Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna na TVN - w soboty "Mam Talent!", w niedzielę "Masterchef Nastolatki", w piątki filmy, we wtorki "Drag Me Out", w środy "The Traitors". Jest jeszcze nowy program z Joanną Krupą, ale do prime-time w poniedziałek może trafić 3 sezon "Skazanej" tak jak to było z drugim sezonem. Jest jeszcze czwartek i pozostaje serial HBO "Odwilż". Nie jestem właśnie na 100% przekonany, ale tak to być może wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbx - w zasadzie nie w tym samym dniu, bo premierę kinową Diuny 2 przeniesiono na 29 lutego (choć w Mulitkinie w warszawskich Złotych Tarasach ma być prapremiera 28 lutego); choć sieci multipleksów (na pewno Cinema City i Multikino, nie wiadomo co z Heliosem) zaplanowały maraton z pierwszą i drugą częścią Diuny na 1 lutego (z czego Cinema City na 21, Multikino na 22).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dvbx napisał(a):

1 marca premierowo w otwartej telewizji Diuna (2021), tego samego dnia, co premiera kinowa drugiej części.

Najpierw obejrzę 1 część a w weekend pójdę  sobie do Cinema City na Dwójkę  :)  

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę. 🤗

 

22 minuty temu, bartek67 napisał(a):

Wyrażę tu swoją bardzo subiektywną opinię. Te wszystkie programiki w TVN, TTV, Polsatach to jedne wielkie G....

 

Ostatnio bawi mnie moda na twierdzenie, że telewizja to G..., dlatego jej nie oglądają. Ale w internecie oglądają jeszcze większe G, i wtedy są przekonani, że to intelektualna rozrywka 😅 A! I przy okazji szumnie ogłaszają, że nie oglądają telewizji, wyrzucili telewizor etc.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałem, że nie oglądam TV i że cała TV to G... Odniosłem się tylko i wyłącznie do tego typu programików, których nie oglądam. Bo co jak co ale "intelektualna rozrywka" to nie jest. Chcesz oglądać to oglądaj Twoja sprawa.

19 minut temu, muza_tv napisał(a):

Ale w internecie oglądają jeszcze większe G

Sorki ale nie wiesz co oglądam w necie. Zapewniam, że takich programików nawet kijem nie tykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się retransmisja „Kawy na ławę” w otwartym TVN-ie zaraz po „Dzień dobry TVN”. Dobrze by było aby szersza widownia miała dostęp do stanowisk polityków, których ludzie wybrali do parlamentu. Tak jak po części robi to TVP, która daje programy publicystyczne do TVP Polonia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...