Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dla poważnych produkcji dubbingowi mówię stanowcze TAK!. Oglądałem ''Hobbita'' z dubbingiem i bardzo mi się spodobał ze względu na to, że mogłem usłyszeć głosy znanych polskich aktorów jak m.in. Wiktor Zborowski czy Kazimierz Kaczor - elity polskiego aktorstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy tak się ekscytują faktem, że Niezwykła podróż będzie wyemitowana w ogólnodostępnej telewizji w wersji lektorskiej, mogli przecież już się nacieszyć rok temu, kiedy to ten film ten wyszedł w wersji rozszerzonej na DVD i BD z polską wersją "zaczytaną" właśnie przez Piotra Borowca. Niewykluczone, że z tej ścieżki również TVN skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lubię Kryminalnych. I co? Też nie ma, bo koszty produkcji były wysokie i też niestety wyniki.

 

Koszty Kryminalnych byly wysokie... dobre sobie. Nawet bylo gdzies oficjalne porownanie. Cala seria Kryminalnych byla tansza, niz jeden odcinek amerykanskiego CSI

Ale co to w ogóle za porównanie? Produkcji polskiej do amerykańskiej, która idzie na cały świat i ma znacznie większy budżet. Z d**y wzięte i tyle. Patrząc na polskie realia, to Kryminalni byli drodzy w produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lubię Kryminalnych. I co? Też nie ma, bo koszty produkcji były wysokie i też niestety wyniki.

 

Koszty Kryminalnych byly wysokie... dobre sobie. Nawet bylo gdzies oficjalne porownanie. Cala seria Kryminalnych byla tansza, niz jeden odcinek amerykanskiego CSI

Ale co to w ogóle za porównanie? Produkcji polskiej do amerykańskiej, która idzie na cały świat i ma znacznie większy budżet. Z d**y wzięte i tyle. Patrząc na polskie realia, to Kryminalni byli drodzy w produkcji.

 

nie z d*py wziete, a odpowiedz na marketingowa scieme TVNu o powodach zdjecia serialu z anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty piszesz o kosztach produkcji CSI a nie o kosztach zakupu. TVN nie produkowała CSI, tylko kupiła prawa do odtwarzania, to chyba nie kosztowało więcej niż produkcja :) A CSI może sobie kosztować więcej, bo kupią to telewizje na całym świecie, ile zagranicznych telewizji kupiło prawa do Kryminalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak już można obejrzeć Hobbita, bo te wszystkie dubbingi do filmow to taka dziecinada, dubbing pasuje tylko i wyłącznie do bajek, filmy albo org. albo lektor.

 

Fajnie wreszcie znalazłem coś o czym sensownie mogę porozmawiać. Słyszeliście lektor w Pustkowiu Smauga???? Borowiec strasznie pokaleczył ten film.... wiecie że zamiast Pustkowie Smauga tłumaczy Pustkowie Smoga albo na Beorna mówi Biorn otóż chyba najgorszy lektor.... Gudowski niezastąpiony

 

Czemu wcześnie?

2012 w kinie, 2013 HBO, 2014 TVN

 

a od kiedy Iro Man 3 jest z 2012 roku pomyliło ci się z Avengers....

 

http://www.filmweb.pl/film/Iron+Man+3-2013-491715

 

I przycinał ją specjalnie? No nie wiem.

 

Zresztą jak @frontowiec sam zauważył, wersja wykorzystana w reklamie nie zawsze pokrywa się z emitowaną, a C+ jednak filmu nie zaczytywał. Okaże się przy emisji. BTW, Hobbita już reklamują a Iron Mana 3 jeszcze nie?

 

Iro Mana 3 nie będzie albo będzie dopiero w grudniu. Zresztą on jest z 2013 roku więc nie dziwię się jeśli tvn przełoży go na wiosnę. Lub w grudniu jeszcze zamiast Iro Man 3 poleci colombiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty Kryminalnych byly wysokie... dobre sobie. Nawet bylo gdzies oficjalne porownanie. Cala seria Kryminalnych byla tansza, niz jeden odcinek amerykanskiego CSI

Tylko do innego narodu adresowano "CSI:", a do innego "Kryminalnych". To całkiem inne seriale, po drugie polscy nadawcy siłą rzeczy mogą liczyć na dużo mniejszą widownię. Amerykańskie stacje mogą nawet przeinwestować w odcinki seriali, które i tak sprzedadzą do Europy, przez co wszelkie koszty się zwrócą. Polacy seriali jako produktu nie sprzedają, więc nie ma co porównywać do tych, którzy rządzą światowym rynkiem telewizyjnym...

 

Stacja The CW jest przykładem takiej, która inwestuje w seriale (zazwyczaj świetne), a nie zgarnia wieczornej publiki. Kolejne sezony jej produkcji potrafią zebrać mniej widzów, niż nasze polskie TVP, Polsat czy TVN, a jednak wydają na nie kupę szmalu - bo sprzedadzą za granicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja The CW jest przykładem takiej, która inwestuje w seriale (zazwyczaj świetne), a nie zgarnia wieczornej publiki. Kolejne sezony jej produkcji potrafią zebrać mniej widzów, niż nasze polskie TVP, Polsat czy TVN, a jednak wydają na nie kupę szmalu - bo sprzedadzą za granicę :)

 

Bzdury. CW ma mała oglądalnośc, bo nie jest ogólnodostępna jak FOX czy ABC. Jej dostępność jest ograniczona dlatego właśnie jej hitowe seriale zdobywają oglądalność na poziomie 2-3 mln. Poza tym CW nie sprzedaje żadnych seriali za granicę. Robią to studia - Warner Bros i CBS Corporation, które są właścicielami stacji. Jednak to nie jest zasada w amerykańskiej telewizji. Bardzo często jest np. tak, że dany serial jest produkcji CBS, a emituje go inna stacja np. ABC. Jeszcze lepiej jest z prawami międzynarodowymi, gdzie np. prawa do The Walking Dead w USA ma AMC, a prawa do dystrybucji na świat FOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To domysł czy informacja? Jeśli to drugie to prosiłbym szerzej :P "Avengers" znikąd się na Polsacie nie wzięli (wielokrotnie tłumaczyłem, dlaczego) - IM3 w ramówce TVN był raczej sporym zaskoczeniem...

Nieoficjalna informacja z pewnego źródła u dystrybutora. Więcej szczegółów nie zdradzę. Bo i tak już dostałem ostrzeżenie od tego źródła. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...