Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ciekawa sprawa: https://satkurier.pl/news/124042/atm-rozrywka-hd-w-planach-nadawcy.html

 

W sumie to może kiedyś zaczną nadawać w HD... Polsat 2 już od pewnego czasu nadaje w tym formacie, a te 2 kanały są do siebie dość podobne pod względem zawartości. Na obydwóch królują powtórki powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Oni są tylko właścicielami koncesji. Za resztę odpowiada Polsat, a sam dyrektor kanału w jakimś wywiadzie przyznał, że ten kanał jest tylko do powtórek i nic innego konkretnego się nie pojawi.

Wszak ten kanał został stworzony pod DVB-T, więc nic dziwnego, że się nie wysilają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro o tym piszę, to logiczne, że go oglądam ;) I to codziennie, ale głównie późnym wieczorem czy nocą, bo są tam Gra w ciemno i Awanturę o kasę. Poza tym, wyniki oglądalności /właściwie udziału w rynku, bo tylko takie ostatnio są podawane/ mówią swoje.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że nikt tu nie zagląda - co mnie wcale nie dziwi, ale jednak mam pytanie do któregoś z masochistów śledzących w miarę regularnie ramówkę tego absolutnie najlepszego pod słońcem (nie ma tu żadnej aluzji, czytaj dalej) kanału stworzonego i wrzuconego na chama. [...]

Czy zauważyliście może, że ktoś odwalił srogą manianę - albo inaczej - ATM Powtórka / Polsat 3 jest taką absolutną biedotą bo zakupili tylko dwa sezony
"Słonecznego Patrolu" i kilkanaście odcinków "Alfa"?

Wydaje mi się, że emitują je w kółko - kończy się pula jaką zakupili gdzieś na targu, nagrana na domowej roboty kasetach VHS u pana Mietka/Zenka/Pietrka, potem jak się wszystko kończy to puszczają od początku. Efekt taki, że co przypadkiem (uwierzcie mi chłopaki - bo dziewczyn tu za dużo pewno nie ma xD - na słowo, że tak było, przecież nie byłbym aż tak zdesperowany żeby ATM Przegrywka oglądać nałogowo) trafiłem na "Baywatch" to zawsze leciał...ten sam odcinek. Z serialem o kosmicie z planety Melmac jest jeszcze lepiej. Pilot tego serialu emitowany był jak dobrze policzyłem (a liczyć pewnie nie umiem, no cóż) jakieś 6 razy. 

Niech się jakiś ekspert/ stały bywalec/ król satelity wypowie czy: 

a) na TVS, zwanym wcześniej jako "TV Silesia" też było to emitowane w taki sposób?

b ) jest to dokładnie tak jak powiedziałem i "nadawca" kładzie lagę nawet na coś tak oczywistego jak emitowanie serialu w całości a nie wybranych odcinków?

c) jak to jest z polsatowskimi serialami tam nadawanymi. Też odwalają taką fuszerkę?

d) a może jest jeszcze inaczej, tylko ja się nie znam, mam klapki na oczach i w ogóle powinienem opuścić to forum w celu np. zajęciem się hodowlą jedwabników?

Jak to mawiają starożytni Anglosasi: "thank u from the mountain" za rzetelną odpowiedź dotyczącą tej jakże ważnej społecznie i filozoficznie kwestii. 

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem masochistą, czasem zerknę na ten kanał, choć tam jest tylko kilka ciekawych dla mnie pozycji. Jeśli chodzi o emisję "Słonecznego patrolu" i "Alfa", to gdy leciało to na TVS, to też narzekano na jakość techniczną, poza tym dochodziła do tego kwestia rozciągniętego obrazu (4:3 rozciągano do 16:9), więc było jeszcze gorzej. Co do emisji tylko wybranych odcinków, to sprawa wyglądała tak, że nie kupiono od razu wszystkich sezonów, tylko je porcjami kupowano zapewne, więc są takie przypadki, jak emisja jednego sezonu kilka razy. Podobno nawet przy jednym z odcinków "Alfa" emitowano fanowskie tłumaczenie z chomika (choć oryginalne to też zapewne jest, gdyż serial emitowano na chyba 4 albo 5 stacjach w ostatnim 20-leciu).

Za to przy "Cienkiej czerwonej linii" zakupiono w porę sezony.

 

Z polsatowskim serialami jest tak, że są raczej po kolei emitowane, z Kiepskimi są już przy ok. 300 odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...