Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, miś1 napisał:

Wybacz, ale myślę że nie znajdziesz w młodych widzach naziemnej tv koneserów amerykańskich filmów sprzed 100 lat. A przecież ci za chwilę będą/lub tworzą siłę roboczą.

Chłopie, lepsze to niż paradokumenty 24/7, poza tym tyle stacji w NTC, a większość to samo pokazuje.

Ja czekam jeszcze na filmy braci Marks i super by było, jakby pozyskali Flipa i Flapa. :)

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak taki "wybitny'" kontent nadają to niech zrezygnują z nadawania w naziemnej i sprzedają się jako kanał premium. Swoją drogą to młodzi zobaczą raz jakiś film i nie wracają do niego tak, jak serwują to nam polskie stacje TV. Osobiście nie słyszałem, by jacyś znajomi po raz x oglądali ten sam film ("Sami Swoi", czy seriale typu "Stawka większa niż życie" itd.) Rozumiem, że są emeryci, którzy po raz enty chcą utrwalić sobie znany już film. Ale prawda jest taka, że młodzi ludzie ogólnie odchodzą od oglądania TV, bo w sumie co mają tam oglądać - Kevina corocznie na święta? No nie żartujmy.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miś1 napisał:

Niby sami tworzą programy a do swojego kanału ATM Rozrywka wstawiają śmieciowy szrot - bo jak inaczej nazwać amerykańskie filmy które emitują z 1923, 1914 czy 1921 roku (wystarczy wejść na ramówkę ich kanału)? Teraz mamy 2020(!) rok. A zdarza się że ich filmy mają >100 lat. Powinni im koncesje zabrać. Przecież to nie jest kanał o profilu historycznym, który przedstawia minione czasy.

Gdyby to były byle jakie filmy, to może bym się zgodził. Ale nie wtedy, gdy są emitowane perły kina. Bo to są perły, filmy podziwiane do dziś pomimo ich wczesnej daty produkcji. Ba, ona tak naprawdę nie ma znaczenia! Bardzo dobrze, że kanał nadający w telewizji naziemnej prezentuje tego typu klasyki.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli nie chcecie to nie oglądajcie ATM ROZRYWKA. Jest wiele innych kanałów naziemnych i nie tylko.

Ja sobie pomysł z klasyką kina bardzo cenię i podejrzewam, że wielu innych widzów również . I naprawdę nie ma znaczenia, czy filmy emitują za darmo czy nie. To jest Klasyka i dla dojrzałego widza bardzo cenne dzieła.

Edytowane przez lucky
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania jak przedmówca. Kanał ten poszukuje potencjalnych widzów na tego typu produkcje. Nie wiem, czy jest jeszcze dostępny za granicą kanał TCM, który również swojego czasu wyświetlał filmy/produkcje z lat wcześniejszych. Z tego co pamiętam łączony był z kanałem bajkowym i uruchamiał się ok. godz. 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, miś1 napisał:

To jak taki "wybitny'" kontent nadają to niech zrezygnują z nadawania w naziemnej i sprzedają się jako kanał premium. Swoją drogą to młodzi zobaczą raz jakiś film i nie wracają do niego tak, jak serwują to nam polskie stacje TV. Osobiście nie słyszałem, by jacyś znajomi po raz x oglądali ten sam film ("Sami Swoi", czy seriale typu "Stawka większa niż życie" itd.) Rozumiem, że są emeryci, którzy po raz enty chcą utrwalić sobie znany już film. Ale prawda jest taka, że młodzi ludzie ogólnie odchodzą od oglądania TV, bo w sumie co mają tam oglądać - Kevina corocznie na święta? No nie żartujmy.

Pisz za siebie. Ja znam wiele osób i starszych i młodszych, które oglądają Sami Swoi, Stawkę czy Pancernych kiedy tylko lecą w TV. Sam nie mam nawet naziemnej podłączonej pod TV, a w łapię się na tym że w różnych Netflixach czy HBO GO często oglądam starsze produkcje, ostatnio np. Bliskie Spotkania 3 stopnia w 4K na Netflix.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się że ktoś nadaje klasyki kina, nie myślałem że doczekam się tego w Polskiej telewizji. Nie interesuje mnie czy licencja wygasła czy kupili te filmy, ważne że są. ATM Rozrywkę traktowałem zawsze jako kanał śmieciowy, kolejny z portfolio Polsatu by było gdzie emitować kolejne powtórki Kiepskich, Trudnych Spraw i całą masę reklam. Nie sądziłem że to kiedyś napiszę: ATM Rozrywka emituje ambitne filmy przez duże "F". Jeśli ktoś nie lubi to niech nie ogląda, ja jednak liczę że wyemitują wszystkie lub chociaż większość filmów z Charlie Chaplinem oraz niech pójdą dalej o filmy z Flipem i Flapem i braćmi Marks.

 

PS. Dziś po raz któryś z kolei obejrzałem "Brzdąca", cudownie się go oglądało, śmieszny i wzruszający jednocześnie. Mimika i gra aktorska Chaplina to mistrzostwo. Dzisiejsze produkcje z masą wodotrysków komputerowych i w technologii 3D i 4K mogą się schować. Wystarczy dobra gra aktorska, pomysł, choreografia. Wtedy nie potrzebny  jest nawet dźwięk czy kolor.

 

Nie uważam się za starego (mam 29 lat) i będę często zaglądał na ATM Rozrywkę, o co bym siebie nigdy nie posądził. Oby tak dalej.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Bardzo dobrze, że takie filmy ktoś emituje. To na plus dla takiego kanału.

 

Jeśli komuś ramówka nie pasuje to zawsze ma do dyspozycji jeszcze CANAL+, HBO czy 40 innych kanałów filmowo-serialowych na polskim rynku. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z wieloma stacjami, weźmy na przykład Comedy Central co od kilku lat emituje w koło dwa czy trzy seriale. Wracając do tematu, to że Gang Olsena emitowali w koło to nie było takie złe. Nie każdy ma czas by wszystko oglądać, jak nie zdążyłem obejrzeć którejś części dziś to za kilka dni była powtórka. Od kiedy emitują filmy z Chaplinem? Pewnie od nowego roku, ja się zorientowałem dopiero w miniony weekend (tak często na ten kanał zaglądam), więc kilka filmów już mi przeszło obok nosa. Mam nadzieję że je powtórzą to będę mógł nadrobić zaległości.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.04.2020 o 16:17, ciastek napisał:
Stary odcinek kiepskich w pierwszych minutach odcinka był rozciągnięty do 16:9 default_smile.png    

 

 Teraz już cały odcinek leci rozciągnięty. Wygląda na to, że były to takie jakby testy tego co zaczęli robić czyli emitować programy w 4:3 metodą "rozciągnięte mordy", podobnie chyba robi TVS. Jakby nie mogli najzwyczajniej włączyć dynamicznej zmiany formatu, albo oczywiście zostawić jak było, w końcu większość nadawców z tego rezygnuje a oni się cofnęli w tył, jeszcze robiąc to źle.

 

EDIT: A to dziwne, bo następny odcinek już leci z paskami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio zauważyłem, że ATM Rozrywka nadaje w nocy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek o 3:30 program "Lokalnie we Wrocławiu", w którym prezentowane są fragmenty z Echo 24 (i to nawet dość świeże).

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Stacja, ma wylecieć z MUX-1 DVB-T. Bo ATM Grupa twierdzi, że jeszcze w styczniu wysłali wniosek o przedłużenie koncesji kanału (termin ważności: 25.02.21) a Krajowa Rada twierdzi, że takiego wniosku nie otrzymała.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/krrit-konkurs-o-miejsce-na-mux-1-miejsce-straci-atm-rozrywka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobrze - jeżeli konkurs będzie zrobiony to stacja wróci jak nie pod swoją nazwą to czymś z Polsatem w nazwie. Poza tym Polsat ma jeszcze zabezpieczenie w postaci Nowej TV na MUX8. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...