Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo nowych i starych produkcji tvn

„Mali Giganci”, reality-show „Piekielny hotel”, dwa komediowe seriale „Mąż czy nie mąż” i „Nie rób scen”, a także powracające na antenę po latach programy „Mamy Cię” i „You Can Dance! Po prostu tańcz”. „Odlotowy ogród” z TTV trafi na główną antenę TVN i Kuchenne Rewolucje

dożo tych nowych rzeczy w tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenny rozkład jazdy TVN

 

PN

21:30 You Can Dance

22:30 Żony Hollywood (zapowiadano ten program w poprzednim sezonie)

 

 

WT

21:30 Prawo Agaty

22:30 Kuba Wojewódzki

 

ŚR

21:30 Project Runway

 

CZW

21:30 Kuchenne Rewolucje

 

SB

17:30 Odlotowy ogród (znany z TTV)

20:00 Mali Giganci

 

ND

17:00 Ugotowani - dokładka

18:00 Piekielny Hotel

20:00 Mamy Cię

21:20 Nie rób scen - serial

21:50 Mąż czy nie mąż - serial

22:25 Na językach

 

 

Wiosną, oprócz nowych programów, TVN zaprezentuje dwie nowe stacje telewizyjne - TVN Fabuła (seriale i filmy), TVN Sportive/TVN Active (zdrowy styl życia, nie ma jeszcze decyzji o ostatecznym brzmieniu nazwy) a także nową odsłonę TVN Meteo.

 

 

Za:tvnfakty.pl

 

 

Premiery filmowe : SĘP, MADAGASKAR 3, IRON MAN 3, JACK REACHER: JEDNYM STRZAŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że przenieśli Project Runway bo to dobry program a lecial w porze rancza i z ogladalnoscia w tv bylo slabo.

Ja najbardziej czekam na piekielny hotel, szkoda że nie dali go jakos wieczorem nawet o 22:30, pewnie w zaleznosci od ogladalnosci albo zdejma albo przeniosa na prime time tak jak bylo z kuchennymi rewolucjami na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Activ ma być zamiast Sportive, czyli nowego kanału nie będzie, jedynie Fabuła.

Yyy... Jak nie będzie? Będzie, wraz z TVN FABUŁĄ. Co do nazwy, to obie są do wyboru, ale TVN jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji.

 

Do tego, TVNFakty.pl podają, że TVN ACTIV/TVN SPORTIVE będzie nowym kanałem, a TVN METEO dodatkowo przejdzie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to była sytuacja jakaś jednorazowa, która się więcej nie powtórzy. Mam też nadzieję, że ta dziennikarka poradziła sobie z tym i że wykonuje swój zawód dalej. Jakiejś strasznej traumy z tego powodu nie ma.

Przecież według prawa wystarczy raz. Nieprawdaż.

Kołowrotek pod tytułem zamiatamy pod dywan :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak wszyscy wiedza, że to Durczok robił końskie żarty względem Tadli, i też nie wiadomo czy ona nie chciała u...pić Durczoka i wskoczyć na jego miejsce. W każdym razie znalazłem artykuł(nie ze wszystkim sie tam zgadzam ale dobrze opisuje historie) na jednym blogu, kopiuje treść bo nie wiadomo czy to nie zniknie.:D

 

Jednak czas płynie, bezczelność poganiana obłudą narasta i mglisty argument po pierwsze się zużył, po drugie nie tylko Durczok jest hipokrytą, ale całe „środowisko” wyzwolonego dziennikarstwa, nie wykluczając Bety Tadli chcącej uchodzić za pokrzywdzoną. Przypomnijmy przede wszystkim czym żyją dziennikarskie magle i bazary, zanim znów się zacznie żarliwa dyskusja, z udziałem ekspertów, o wyższości dżinsów bez majtek nad majtkami bez dżinsów. Według słów „anonimowej” chociaż tak opisanej prezenterki, że klient „Providenta” domyśli się o kogo chodzi, do molestowania doszło kilka lat temu. Jak anonimowo relacjonuje Beta Tadla, dostała od Kamila Durczoka niewybredną propozycję sformułowaną mniej więcej tak: „Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie? Oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu”. Odmówiła i chwała jej za to, jednak dalej moje współczucie dla prezenterki Tadli się kończy, bo jej zachowanie to czysty i wrachowany koniunkturalizm, z którym się zresztą nie kryje.

 

Po odmowie Beata Tadla została wykluczona z grona dopuszczonych do głosu i porannej ramówki, słowem: „od tej pory stałam się dla niego [beep]em”. Z problemem zgłosiła się do szefostwa TVN, zatem pan kabareciarz Edward Miszczak albo udaje szefa specjalnej troski albo nie ma nic w TVN do powiedzenia, skoro twierdzi, że brak mu wiedzy i powołuje komisję. Szefostwo zachowało się standardowo: „Jesteś dorosła, rób z tym, co chcesz” i prawdę mówiąc jest to niegłupia odpowiedź, bo zgodnie z prawem i przyzwoitością prezenterka Tadla powinna zgłosić sprawę policji lub prokuraturze i to z kilku paragrafów. Tak się nie stało z prostej przyczyny: „Zrozumiałam, że nagłośnienie sprawy zostanie odebrane jako nielojalność wobec firmy”. Zwracam uwagę, że Tadla nie usłyszała: „odezwiesz się, to wylecisz za nielojalność”, ona po prostu wiedziała, jakie w TVN obowiązują standardy i zamknęła buzię, nie ze strachu, tylko: „W pewnym momencie zrozumiałam, że przy nim kariery nie zrobię. Zaczął mnie lekceważyć, potem zwalczać”. W efekcie znana prezenterka za lojalność i dyplomację, która się wykazała, została potraktowana salomonowym wyrokiem, czyli „głośnym transferem z TVN do TVP”. Po latach, gdy już sobie ułożyła życie z panem Pogodynką, coś jej w środku podpowiedziało, żeby zwierzyć się dziennikarzom „Wprost”. Dziwnym rad sposobem zwierzenia te walą w skądinąd obciachowy TVN jak w bęben, jednoczenie pokazują TVP jako ostoję profesjonalizmu i schronienie dla molestowanych prezenterek. Również całkiem przypadkiem Tomasz Lis, były naczelny „Faktów” TVN, obecnie bywalec TVP, gdzie, jak zwykle, przyszedł w pakiecie ze swoją najnowszą żoną, na parówkowym portalu podnosi szlaban i pozwala walić w Durczoka ile wlezie, aż po szczeble władzy.

 

Nie mamy tutaj do czynienia z jednym czarnym bohaterem Durczokiem i niewinnymi owieczkami branymi od tyłu, nie mamy tutaj szlachetnej TVP i Sodomy z Gomorą w TVN. Mamy klasyczną, obrzydliwą rozgrywkę wewnętrzną między ludźmi, którzy na co dzień wiedzą, widzą i słyszą, co się dzieje. Wcale im to nie przeszkadza lub wpisują sobie w koszty, dopóki nie zacznie się jatka. W TVP i w TVN WSZYSCY znani i lubiani wiedzą o kogo i o co chodzi, podobnie zresztą jest we wszystkich redakcjach. Ze swej strony poinformowałem: dziennikarzy Wprost, TVP i Beatę Tadlę, TVN i TVN24, gwiazdy TVN: Monikę Olejnik, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Jakuba Sobieniowskiego, Grzegorza Miecugowa, Krzysztofa Skórzyńskiego, Andrzeja Morozowskiego, Justynę Pochanke, samego Durczoka i wiele innych. Nikt nie pisnął słowem, chociaż był uprzedzony, że jakiś wariat za chwile „opluje” szefa Durczoka i „skrzywdzi” gwiazdę Tadlę.

 

 

http://kontrowersje.net/tvn_powo_uje_ko ... eaty_tadli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.tvnfakty.pl/forum/viewtopic.php?f=1 ... &start=690

 

Filmowy marzec w tvn jest okropny a liczyłem na wielkie łał po, jesiennej ramówce. To tragedia a justina biba nie skomentuję :/ i gdzie jest madagaskar 3 powinna być premierowo w, marcu licząc dwa tygodnie, przerwy od madagaskar 2 czyli 20 luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...