Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Mtv napisał:

Od października w ramówce kanałów nie ma programu Klejnot TV. Za to na Polonii 1 przez 6h, a na Tele5 3h dziennie programu muzycznego Muzyka na 5.

Jest "Klejnot TV" w P1. Dziś: 13:00-14:29; 15:50-20:44; jutro: 16:20-20:59 itd. "Muzyka na 5", to nic, jak przebrzmiałe teledyski, bez prezenterów i czołówek. Ogółem nic wartego uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ronnie84 napisał:

Kiedyś zatrzymałem się na jakimś dokumencie o rafie koralowej. I tak sobie pomyślałem jak w dzisiejszych czasach można oglądać filmy zwłaszcza przyrodnicze w jakości wprost z kaset VHS gdy do okoła pełno filmów w 4K, HDR, DV. 

Są osoby starsze, które nie patrzą na jakość obrazu, oraz osoby posiadające małe, lub stare telewizory na których pikselozy tak nie widać. Mnie dziwi jedno - dlaczego P1 i T5 nie lecą w HD na przykład w Orange TV kablowym. Mam DTH i po kablu nawet jakieś małe stacje regionalne grzeją w pięknym HD a Tele5 i P1 nadal w VHS. Nie mówię o satelicie, bo tam oczywiście inna sprawa i droższy cynk.

Edytowane przez Jarko9292
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mtv napisał:
 
 

Od października w ramówce kanałów nie ma programu Klejnot TV. Za to na Polonii 1 przez 6h, a na Tele5 3h dziennie programu muzycznego Muzyka na 5.

Zawsze to jakaś odmiana od ciągłych telezakupów, czy innych śmieci. Ciekawe, czy nadawanie telezakupów po prostu już mniej się opłaca, czy tylko chwilowa przerwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak telezakupów z biżuterią w południe jest przez likwidację polskiego oddziału firmy Gemporia, natomiast te po południu zostają, bo nadaje je inna firma.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie to mniejszy koszt niż udostępnianie pasma komuś z zewnątrz, bo sama tego typu produkcja to prawie o koszcie zerowym. Tyle, że skądś my już z historii choćby Polonii 1 znamy ten gwałtowny zwrot w stronę umuzycznienia ramówki... chyba kolejny raz ktoś z Polcastu testuje odbiór kolejnej "wizji". ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od tego tygodnia zamiast programu "Muzyka na 5" telezakupów leci muzyka zespołu Boys, Akcent,Classic czy Sylwia Grzeszczak i wiele innych to na Tele 5.

Na Polonii 1 lecą przeboje z lat 80 i 90.

Powiem szczerze wreszcie w śmietniku telewizjinym(określenie na Polonia 1) jest coś ciekawego lepsze niz telezakupy.

Belki są robione pod Tele 5 dotyczy także Polonii 1.

Edytowane przez Mateusz2006
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

Od tego tygodnia zamiast programu "Muzyka na 5" telezakupów leci muzyka zespołu Boys, Akcent,Classic czy Sylwia Grzeszczak i wiele innych to na Tele 5.

Na Polonii 1 lecą przeboje z lat 80 i 90.

Powiem szczerze wreszcie w śmietniku telewizjinym(określenie na Polonia 1) jest coś ciekawego lepsze niz telezakupy.

Belki są robione pod Tele 5 dotyczy także Polonii 1.

Wreszcie po "nastu" lub nawet "dziestu" latach choć raz w tygodniu, na krótką chwilę, przełączę na Polonię 1.

 

Jeszcze jakby Tele 5 dali w HD, choćby jakości Adventure, o ... to już brałbym na poważnie ofertę na spędzenie wieczoru z kanałami Polcast'u. :lol2:

Edytowane przez A&G
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sentence napisał:
 
 

Doskwiera brak koncepcji na zapełnienie ramówki. 

Przy braku koncepcji to wygląda znacznie lepiej, niż gdy koncepcją były telezakupy. A może po prostu przy niskobudżetowych założeniach nic innego się nie opłaca? Choć wydaje mi się, że ściągnięcie do ramówki kilku innych programów znanych z internetu, jak "Królowie Żyta", nie powinno być zbyt drogie. Nie miałbym nic przeciwko temu, żebyśmy w tradycyjnej telewizji ujrzeli produkcje np. Grupy Filmowej Darwin, czy Historii Bez Cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hitem jest to, że serial "Autostrada do nieba" leci na Polonii 1, Tele 5 i na Novela TV. To jest kpina, aby do kanałów płatnych jakimi są Novela TV i Water Planet wrzucać treści z Tele 5 i Polonia 1. Nie wiem jak na Water Planet, ale na Polonii 1 lecą telenowele, które jednocześnie lecą w Novela TV. Mam wrażenie, że Polcast TV już w ogóle sobie odpuścić inwestycje w Water Planet i Novela TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już gdzieś pisałem. Są naprawdę fajne filmy ale na 50 cali nie da się oglądać!

Ciekawą koncepcją byłyby horrory wieczorem, których jak na lekarstwo w TV.
Mi przypadła do gustu seria " Granica ludzkiego ciała". Choć z Rosji to ciekawe.

Na naszym rynku brak Bollywood czy niszy po kanale Wojna i Pokój z rosyjskimi produkcjami ale tu coś się pojawia. Moim zdaniem warto iść w takim kierunku.

I jeszcze raz HD HD HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2021 o 16:47, Bloo411 napisał:

Dla mnie hitem jest to, że serial "Autostrada do nieba" leci na Polonii 1, Tele 5 i na Novela TV...

@Bloo411 u Winnickiego tak samo "Dzika Kuchnia" o 4:55 aż na 4 kanałach i to jest hit.

 

W dniu 25.10.2021 o 16:47, Bloo411 napisał:

...Mam wrażenie, że Polcast TV już w ogóle sobie odpuścić inwestycje w Water Planet i Novela TV.

Pieniądze 💰 muszą się liczyć taki biznes Polcast ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.10.2021 o 16:10, BlogTelewizyjneCiekawostki napisał:

Brak telezakupów z biżuterią w południe jest przez likwidację polskiego oddziału firmy Gemporia, natomiast te po południu zostają, bo nadaje je inna firma.

Gemporia wynosi się z Polski??? Czyżby przyłapano ich na oszustwie??? 🧐 Na stronie Telemagazyn można było przeczytać... No, dosyć nie tak pozytywne opinie o tej firmie, że np. prowadząca pokazuje w tv prawdziwą biżuterię, a wysyłają chińskie podróbki, albo jak ktoś na Allegro znalazł te same perfumy po 30 zł. które na Gemporii kosztowały ponad 100.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...