Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serial był nadawany na TVN w poniedziałki o 21.35, a teraz pokażą dwa ostatnie odcinki, a 8 kwietnia jak miały właśnie lecieć te odcinki nadadzą "Drag me out" premierowo.  Także raczej nie można napisać, że wrzucają je na doczepkę. 
No właśnie to pokazuje, że serial jest na doczepkę. Skoro takie wybitne produkcje jak Drag me out są za dobre na dzień meczowy, to dajemy coś na czym mam zbytnio nie zależy.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 12:05, Paweł Szmit napisał(a):

Jak oceniacie pierwszy odcinek

"Drag Me Out" ?

 

Dla mnie śmieszny no i uczy Panów bycia Draq Queen.

 

 

Próbowałem to obejrzeć. Nie wiem, co ciekawego czy rozrywkowego publiczność widzi w tym programie?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odcinki serialu "Odwilż” w TVN przyciągnęły przed ekrany średnio 678 tys. osób, co dało stacji 6,81 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów. 

 

Najnowszą serię "Kuby Wojewódzkiego” ogląda w TVN średnio niemal 500 tys. osób, o 120 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej.Z odcinka na odcinek programowi przybywa jednak widzów.

 

"Czas na Show. Drag Me Out” po trzech odcinkach ogląda w TVN średnio 594 tys. widzów.

 

źródło: wirtualne media.

Edytowane przez Kirk
O Kuchennych Rewolucjach już była mowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Decyzja która miała już miejsce na TVN wielokrotnie. Mało tego w samej TVP potrafili nie pokazać "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" ze względu na jakiś mecz. Potem takie kiepskie wyniki ze względu na jakieś wydarzenie sportowe zaniżają średnią calego sezonu.

Nawet 9 lat temu takie rzeczy miały już miejsce https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/552789/tvn-zmienia-ramowke-ze-wzgledu-na-mecz-reprezentacji-polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muza_tv napisał(a):

Nie. Bo był w czwartek i mniej emocjonujący 🤣

5-1 dla Polski i 74% utrzymywania piłki przez cały mecz dla Polaków to mniej emocjonujący? Właśnie sądzę, że teraz nie będzie co oglądać po tym jak Walia wygrała 4-0. Na prawdę wolałbym przełączyć dziś na "Milionerów" niż oglądać jak się dzisiaj będą męczyli. Co do ramówki - jeśli już tak zrobili to rzeczywiście mogli dać powtórkowy mało istotny film, a szczególnie, że "Odwilż" ma lepszą oglądalność od "Drag Me Out" czego kompletnie nie rozumiem. Kolega wyżej napisał jak to wygląda w rzeczywistości z oglądalnością. Teraz Ci co nie są na bieżąco z forum, nie przeczytali artykułu w Pressie zasiądą do oglądania meczu, a w poniedziałek jak gdyby nic usiądą przed telewizorem na TVN o 21.35 i będą sypać skargami gdzie jest 5 odcinek serialu "Odwilż"? 

 

1 godzinę temu, kolos22 napisał(a):

Pierwsze odcinki serialu "Odwilż” w TVN przyciągnęły przed ekrany średnio 678 tys. osób, co dało stacji 6,81 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów. 

(...)

"Czas na Show. Drag Me Out” po trzech odcinkach ogląda w TVN średnio 594 tys. widzów.

 

źródło: wirtualne media.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michu_97 napisał(a):

Teraz Ci co nie są na bieżąco z forum, nie przeczytali artykułu w Pressie zasiądą do oglądania meczu, a w poniedziałek jak gdyby nic usiądą przed telewizorem na TVN o 21.35 i będą sypać skargami gdzie jest 5 odcinek serialu "Odwilż"? 

Oglądałem po południu "Kuchenne Rewolucje" i w każdym bloku z zapowiedziami była informacja o zmianach w ramówce, w dodatku przewijała się ona na pasku podczas programu. Myślę że jeszcze do 20:15 te zmiany będą kilka razy zakomunikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia zmiany w "Dzień dobry TVN":

 

Cytat

Maciej Dolega dołączy do zespołu reporterów magazynu. Będzie odpowiedzialny za relacje na żywo. Edyta Zając zostanie jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury. Zajmują się tym także Mateusz Hładki i Ola Rogowska.

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech tygodniach emisji "Milionerów” w wiosennej ramówce TVN ogląda średnio 1,12 mln osób, o 216 tys. widzów mniej niż rok temu.

 

źródło: wirtualne media.

 

 

W dniu 29.03.2024 o 09:26, wojtekmedia2 napisał(a):

To ten sam Maciej Dolega co wcześniej był pogodynkiem i przeszedł jeszcze za poprzedniej władzy do TVP?

 

Tak, to ten sam.

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki. Gdzie mogę obejrzeć Sylwester z TVN 2007; 2013-2016 w Player nie ma :( jest jakiś może program lub hak (🤣) żeby obejrzeć te wymienione koncerty, czy do póki do puty TVN nie udostępni w playerze, mogę sobie pomarzyć? 

 

Pisałem z playerem na Facebooku odpisali, że nie mają licencji. To samo pisałem w przypadku Warsaw Shore to samo odpowiedzieli, po miesiącu jak zaczął się nowy sezon to wszystkie nagle wróciły. 

 

Od czego zależy ta licencja? Przecież te koncerty były własne (TVN) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

534 tys. oglądało średnio nowy program TVN "Czas na Show. Drag Me Out”  - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Kierownictwo stacji chciałoby program kontynuować, ale decyzja w tej sprawie nie zapadła jeszcze. 

 

źródło: wirtualne media.

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kolos22 napisał(a):

534 tys. oglądało średnio nowy program TVN "Czas na Show. Drag Me Out” 

 

 

Niech kontynuują program przezabawny, a konserwatyści mogliby coś czegoś innego zobaczyć w telewizji mam nadzieję, że moi znajomi Drag wystąpią w drugim sezonie jak będzie, no i chciałbym dłuższy ten program tak z 10 par, 6 to jednak mało. Pozdrawiam z Katowic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje z Harrym Potterem 2024 w TVN 😎

 

Już od 24 maja br. Będziemy mogli oglądać kultowe filmy przygodowe z 11-letnim czarodziejem. Filmy będą emitowane na kanale TVN w piątki co dwa tygodnie.

 

24 maja - Kamień Filozoficzny 

07 czerwca - Komnata Tajemnic 

21 czerwca - Więzień Azkabanu 

05 lipca - Czara Ognia 

19 lipca - Zakon Feniksa 

02 sierpnia - Książę Półkrwi

16 sierpnia - Insygnia Śmierci cz 1

30 sierpnia - Insygnia Śmierci cz 2 

 

źródło: tv.naziemna.info

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...