Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pytanie czy jest jakiś sposób aby zrezygnować z Orange Love przed końcem umowy? Podłącza u mnie lokalny dostawca światłowód i chciałbym zakończyć współpracę z orange, ale jeszcze rok męki z nim i tym ich internetem. Czy jest jakiś sposób aby to zrobić nie płacąc kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie kanały wchodzą w skład oferty 4K?

TVP Dokument i TVP Kultura są w jakości HD?

Można już nagrywać wszystkie kanalybz oferty IPTV , czy funkcja pvr jest w cenie oferty?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ORANGE LOVE (internet po miedzi 80MB, tel. stacjonarny, telewizję przez internet - bez anteny sat. + komórka bez limitu - całość za niecałe 100 zł.). Jestem zadowolony, nie mam problemów z TV (w zestawie pakiet optymalny - po podpisaniu a także przy przedłużaniu umowy przez 1 m-c prawie pełny pakiet, bez programów Canal+ i paru innych). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KrzysztofB napisał:

Witam chcę przejść z Canal Plus na telewizję z Orange,nie mam światłowodu tylko internet z Orange po miedzi 80MB,jaką będzie jakość obrazu, dzięki

Taka sama jak po światłowodzie. Jedyne co ci odpada to kanały w 4K, którego po miedzi nie ma, jednak oferta 4K w Orange i tak jest biedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange od kiedy pamiętam to nigdy się nie spieszyła z rozwojem oferty.

Na podmianę z SD na HD można było czekać miesiącami , a nawet latami.

Ostatnio coś przystopowali z rozwojem oferty. Jak na IPTV tylko 3 kanały 4K. To dość słaby wynik , w tym upscalowany Wpolsce4K.

Z fajnej możliwośći podpięcia dysku do ICU 100 wprowadzono IWU z nagrywarką w chmurze.

Ciekawe czy prvr dotyczy już wszystkich kanałów?

Jak obecnie oceniacie jakość obrazu , usługi IPTV?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie sprawa wyglada tak. Na dniach u mnie w rodzinie bedzie podpisywana umowa na swiatlowod orange z tv i z telefonem domowym.

Router i skrzynka beda w zupelnie innym pokoju na gorze.

Dekoder od orange ma byc na dole ale wiercenie by poprowadzic kabel od routera odpada.

 

Jest jakas opcja by bez wiercenia przez dom podlaczyc dekoder od orange w innym pokoju niz stoi router?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, blend napisał:

Panowie sprawa wyglada tak. Na dniach u mnie w rodzinie bedzie podpisywana umowa na swiatlowod orange z tv i z telefonem domowym.

Router i skrzynka beda w zupelnie innym pokoju na gorze.

Dekoder od orange ma byc na dole ale wiercenie by poprowadzic kabel od routera odpada.

 

Jest jakas opcja by bez wiercenia przez dom podlaczyc dekoder od orange w innym pokoju niz stoi router?

 

Pierwsza kwestia: dekoder tv działa po WiFi, więc generalnie nic nie musisz wiercić, jeśli zasięg od routera do dekodera jest ok. W innym wypadku będzie rwało obraz.

 

Druga kwestia: są repeatery zwiększające zasięg WiFi w domu.  Sam Orange ma taki w swojej ofercie - usługa Smart WiFi dodatkowo płatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...