Jump to content

lecho

Users
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About lecho

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakiet mam Superpremium za 99 zł jak wszyscy, tylko dodatki Multi Man Pack np. za 5zł. Mimo wszytko cena wzrasta za bardzo.
 2. W moim przypadku jest trochę gorzej umowa do końca sierpnia. Jakbym chciał przejść na czas nieokreślony cena wzrasta o 40 zł. Czekam na rozwój sytuacji mam Pace i sagem dsi 87. Oczywiście karty cameleon w innych dekoderach.
 3. Gdzie kupiłeś antenę? Jakie konwertery i diseq założyłeś?
 4. Koledzy macie rację we wszystkim. Dlaczego robią po kryjomu te ich śmieszne zabezpieczenie. Na 2 kartach mam fedc. Vu+ solo se i gigablu na ten moment działa. Płacimy bardzo dużo kasy za abonament i jest cały czas problem. Na systemie Linux jeszcze trochę pooglądamy.
 5. Za 79,99 zł możesz mieć 8 c+, hbo gratis na całą umowę. Cinemax najtaniej w tej opcji 10 zł. Superpremium jest za 99,99 zł w tym jest hbo, mistrzowska piłka, cinemax, Fox Play. Multiroom 10 zł, mediabox 5 zł.
 6. Propozycja NC+ Superpremium 99,99 zł Multimanpack z eleven 25 zł Hbo go 5 zł Filmbox 5 zł Odnośnie kart cameleon konsultantka nie dawała pewności oglądania na własnym sprzęcie. Podsumowując oferta taka sobie. Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy sierpień. Spokojnie czekam dalej co się wydarzy.
 7. Nie nowi płacą 99,99 zł. Rabaty są liczone od kwoty 109, 99 zł. Tak jak napisałem wcześniej mam dodatkowy rabat 10 zł. Trochę mam lepiej niż nowy klient.
 8. Tak mam jeszcze rabaty za E-fakturę i marketing.
 9. Nie to jest dodatkowy rabat 10 zł. Nowy klient więcej płaci za pakiet Orange Love.
 10. Jak ostatnio przedłużałem umowę na Orange Love dali mi 10 zł rabatu od kwoty 99,99 zł i rachunek wynosi 89,99 zł. Tylko jest jeden problem ja wcześniej też płaciłem 89,99 zł. Teraz dla nowych klientów jest za 99,99 zł. Oczywiście rachunek jest mniejszy niż dla nowych.
 11. Prędzej czy później będzie możliwość dostania modułu cam. Żadna firma nie może sobie pozwolić na taką stratę. Pieniądze dla nich są najważniejsze. Zdecydowana większość tych którzy mają własne dekodery mają też bardzo wysokie abonamenty.
 12. Niestety w regulaminie masz czarno na białym napisane poprawne działanie na ich sprzęcie. Tylko zostanie dla nas moduł CAM. Na szczęście jest jeszcze alternatywa w postaci platform zagranicznych.
×
×
 • Create New...