Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN 24 ma bardzo dobre wyniki i jest liderem jak na kanał premium. No i dlatego, że jest premium żadne "Fakty po Faktach" czy coś innego nie będzie nigdy na głównej antenie. Były już kiedyś wyjątki np. marsz w Warszawie, gdzie była całodniowa retransmisja TVN 24, ale takie coś jest raz na X czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hgf22593 napisał(a):

Na przykład po to, by zatrzymać widzów chętnych obejrzeć ciąg dalszy programu na żywo w TVN-ie. Tych oczywiście zainteresowanych polityką.

Nigdy ten program nie był dzielony na części, nawet w czasach, gdy emisja była w głównym TVN-ie, więc to jest plan bez większego sensu, szczególnie jeśli obecnie ma on świetne wyniki w samym TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdzie nie pisze o dzieleniu programów na części. Po zakończeniu DDTVN można by sprawnie, bez reklam, przejść do studia Kawy na Ławę, nawet nie włączając grafiki TVN24 na TVN-ie i nadawać program. A TVN to kanał ogólnotematyczny, a nie rozrywkowy, stąd przecież ta propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu się musi podobać. Mi właśnie odpowiada nowa oprawa, przypomina bardzo tą polsatowską. Szkoda tylko że logo zostało tak mało tknięte. Właśnie co 10-15 lat telewizje powinni zmieniać swoje grafiki. Nie częściej, jak to miało miejsce w przypadku takiej roztropnej TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oprawa TVN jest bardzo podobna do oprawy TVN7. Na plus zniknięcie znaczka HD z logotypów kanałów TVN. Spodziewałem się jednak, że przy zmianie zmienią literki tvn na drukowane tak jak jest to obecnie na TVN7. Uważam, że albo wszystkie logotypy powinny mieć literki drukowane albo wszystkie pisane. Obecnie TVN7 i TVN Fabuła mają drukowane a reszta pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym grzechem nowej oprawy wg mnie jest za dużo migających kolorów. W zasadzie nie wiem przy tej oprawie jaki kolor jest identyfikatorem tej stacji.

Oprawa powinna wyróżniać kanał. Tu otrzymuję miszmasz.

Pomijam już to że takie efekt migotania może i dobrze będzie przyjęty przez nastolatków, ale już nie koniecznie przez starsze pokolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja uważam że nowa odsłona TVN-u jest świetna (zarówno zmiana logotypu jak i oprawa graficzna). Na pewno na duży plus zasługuje usunięcie dopisku HD. W związku z tym ja nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, idealna oprawa graficzna, coś w stylu jak ma TVN7 oraz Food Network. Może dlatego, że po części robi te same studio graficzne.

Kolory identyfikacyjne stacji: niebieski, pomarańczowy, biały (najlepiej współgrają)

Kolor czcionki przy zapowiedziach tam gdzie pojawia się fotografia danego programu powinna być bardziej czytelniejsza, mogliby przy nich też bawić się kolorami, a nie postawili tylko na kolor biały.

Kolor czcionki w logotypie mógł zostać jaki był wcześniej.

 

W  materiałach prasowych wygląda to fantastycznie. TVN jak zawsze nie zawodzi przy tych oprawach w naszym kraju. Jestem ciekaw jak będą się prezentować oprawy świąteczne na Wielkanoc oraz na Boże Narodzenie + Sylwestra.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marek99 napisał(a):

Kolory identyfikacyjne stacji: niebieski, pomarańczowy, biały (najlepiej współgrają)

Nie zgodzę się że to kolory identyfikacyjne. To kolory tej oprawy. Identyfikację tworzy się pod logo.

Poprzednie miało niebiesko-żółte kolory.  W tej oprawie mamy żółty, niebieski, pomarańczowy, zielony, czyli cała paleta podstawowych kolorów. Do mnie to nie przemawia.

Ale tak jak pisałem młodym będzie się podobać migotanie na ekranie, starszym już nie koniecznie. A telewizję jednak oglądają głównie starsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Widziałem fragmenty nowej oprawy. Jak większość nowych pomysłów na oprawy nowa mi się kompletnie nie podoba. Obecna była bardzo dobra.

stagnacja też nie jest dobra , kiedyś zmiana musiała nastąpić - Ty tez nie stoisz w miejscu i się rozwijasz - dla mnie zmiana na mega PLUS !!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2-3 tygodni na antenie TVN (podobnie również też w TVN24) występują problemy Artefakty. Czy też macie? W ogóle nic nie naprawili ten problem  Sam TVN powinien rozwiązać problemy aby nie było Artefaktów.

Co zrobić? Cały czas czekam aby rozwiązali problem😡

 

TVN.

Bez-tytu-u.png

 

TVN24

2.png 1.png

Edytowane przez Rob20
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było wcześniej wspomniane - największym plusem zmian jest usunięcie dopiska "HD". 16 lat, to kawał czasu i o co najmniej 10 lat za długo. Napis "Na żywo" nie jest już pisany z dużych liter, jak dotychczas w ostatnich oprawach. A jeszcze dawniej - w latach 90. i na początku 00. pisano małymi literami. 

 

Oprawa, która dziś w końcu zniknęła, była najdłużej w historii stacji. Mi ona się od początku nie podobała, a najbardziej dźwięk stukania przy pojawianiu się belek. Obawiałem się o legenadrne logo, ale na szczęście nic nie zmieniono. Choć przydałby się powrót do bardziej transparentnego logotypu, który obowiązywał do 2011 r. 

Edytowane przez Sentence
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...