Jump to content

PepinMały

Users
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About PepinMały

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Cały pakiet komfortowy jest odkodowany, widzę.
 2. A czy ten dekoder będzie dostępny dla tych, którzy mają miedziowy internet czy będzie podobnie jak z Samsungami?
 3. Ciekawe, jaki będzie limit nagranych godzin i czas przechowywania nagrań w chmurze. @g0nz0s, jeśli dysk ma być w chmurze, to nie widzę przeciwskazań.
 4. A czy będzie możliwość wykupienia C+ Sport 3 i 4 w IPTV Orange? A jeśli tak, to czy będzie to oznaczało wiązanie się dodatkową umową z nc+ czy będzie to po prostu dodatkowa opcja jak z Eleven?
 5. Sponsorem ligi czeskiej jest Fortuna. Biorąc pod uwagę, że środowisko dziennikarzy sportowych dorabia sobie w reklamach firm bukmacherskich, to może być różnie.
 6. Hajto też przez długi czas w Polsacie był podpisywany jako ekspert Eurosportu.
 7. Internety niewiele mówią o tym cacku.
 8. Czyli sprzęt z magazynów hiszpańskiego Orange Ale z tego, co wyczytałem na hiszpańskojęzycznych stronach, to ten model ma podwójny tuner, więc z nagrywaniem nie powinno być takich problemów. Zobaczymy, czy się potwierdzi.
 9. Jakieś szczegóły, bom ciekaw?
 10. A jest w ogóle szansa, że na miedzi pojawią się dekodery, które zastąpią te wysłużone Sagemcomy?
 11. Nie wszędzie kablówki docierają ze swoją ofertą, a i to jest chyba próba stworzenia oferty konkurencyjnej dla Orange Love. Jestem ciekaw, jak będzie się sprawować ten Evobox IP i czy będzie lepiej się sprawować od tych przedpotopowych dekoderów od pomarańczki.
 12. Można przez infolinię. 15 złotych miesięcznie.
 13. Zastanawia też większa ilość kanałów w HD w pakiecie Optymalnym. W sumie też szkoda, że nic nie słychać o tym, aby zaoferowali dekoder, który zastąpiłby przedpotopowe Sagemcomy.
 14. A czy 'starzy' abonenci będą mogli wykupić pakiet Eleven?
×
×
 • Create New...