Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2021 o 15:53, pavl6 napisał:

Choć wydaje mi się, że ściągnięcie do ramówki kilku innych programów znanych z internetu, jak "Królowie Żyta",

Tego programu o dziwo brak teraz w Tele 5 od końca czerwca chyba?

Za Kaliszem już kręcony jest 3 sezon i idzie na YT.

Może wywalili związku na słabą oglądalność albo by musieli cenzure dawać żeby przed 23:00 puścić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 22:25, A&G napisał:

Myślałem, że będzie o rozwoju Tele 5, pojawieniu się jego wersji HD w satelitarnych platformach cyfrowych, a tymczasem ... . Ta rozmowa nie miała nic wspólnego z Tele 5. :-?

Niby tak ale z drugiej strony możemy poznać bliżej szefową stacji i jej opinie. Zresztą też od pewnego czasu tworzy też ciekawe filmy na Youtube. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 20:19, Mateusz2006 napisał:

Tego programu o dziwo brak teraz w Tele 5 od końca czerwca chyba?

Za Kaliszem już kręcony jest 3 sezon i idzie na YT.

Może wywalili związku na słabą oglądalność albo by musieli cenzure dawać żeby przed 23:00 puścić.

 

No, cóż skoro program o podobnej tematyce leci na Jedynce od kilku lat i cieszy się ogromną popularnością... Może faktycznie "Królowie Żyta" nie uznał zainteresowania widzów 🤷🏻‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 11:57, Karolek1998 napisał:

Dziwne, że w kablówkach potrafią HD nadawać, a na satelicie jest masakra pikselozowa na Tele5. Mam w UPC Tele5 w HD i mają kontent w HD. Może nie jest to dobre HD, ale grunt że nie SDHD

Myślę że Tele 5 za większy cel stawia sobie rozwój ramówki niż spraw technicznych co w sumie jest dobrym rozwiązaniem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KilerJa widzę postęp i rozwój Tele 5, sam jestem zaskoczony poprawą jego zawartości programowej, marne szanse widzę w Polonii 1 ze względu na całodniowe emitowanie telezakupów.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Usunięcie z komentarza nieistniejącego już bloku programowego.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul234 Przepraszam! Zbyt szybko się rozpędziłem, chodziło mi o telezakupy, na jakie można trafić w Polonii 1:

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje/Polonia-1?date=2022-06-1

09:30 - 30 minut telezakupów

13:00 - 35 minut telezakupów

16:00 - 45 minut telezakupów

17:30 - 30 minut telezakupów

18:00 - 180 minut telezakupów 

 

W sumie z tego się zrobiło już 320 minut, czyli 5 godzin i 20 minut telezakupów w ciągu całego dnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakieś dziwne przycięcia i zakłócenia mam na tele 5 i p1 od poludnia z sat. Czy to wina mojego sprzętu , czy coś od nadawcy? Ale TYLKO na tych kanałach, na żadnym innym PL. (I mam wrazenie ze na innych kanałach na tym TP nie występują)

Edytowane przez ppm
literówka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...