Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Ratter napisał(a):

 

Mam wrażenie że tutaj jest na odwrót. Że TVN ogólnie jest świetny i nie wolno krytykować patologii jaka jest puszczana w tej stacji.

Ja mam inne wrażenie.  Krytykujesz TVN, bo ją "wypromował", ale już nie wspominasz, że Polsat "przejął pałeczkę" po TVN i nadal to robi. 😂 tak jakby w Polsacie program o kulturze prowadziła, a nie "szukała męża". 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ratter napisał(a):

Temat wypromowania Dagmary pojawił się później.

I został przez Ciebie w całości przemilczany, pomimo że oba jej programy reprezentują ten sam poziom, nad którym tak bardzo ubolewasz. 

 

2 godziny temu, Ratter napisał(a):

Krytykuje TVN przede wszystkim za promocję zdrady i kompromitowanie faceta w prime time.

Czemu w takim razie nie krytykujesz misyjnej TVP z tego samego powody? Dwa razy w tygodniu tego typu zachowania są "promowane" w serialu "M jak miłość". Tutaj już "promocja" Ci nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sąd Apelacyjny oddalił apelację spółki TVN przeciwko decyzji przewodniczącego KRRiT Jana Dworaka sprzed 10 lat o nałożeniu kary w wysokości 100 tys. zł za naruszenie ustawy o radiofonii i telewizji w programie „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. Decyzja sądu jest prawomocna.

Źródło: WM

 

W sumie to drobne, ale już nie ma odwrotu - decyzja jest prawomocna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program The Traitors - Zdrajcy w TVN, będzie emitowany od 28.lutego.2024r w środy o 21.35, tak więc myślę że część pozycji z wiosennej ramówki TVN wystartuje w ostatnich dniach lutego 2024 roku. 

Edytowane przez Kirk
Usunięto część niezwiązaną z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzień powinny być filmy i seriale, bajki, animowane, np. classic BEN 10, można nawet emitować komedie, mogą być wtedy powtórki stare filmy, a nie przez rok te paradokumenty to tak jakby jeść przez cały czas tylko jedną potrawę na obiad, przeje się. 

Ciekawe rzeczy, tzw. rzetelne media. https://twitter.com/i/status/1752641762173034966

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 15 edycja "Mam talent" ruszy 2 marca o godzinie 20. Szkoda, że skończyły się pomysły na nowe formaty i nieskończoność będą ciągnąć "szlagierowe programy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 09:02, shocco napisał(a):

Od paru tygodni TVN ma jakiegoś dziwnego buga, początki dźwięków identów są jakby ucinane. Dzieje się to w losowych momentach i nie za każdym razem. Wygląda to słabo.

Może soundbara masz i ci ucina dźwięk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym sprzęcie to słyszę i jest to defekt prosto z sygnału tv. Oglądam i via satelita i via TV internetowa. 
 

8 godzin temu, Kirk napisał(a):

Wydaje mi się, że to nie kwestia sprzętu. Nie mam soundbara, a też to zauważyłem, jakby te identy wchodziły z efektem "fade in".

chociaż jeden mnie tu rozumie 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...