świąt pakiet komfortowy
×
×
 • Create New...