Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.03.2024 o 21:37, lotus napisał(a):

 Ma ktoś do porównania dane z bitrate? Aktualnie wygląda to strasznie. Pikseloza i mydło.

Na satelicie w tej chwili jest średnio nieco ponad 5 Mb/s. Szału nie ma ale pikselozy w tym momencie nie ma.

4ff029d01f2b4.jpg

 

W UPC na DVB-C jest ok. 10 Mb/s. Trochę lepiej to wygląda niż na satelicie...

37f2f8ae6fba0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazany w niedzielę wieczorem w TVN pierwszy odcinek nowego reality-show "MasterChef Nastolatki” oglądało średnio 916 tys. osób.

 

Pokazany w sobotę wieczorem w TVN pierwszy odcinek 15. sezonu "Mam talent!” oglądało średnio 1,73 mln osób. To o 250 tys. osób więcej niż miało otwarcie poprzedniej edycji.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy show "The Traitors. Zdrajcy” po trzech pierwszych tygodniach emisji ogląda w TVN średnio 746 tys. widzów. Jest to o 235 tys. oglądających więcej niż miał w poprzednich tygodniach program "Razem odNowa”.

 

źródło: wirtualne media.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 21:17, Tomo21 napisał(a):

Też to zauważyłem. Lepiej wyglądałoby pisane samymi wielkimi literami, tak jak robi większość stacji.

received-1802784396812912.jpg

Aktualnie napis wygląda pod logiem tak jak na powyższym zdjęciu. W tym przypadku dobrą opcją by napis był pisany jednak nie z dużej a małej litery jak w Polsacie. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 tys. widzów gromadziły średnio odcinki reality-show "MasterChef Nastolatki” w TVN. Dało to stacji trzecie miejsce w paśmie w 4+ i drugie w grupie komercyjnej 16-49.

 

Po trzech odcinkach średnia oglądalność 15. edycji "Mam talent!” w TVN wyniosła 1,64 mln widzów. To o 120 tys. więcej oglądających niż śledziło początek poprzedniej edycji.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kuchenne rewolucje" nadal ze świetną widownią pomimo upływu lat. ;) To mój ulubiony program, więc mnie to niezmiernie cieszy.

 

Cytat

Średnio 1,02 mln widzów zasiadło przed telewizorami podczas emisji pierwszych trzech odcinków „Kuchennych rewolucji” w TVN. To o 331 tys. mniej niż przed rokiem. Reality-show dał stacji drugie miejsce w rynku telewizyjnym – wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie lubiłem "Kuchennych Rewolucji", zawsze uważałem, to za tanią podróbkę programu Gordona Ramseya. Kiedy już włączę TVN, co w sumie niezbyt często mi się zdarza, to mam odruch wymiotny, gdy widzę zapowiedzi tego programiku. Ile można klepać ten format. Mogliby zrobić przerwę chociaż. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z meczem polskiej reprezentacji TVN zmienił swoją dzisiejszą ramówkę. Nie będzie premierowego odcinka "Na Wspólnej", "Milionerów" i "Drag me out". W to miejsce ostatnie 2 odcinki serialu "Odwilż". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Czasami nie rozumiem tej polityki że tego typu seriale traktuje się nieco na doczepkę do ramówki. 

Serial był nadawany na TVN w poniedziałki o 21.35, a teraz pokażą dwa ostatnie odcinki, a 8 kwietnia jak miały właśnie lecieć te odcinki nadadzą "Drag me out" premierowo. :D Także raczej nie można napisać, że wrzucają je na doczepkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...