Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam hipokryzję a zwłaszcza gdy wychodzi na jaw :D

 

Taki oto działacz partii KORWIN plujacy na TVN niejaki Konrad Berkowicz kandydat na prezydenta Krakowa w ostatnich wyborach bierze pieniadze od TVNu (taka jest prawda, bo jak inaczej to nazwać ? )

A tu jego popisy w Szpitalu :

https://www.youtube.com/watch?v=He2Tka3_mOc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też chcialo Ci się szukać takiego kruczka, wiekszość seriali jest tak produkowana.Gdyby nie TVN to by kasy nie dostał.

Wiadomo, przecież skad mogł wierdziec gdzie to poleci :D Żenada, hipokryzja level 1000. Nie czepiałbym się bo wiadomo, że żadna praca nie hańbi ale to jedna z partii która mówi o tym że tvn jest żydowski/kłamliwy/niemiecki. Jak ktoś tego nie widzi to wspolczuje zaburzen w percepcji, postrzeganiu świata itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiedział czy nie wiedział to tylko zainteresowany wie. Natomiast faktem jest,że do odcinka go wzięła Constantin Eintertainment i to z nimi Konrad Berkowicz miał odpisaną umowę,a nie z TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo można powiedzieć, że Magda Gessler nie jest zwiazana z TVN bo ta sama firma produkuje Kuchenne Rewolucje.

To że w papierach płaci jej ta firma to szczegół.

Jak teraz powie , że nie wiedział dla kogo to jest robione to się zbłaźni. I tu pojawia się pytanie co lepsze hipokryta czy [beep].

 

Szpital jest kręcony w Krakowie więc myślałem że to oddział TVN z ul plk. Dąbka to kręci (Rozmowy w Toku, W11, oddział Faktów,itd)

 

 

PS

I jeszcze jedno : żeby dostać zaproszenie na casting najpierw trzeba wyslac zgloszenie na mail, a ogloszenie o castingu wisi tylko na stronie tvn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić- pomyliłem się . Producentem Szpitala jest TVN. Constantin Eintertainment produkuje "Ukrytą Prawdę". Constantin Eintertainment to firma niezależna o TVN - produkuje chociażby "Malanowski i Partnerzy" dla Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić- pomyliłem się . Producentem Szpitala jest TVN. Constantin Eintertainment produkuje "Ukrytą Prawdę". Constantin Eintertainment to firma niezależna o TVN - produkuje chociażby "Malanowski i Partnerzy" dla Polsatu.

 

Nikt się nie gniewa, wie ktoś ile się dostaje za taki występ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołówka denna, zero podkładów, jak sięgnąć pamięcią w poprzedniej edycji program miałklimat od strony technicznej.

Hołownia nie pasuje, nie potrzebnie w swoich wypowiedziach wplata nawiązania religijne. Były dwie sytuacje, gdzie rzucił żartem, dow[beep]m, po czym nastąpiła cisza w studiu jak po żartach Strasburgera.

Wartość merytorycnza gagów jak na pierwszy raz takie 3/5.

Wg mnie program nie ma klimatów, jest sztuczny, surowy, brak polotu.

Szymon zapewne widząc odświeżony produkt medialny, siarczyście skomentował pod nosem. :)

Raczej nie włączę kolejnych odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...