Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam porównanie miedzy oreng światłowód a Inea swiatlowód i w Oreng programy HD wyglądają lepiej. Programy Sd wyglądają w Oreng dużo gorzej pikselizują przy dynamicznych scenach. Za wybraniem  Oreng przemawia to że wieszkosz programów ma juz w hd a inea niestety zatrzymała się z przechodzenie na HD i trzyma się sd. Co do 4k na światłowodzie to jedynie gdzie widzialem 4k to fanbox 4k i canal + 4k ladnie to wyglądało. Na eleven1 4k program wygląda troszke lepiej jak HD i bez rewelacji tvp 4k w inea wyglądało slabo blado,  w oreng wygląda porządnie .W inea przy przałączaniu programu rozdzielczość przeskakiwała i obraz stawał się ostry po 1s w oreng tego problemu nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2022 o 15:58, Jerzykowski napisał(a):

Niedawno przedłużałem umowę i dostałem Netflix przez pół roku 0zł, przez kolejne 18 miesięcy po 43zł. 

Ale za 43 zł jakość 4K? Wysyłałeś wypowiedzenie czy sami zadzwonili z ofertą ? Sami zaproponowali ten Netflix?

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 zł za jakość HD i dwa ekrany, 4K jeszcze mi nie potrzebne. Wydzwaniali z ofertami, ale ja wolałem przedłużyć w salonie bo tam pracuje młoda ładna pani 😀 Co do Netflixa to pani spytała czy go mam i czy bym chciał przenieść płatności za niego do Orange. Jako że go mam już chyba z dwa lata i płaciłem za niego 43 zł, to się zgodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2022 o 22:37, jazon napisał(a):

Dziękuję za opinie :) Zamówię i przekonam się osobiście, w związku z możliwością 14-dniowego odstąpienia od umowy. 

I jak zadowolony z usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2022 o 10:36, lakiman napisał(a):

I jak zadowolony z usługi?

Przedłużyliśmy dzisiaj ofertę Orange Love Standard Internet + telefon z 50GB + telewizja od Orange w pakiecie Optimum+ od Canal+. 100 zł przez pierwsze 6 miesięcy, później 120 zł.

 

Można gdzieś zobaczyć listę kanałów z pakietu Optimum+? Czy ona jest taka sama jak w ofercie dla czystych użytkowników Canal+ czy są drobne zmiany dla użytkowników Orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w Orange są jakieś dekodery, gdzie można ustawić listę ulubionych kanałów według własnej kolejności, a nie tę narzuconą przez operatora? Znalazłem informacje wcześniejsze, że jest możliwość ustawienia np na kanale 3 Polsat, ale po wciśnięciu 3 na pilocie pojawia się TVN z głównej listy Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czytam odpowiedzi na zadawane pytania.

Porównując do kablowej konkurencji (UPC) Orange poza C+ 4K i kanałami od TVP w HD nie zachwyca..

Co ciekawe nie planują w najbliższym czasie współpracy z Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Zastanawiam się nad zrezygnowaniem z TV satelitarnej od C+ na rzecz Orange Love (internet + komórka już mamy). Zastanawiam się czy ta telewizja elegancko pociągnie jako IPTV. Niestety internet doprowadzony miedzianymi kablami Orange, światłowodu na razie nie ma i nie wiem czy w ogóle będzie. Czy telewizja od Orange będzie dawała radę przy Funboxie 2.0, na którym maksymalna prędkość internetu to 20-25 mbs (pomimo "do 80 mbs" w umowie) - szczególnie też zależy nam na kanałach 4K :) Dzięki za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po AMA jakiś znaczących działań w kierunku poprawy oferty programowej nie ma co się spodziewać. Ludzie pytali o konkretne kanały HD/4K, zwykle padała odpowiedź, "że nie planują".

Za Novelas+ zostawili 2 kanały BBC (łaskawcy). NIewykluczone, że nawiążą współpracę z jakimś następnym  serwisem VOD, na pewno to  nie Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo dobrze, że nie można przewijać reklam, reklamy są po to żeby je oglądać 🤣

A poważnie mówiąc: Nielsen odnotowuje oglądalność dwa dni wstecz. Jeśli ktoś nagra program i zobaczy go w ciągu 48 godzin od premiery to zostanie to policzone, za zobaczone reklamy będzie kasa. Jeśli je przewiniesz to nie będzie. Ot cała tajemnica dlaczego coraz więcej nadawców blokuje możliwość przewijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, maly801 napisał(a):


Na kanałach TVNu nie można przewijać reklam…

Pytanie było o mulinagrywarkę,  A tych kanałów nie ma w tej usłudze. Najlepszym wyborem jest dekoder na którym można nagrywać również na twardy dysk. Audycje nagrane na twardy dysk można przewijać do woli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...