Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przykre, że tyle ludzi ogląda taki [beep], bo to niestety świadczy tylko o niskim poziomie społeczeństwa. Co gorsza TVP notując coraz niższe wpływy abonamentowe musi się do tego poziomu dostosowywać, aby utrzymać się na rynku. Dlatego zamiast dobrych filmów, seriali, programów edukacyjnych i popularnonaukowych będziemy mieli coraz więcej paradokumentów i idiotycznych show z udziałem pseudogwiazd. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem parę postów wcześniej że paradokument "Szkoła" to dno bo deprawuje małolaty.

Tymczasem ten syf wkracza na 20:50 od 5 stycznia w ramówce tego kanału według epg w moim telewziorze

To jest po prostu UPADEK TELEWIZJI

Ktoś kiedyś na innym forum że paradokumenty to rak który zżera polską telewizje - chyba to jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 WYGRAŁ SYLWESTROWA ZABAWĘ W TELEWIZJI 2 POLSAT 3 TVN

 

Telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do serialu komediowego, który oparty będzie na izraelskim formacie „Little Mom”. Produkcja trafi na antenę stacji wiosną przyszłego roku.Mimo że zdjęcia do serialu ruszyły już kilka dni temu, TVN na razie oficjalnie nie chce podawać szczegółów na temat produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu "Szkoła" zadebiutowała w prime timie. Akurat emitują odcinek, w którym jacyś uczniowie upijają się na czas. Totalny upadek TVN-u :/

Mam nadzieję, że Polsat nie pójdzie śladem TVN-u, choć dziś dzień świateczny, a Polsat cały dzień emituje te paradkoumenty (tj. 8:00-14:00, 14:45-15:45, 16:30-18:00) :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego "Terminator" z 1984 roku był oznaczony jako dozwolony od lat 12? :) O ile wiem to tylko "Terminatorem: Ocalenie" zajęło się PG-13...

 

Błąd nadawcy? No bo jak tak dalej pójdzie to strzelanina w komisariacie, seks Sary z Kylem i własnoręcznie wykonane "operacje" twarzy Arnolda będziemy oglądać po Teleexpressie jak ma to miejsce w przypadku "Terminatora: Ocalenie" z 2009 roku, puszczanego co chwila w Polsacie Film i AXN kilka godzin przed godziną 20.00.

 

Pamiętam, że kiedy zaczęli wprowadzać te oznaczenia wiekowe to w przypadku pierwszej części "Terminatora" z boku ekranu było czerwone kółeczko. Później trójkącik z liczbą 16, a teraz dochodzimy do liczby 12.

 

Jak tak dalej pójdzie to w końcu zmienią na kolor zielony :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ze wszystkimi filmami tak robią ostatnio.Większość filmów sensacyjnych, thrillerów i horrorów , które kiedyś puszczali z czerwonym kółeczkiem, dziś można obejrzeć po 20 z oznakowaniem 12+, 16+(Psy, Carrie, Smętarz dla zwierząt). Wyjątkiem jest "Ostry poker w małym Tokio", ale po słynnej aferze w Polsacie to jakoś nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszowi4razyprosze chodziło o to, że Polsat kilka lat temu wyemitował film ''Ostry poker w małym Tokio'' w porze popołudniowej, w której oglądają dzieci (w filmie pojawiały się sceny erotyczne). KRRiT dała wysoką karę Polsatowi za emisję tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...