Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten Arienti dobrze się zna z Berlusconim? Ponoć to główny akcjonariusz pakietu mediaset. Ciekawe czy Polonia 1 mogłoby w jakiś łatwiejszy sposób uzyskać materiały od tego holdingu. Dobrze gdyby pojawiła się podobna poranna ramówka anime, ileż można oglądać tego Yattamana, jeszcze w dodatku tak słabo zdigitalizowanego ze starych taśm. Fajnie gdyby pojawiło się u nas anime "Hello! Spank", które jest emitowane na Italia 1!

hello_spank.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 20:14, neo_patryk napisał:

Polcast chciał mieć swój kanał w DVB-T, ale KRRiT była innego zdania, i na tym temat został zakończony.

Chyba nawet kanały bo Tele 5 też chciało tam wejść. 

W dniu 4.05.2022 o 16:06, pasjonat napisał:

Najlepiej jakby weszła do telewizji naziemnej jako nowy nadawca. Chce nowych nadawców. 

Problem w tym że Piątka niestety nie garnie się do emisji w telewizji naziemnej. Gdyby było inaczej to już mieliby polską koncesje i pukali do drzwi Polsatu Box by ten odkodował ich przekaz na MUX4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zła kolejność. Mówili, że najpierw koncesja a potem poprawa ramówki. A mogli zrobić odwrotnie. Sam byłem przeciwnikiem Tele 5 w NTC bo połowę ramówki to były telezakupy, seks telefony, filmy erotyczne, wróżki i calltv. Natomiast teraz z tą ramówką to zarówno Tele 5 i Polonia 1 mogły by się pojawić w NTC moim zdaniem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2022 o 22:20, A&G napisał:

Sam w to nie wierzę, ale właśnie oglądam Tele 5. Emitują coś, co w TVP nazywało się chyba "Królowa wyprzedaży".

 

W dniu 4.05.2022 o 13:16, A&G napisał:

Chociaż chcąc być obiektywny, muszę napisać, że przez ostatnie 3 miesiące częściej oglądam Tele 5 niż naziemną Antenę HD.

 

Na przykład po serialu "Mroczne Historie Magazynowe" ("Królowa Wyprzedaży"), wczoraj oglądałem "Zaginiony Diament", a Antena HD ani razu u mnie nie zagościła przez te 3 miesiące.

Wiem, że może nie powinienem, ale żeby ułatwić życie innym zacytuję sam siebie z poprzednich wpisów potwierdzając to, co napisał @September77 - również zaczynam myśleć, iż chętniej widziałbym Tele 5 w NTC, niż Antena HD.

Edytowane przez A&G
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zgadzam się z twoim zdaniem gdyż w moim odczuciu szefowa stacji Ewa Wąsikowska-Tomczyńska robi kawał dobrej roboty w odbudowie Tele 5. Myślę też że @PowerTV śmiało mógłby nawiązać programową współpracę z „Piątką" tchnąc życie w swój kanał.

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tvosobista1hd napisał:

Tak i zrobił by z niego kanał z kabaretowym szałem po osiem godzin dziennie dziękuję bardzo 

Już kiedyś coś takiego było i się nie sprawdziło. Tele 5 woli teraz produkować własne programy które to zresztą wam polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...