Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.04.2023 o 10:42, lakiman napisał(a):

@Orange Ekspert czy w nagraniach w waszej usłudze multinagrywarki można przewijać reklamy itd?

Gdzie jest dostępna aktualna lista z kanałami objętymi tą usługą?

listę kanałów i wszystkie inne informacje o usłudze znajdziesz na https://www.orange.pl/view/multinagrywarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawostka: Orange sprzedał sieci światłowodową spółce "światłowód inwestycje" (czyli sam sobie) i w efekcie praktycznie wszyscy abonenci będą płacić dodatkową opłatę (5PLN) za świadczenie usługi na sieci obcego dostawcy (dotyczy abonentów na umowie bezterminowej i przy przedłużaniu posiadanej)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, Pawelgor napisał(a):

A jak z jakością obrazu?

W sumie też jestem ciekawy jak to obecnie wygląda w Orange Love. Bardziej  na plus czy na minus ?

I jak się sprawuje IWU 200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2023 o 06:00, Ozzy666 napisał(a):

W listopadzie kończy mi się umowa na Orange Love. Gdybym teraz przedłużył umowę to ta klauzula inflacyjna by mnie nie objęła?

 

Nie, klauza inflacyjna jest już od kilku miesięcy we wszystkich umowach (zarówno nowych jak i aneksach), przy czym wg aktualnych zapowiedzi, na razie nie dotknie umów terminowych.

Umowę możesz  przedłużyć najwcześniej na 4 miesiące przed końcem, ale obecnie raczej nie ma to sensu.

Przy przedłużeniu prawie na pewno dojdzie Ci opłata za korzystanie z sieci obcego operatora (4,99PLN) i ewentualne opłaty za sprzęt (jeśli będziesz chciał wymienić na nowszy).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, henryk1944 napisał(a):

Do pakietu Orange love standard mam zamiar dokupić na lipiec kanały Polsatu Sport by oglądać Wimbledon.Czy jest to możliwe i w jakiej cenie? Pozdrawiam!

W tym pakiecie powinieneś mieć Polsaty Sport. Jeśli ci chodzi o Polsat Sport Premium to niestety, w Orange są one świadczone na podstawie umowy z C+, są dostępne tylko do pakietu Canal+Prestige. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One były jeszcze do niedawna w osobnym pakiecie razem ze wszystkimi innymi kanałami grupy Polsat i który właśnie Polsat się nazywał. Kosztował 10 zł/mc ale od jakiegoś czasu pakiet został zlikwidowany i kanały podzielone po pozostałych pakietach. Większość tych kanałów trafiła do pakietu Optymalnego, który jest tym podstawowym. Być może podpisałeś umowe jeszcze gdy istniał pakiet Polsat i tych kanałów nie dostałeś, bo w Orange jest brzydka praktyka, że jak pojawiają się nowe programy to często trafiają one do istniejących pakietów ale żeby je dostać trzeba podpisać nową umowe albo przedłużyć istniejąca. 
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zadzwoń na infolinie i zapytaj czy ten pakiet Polsat jest nadal dostepny dla dotychczasowych abonentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już trwa od dłuższego czasu, pamietam na forum Orange już z półtora roku temu o tym dyskutowałem. Jak widać w Orange nikt się tym nie przejmuje. Pewnie dlatego, że nawet jak o tym pisało kilka osób to zaraz pojawiały się osoby, które twierdziły, że i nich jakość jest dobra.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle wygląda w Orange ten kanał??

Z tego co sprawdzałem nawet 15 zł chcą na niego.

Ogólnie jak wygląda obecnie sprawa z jakością kanałów HD w ofercie IPTV? Da się je oglądać na ekranie dużego telewizora 55- 65 cali?

Rozważam zamianę za kilka miesięcy UPC dvb-c na Orange IPTV.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...