Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam ten kanał. Dla was może powtórki,dla mnie nie. Nie miałem okazji do tej pory oglądać gry w ciemno ,agentek i daleko od noszy,bo nie miałem polsatu na antenie naziemnej.

Po drugie miło wspomnieć czasy gdy jeszcze leciały świetne teleturnieje,dziś już tego nie ma,jest samo [beep] w tej całej telewizji,same talent showy,głupie programy z udziałem aktorów,konkursy piosenek,no i amerykańskie filmy,mi już to zbrzydło,dlatego wolę starą telewizję i stare produkcje polsatu,były po prostu lepsze.

Mam nadzieję że będą powtarzać wszystko,jak skończą się serie seriali co teraz lecą.

A naprawdę emocje sięgają zenitu w 2 emitowanych teleturniejach,to były czasy gdy przypadkowe osoby mogły się dostać do teleturnieju. Dziś już tylko sławne osoby mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten kanał. Dla was może powtórki,dla mnie nie. Nie miałem okazji do tej pory oglądać gry w ciemno ,agentek i daleko od noszy,bo nie miałem polsatu na antenie naziemnej.

Po drugie miło wspomnieć czasy gdy jeszcze leciały świetne teleturnieje,dziś już tego nie ma,jest samo [beep] w tej całej telewizji,same talent showy,głupie programy z udziałem aktorów,konkursy piosenek,no i amerykańskie filmy,mi już to zbrzydło,dlatego wolę starą telewizję i stare produkcje polsatu,były po prostu lepsze.

Mam nadzieję że będą powtarzać wszystko,jak skończą się serie seriali co teraz lecą.

A naprawdę emocje sięgają zenitu w 2 emitowanych teleturniejach,to były czasy gdy przypadkowe osoby mogły się dostać do teleturnieju. Dziś już tylko sławne osoby mogą

Również wolałem Polsat dawniej, ale to nie powód by od razu tworzyć kanał zapchajdziurę, tym bardziej, że 3/4 z tych produkcji są w sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukałem i nie widzę nigdzie teleturnieji do ściagnięcia,a już na pewno nie w takiej jakości.A może celowo chcą być inni od polsatu 2? Ja widze same pozytywy w kanale gdzie brak reklam i tylko fajne rzeczy lecą,no może poza "pierwszą miłością"-ten współczesny [beep] mogliby pozostawić TVN-owi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy widzicie fajnego w tym kanale ??? stare seriale (w dodatku non stop wałkowane na polsacie - rodzina zastępcza) i stare teleturnieje? Super. Chciałem zauważyć że mamy XXI wiek, i większość tego szajsu (nawet nie większość - wszystko co obecnie nadaje ATM) można sobie obejrzeć chociażby na ipli - portalu dostępnym chyba na wszystkich obecnie tv z internetem. Program ATM jest żałosny, to dno i wodorosty, a nie wierzę, że 1 czerwca jakiejś mega zmiany dokonają. Jak dla mnie KRRiTV wyszła z założenia że NTC jest dla idiotów i mało ambitnej, wiejskiej części społeczeństwa (nie żebym coś do rolników miał), która sporadycznie ogląda TV - dlatego wystarcza jej do tej pory 8 kanałów tv analogowej, a oferta 'nowych' programów w NTC została pod ich kątem dobrana. Stąd ATM gdzie serwuje się kiepskie seriale (Świat wg Kiepskich od czerwca będzie? mogę się założyć że tak) oraz równie wyrafinowane Polo TV. TV6 poziomem nie odbiega - stare odcinki 'Idola' w wersji amerykańskiej są naprawdę pasjonujące :) Puls2 niedługo ma zacząć nadawać zamiast pasów powtórki z Pulsu. ŻENADA i skandal. ATM już dawno powinien mieć odebraną koncesję, a nie jawnie robią sobie jaja z KRRiTV. Chyba już wolałbym Tv Trwam - więcej tam rozrywki niż w ATMie. Po to ATM się pchał na multipeks żeby Solorz sobie zrobił Polsat 3 ??? Jak rozumiem ATM nie ma ani pomysłu na tą stację, ani pieniędzy na coś sensownego, skąd więc decyzja KRRiTV???? Niestety od jakiegoś czasu (mam nadzieję, że już niedługo) jestem skazany na NTC i to co tu widzę woła o pomstę do nieba.

Może zachwyca to ludzi jak autor posta powyżej - ten który nie może znaleźć 'teleturnieji' - ale o mało ambitnej części społeczeństwa pisałem już wcześniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem została wszczęta procedura cofnięcia koncesji tej stacji przez KRRiTV.....ale chyba 10 kwietnia był program w TNN24 (program w zasadzie był poświęcony zamieszaniu wokół telewizji Trwam ) zaproszeni byli przewodniczący KRRiTV Jan Dworak ,posłanka Kruk i jeszcze jedna z SLD ,padło wtedy pytanie o to co ATM wyprawia ,Jan Dworak odpowiedział że wszczęto postępowanie ale z jego wypowiedzi było jasno widać że obecnie ATM spełnia warunki ,zresztą sprawa ucichła wiec można przypuszczać że stacja dalej będzie nadawać takie "cuda"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie atrakcyjnej oferty nie jest takie łatwe. Kanał musi przede wszystkim przynosić zyski dla nadawcy, a ATM Rozrywka TV przynosi obecnie praktycznie same wydatki. Taka sytuacja szybko się nie zmieni, dlatego ATM Grupa nie może sobie pozwolić na większe wydatki, które przy obecnym zasięgu ATM Rozrywka TV są niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM Rozrywka TV przynosi obecnie praktycznie same wydatki. Taka sytuacja szybko się nie zmieni, dlatego ATM Grupa nie może sobie pozwolić na większe wydatki, które przy obecnym zasięgu ATM Rozrywka TV są niepotrzebne.

 

Nikt na siłę koncesji im nie wciskał... a starając się o nią trzeba było się liczyć z ogromnymi wydatkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W czerwcu na pewno pojawią się reklamy. Od 1 czerwca startują oficjalnie. Tylko pytanie jaka będzie ramówka. Obawiam się, że to będzie darmowy Polsat 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wykasujcie sobie z pamięci datę '1 czerwca 2012' podaną przeze mnie jakiś czas temu i wklepcie nową '1 lipca 2012' jako datę startu nowej ramówki stacji. Powód jest całkowicie zewnętrzny i niezależny od nas. Z powodu Euro ceny reklam w stacjach innych niż TVP (mecze) spadły o 15-20% i start nowej ramówki 1 czerwca nie miałby ekonomicznego sensu. Ci, którzy zechcą zrozumieją to, co napisałem powyżej.

 

Nowa oprawa jest gotowa i będziemy ją promować w czerwcu. Przy okazji dzięki za sugestie dot. promocji stacji i informowania widzów o nowej ramówce. Z niektórych pomysłów skorzystamy. Inne są 'dość dziwne' (taki eufemizm) i niech pozostaną jedynie na tym forum oraz w świadomości autorów."

 

Cytat przedstawiciela ATM z forum media2.pl napisany dziś o 11:34.

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=5643&p=103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten kanal to istne [beep], a w lipcu bedzie informacja, ze ATM startuje oficjalnie we wrzesniu. :lol2:

 

Czym jeszcze zaskoczy nas ATM Rozrywka ? chyba juz niczym. No chyba, ze oficjalnym startem ktory juz ''niebawem''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... To ja mam lepszą propozycję: wykasujcie tą TV z listy kanałów, bo szkoda prądu na taki badziew :lol:

 

nie! nie usuwajcie tego kanału ponieważ bardzo chciałbym zobaczyć ten kanał

po pierwsze: jest niesamowity

a po drugie: z chcęcią bym oglądał reality show tj. Bar czy Dwa Światy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanal to istne [beep], a w lipcu bedzie informacja, ze ATM startuje oficjalnie we wrzesniu. :lol2:

 

Czym jeszcze zaskoczy nas ATM Rozrywka ? chyba juz niczym. No chyba, ze oficjalnym startem ktory juz ''niebawem''.

 

Owszem kanal może nas czymś zaskoczyć - powrotem planszy testowej :D

A tak na poważnie, jedyny pozytyw w aspekcie tego kanału to brak reklam, ramówka nie jest dobra, chyba, ze kros lubi powtórki polsatowskich teleturniejów i seriali, zmiany jeżeli nastąpią to raczej nie zmienią zbytnio ramówki ATM Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno ,skoro kanał nie emituje reklam (czyli nie zarabia) w w jaki sposób generuje zyski ? ,jeżeli są straty to ktoś to musi pokrywać ,chyba że Emitel zgodził się rozprowadzać ATM za free :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam dostęp do ATM Roztywka TV z nadajniksa RTCN Katowice / Kosztowy i szczęka mi opadła na mega obrzydliwe logo, chyba gorszego logo nigdzie nie miałem okazji zobaczyć, ale spoglądając na ramówkę to się nie dziwię.... oby coś z tym ruszyli bo póki co śmiało mogą konkurować z TV 6 o miano ZAPCHAJDZIURY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam dostęp do ATM Roztywka TV z nadajniksa RTCN Katowice / Kosztowy i szczęka mi opadła na mega obrzydliwe logo, chyba gorszego logo nigdzie nie miałem okazji zobaczyć

W jakim formacie miales okazje zobaczyc logo? W 4:3 wyglada paskudnie, przede wszystkim za wielkie, a w 16:9 jakos ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...