Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania o koneksje ATM Grupy z Polsatem będą się pojawiały dopóty, dopóki ich kanał naziemny będzie bardziej "polsatowski" niż "ATM-owy". Owszem, pełno jest tam ich własnych produkcji, ale w znakomitej większości tych produkowanych dla "słonecznej telewizji" niż np. dla TVP. Przez to ATM Rozrywka przypomina mutację Polsatu 2, może trochę bardziej skręcającą w stronę TVP Seriale, ale to nie jest kanał z potężną zawartością i zapewne nigdy takim nie będzie, chociaż nie powiem - potencjał ma i to całkiem spory. Nawet na to by być takim naziemnym Comedy Central (oczywiście jak na naziemne standardy, nie szalejmy).

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się. :wink: Zobaczymy jaka będzie jakość na tym kanale i czy wyemitują wszystkie 7 sezonów.

Swoją drogą zauważyłem, że w przekazie ATM Rozrywki (w kablówce) dostępna jest oryginalna ścieżka dźwiękowa do wyboru. Czy kiedykolwiek puścili jakiś serial czy film, że można było posłuchać oryginalnych dialogów? Jak sprawdzałem na kilku audycjach, to zawsze dublowana tam była ścieżka z lektorem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale ta ATM Rozrywka beznadziejnie nagrała wersję lektorską "MacGyvera". Dźwięk jest jakby z puszki. :/ Na CBS Action jest o wiele lepiej. Zresztą tam można nawet wyłączyć lektora i posłuchać oryginalnych dialogów.

Jakby kogoś interesowało, to na ATM-ie lektorem "MacGyvera" jest Marek Lelek.

Małe są także szanse, że wyemitują wszystkie 7 sezonów. Z programu wynika, że po zakończeniu 1 sezonu będą go niestety powtarzać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cóż można powiedzieć o kanale ATM Rozrywka, który serwuje powtórki z Polsatu. Co roku w Święta powtarzają film ''Śliwowica'' (jest to tak naprawdę jeden z odcinków ''Pierwszej Miłości'' z 2012 roku) i koncert ''FIK Kolęda, Kolęda...'', który ATM wyprodukowała.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dłuższego czasu tak mieszają w ramówkach Polsatu 2 i ATM Rozrywka. Jeszcze kiedyś codziennie było stale i normalnie. Świat według Kiepskich, Daleko od noszy, Rodzina zastępcza, Dlaczego ja? i Trudne sprawy. Po czym później przełączałem na Grę w ciemno i Awanturę o kasę na ATM. Dalej albo oglądałem Dobranoc ATM, albo wracałem na Polsat 2. A teraz? Parę miesięcy i co chwilę jakiś inny układ jest, np. na Polsacie 2 od paru dni są Zdrady od samego początku :/ A warto dodać, że te dwa "czołowe" paradokumenty były emitowane o tej porze przez lata codziennie od poniedziałku do piątku. A teraz tylko jeden został.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ATM Rozrywka nie wywali znakomitej większości polsatowskich tworów z ramówki w godzinach 6-23. Od czegoś jest teraz ten Super Śmietnik, gdzie mogłyby wylądować wszystkie paradokumenty i "Hotele 52", a tu wróciłyby seriale  typu "Alf", "Czarna Żmija" czy "Słoneczny Patrol". Liczę po cichu na to, że ten kanał stanie się w całości serialowy, oby miał jak najmniej produkcji z Polsatu w ramówce dziennej (w późnych godzinach nocnych niech sobie lecą, jak na Comedy Central) i podciągnął się trochę na garbach tego czegoś co uruchomił teraz ich zaprzyjaźniony nadawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...