Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie, ze powtorki sa lepsze niz kolorowe pasy. Wiec ja sie pytam, czy bedziecie ogladac ten [beep] powtorkowy ?

ATM Rozrywka, jest dobrym rozwiazaniem dla tych, co nie maja Polsatu 2, jak dla mnie, zbedny kanal. ;)

@andi12, Reklamy to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, ze powtorki sa lepsze niz kolorowe pasy. Wiec ja sie pytam, czy bedziecie ogladac ten [beep] powtorkowy ?

ATM Rozrywka, jest dobrym rozwiazaniem dla tych, co nie maja Polsatu 2, jak dla mnie, zbedny kanal. ;)

@andi12, Reklamy to kwestia czasu.

 

Nie mam Polsatu 2 i ATM Rozrywka nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Miały być tylko powtórki programów wyprodukowanych przez ATM, a są także inne - tak jak "Daleko od noszy". Widać, że nadawca dba o widza i oferuje mu więcej, niż zapowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie piszesz tego poważnie? Stacja ta jest szansą dla DVB-T. Jak widać, jeśli chodzi o naziemną telewizję cyfrową, nie wszystko jest jeszcze stracone. Teraz wyemitują najlepsze programy Polsatu, które nadal zachwycają wielu widzów. A później pokażą na co ich stać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Miały być tylko powtórki programów wyprodukowanych przez ATM, a są także inne - tak jak "Daleko od noszy". Widać, że nadawca dba o widza i oferuje mu więcej, niż zapowiadał.

 

:D Hehehe dobrze napisane bo już dawno się nie śmiałem. Rozbawił mnie Twój post :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczam: TVN - 3 kanały (TVN, TVN7, TTV - we wszystkich 100% udziałów), Polsat - 4,2 kanałów (Polsat, PSN, TV4,TV6 - 100% udziałów i ATM Rozrywka - około 20% udziałów), ZPR - 2 kanały (Eska, Polo TV), TV Puls - docelowo 2 kanały (Puls, Puls 2), TVP - cały MUX. Polcast/Mediaset/Media5 (jak zwał, tak zwał) - 0 kanałów, Fundacja Lux Veritatis - 0 kanałów, Astro S.A. - 0 kanałów, itd. Gdzie tu (nie licząc ZPR) jakiś powiew świeżości, różnorodności? ATM Rozrywka będzie godnym konkurentem dla TV6 (tylko dla TV6) i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że Solorz-Żak ma w posiadaniu sieć telewizji Odra (Polskie Media), więc po wyłączeniu analogu kolejnych pięć stacji w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Nie można też zapomnieć o czwartym multipleksie telewizji mobilnej. :P W sumie może nadawać nawet 12 kanałów naziemnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6, [beep] powtorkowy jest konkurentem dla TV6 ? niby co takiego ma ATM Rozrywka w swojej ofercie, ze az pochlonie TV6 ? nic ! same powtorki z anten polsatu.

TV6 ma Idola itd, wiec czym Ty nazywasz konkurencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że Solorz-Żak ma w posiadaniu sieć telewizji Odra (Polskie Media), więc po wyłączeniu analogu kolejnych pięć stacji w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Nie można też zapomnieć o czwartym multipleksie telewizji mobilnej. :P W sumie może nadawać nawet 12 kanałów naziemnie. :P

No tak, Solorz jest największym zwycięzca cyfryzacji. Tylko co z tego, skoro przez najbliższe kilka lat będzie spłacał raty za Plus. TVN natomiast ma długi i zapewne niedługo zostanie sprzedany. TVP także nie jest w najlepszej kondycji finansowej. Jakim cudem mamy się spodziewać dobrej oferty programowej, skoro żaden z największych graczy po prostu nie ma kasy?

 

@pavl6, [beep] powtorkowy jest konkurentem dla TV6 ? niby co takiego ma ATM Rozrywka w swojej ofercie, ze az pochlonie TV6 ? nic ! same powtorki z anten polsatu.

TV6 ma Idola itd, wiec czym Ty nazywasz konkurencja ?

 

Oczywiście na obecnym etapie ATMR jest konkurentem co najwyżej do Pulsu 2, ale zakładam, że ramówka docelowa będzie na poziomie TV6 (choć rzeczywiście, jak zauważyłeś, lepiej i tak zapewne wypadnie TV6, bo emituje m.in. Idola, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczam: TVN - 3 kanały (TVN, TVN7, TTV - we wszystkich 100% udziałów)
Kłamstwo! Grupa TVN w spółce Stavka ma tylko 50,55 proc. udziałów.

 

Wydawało mi się, że już całość odkupili. Chyba jednak rzeczywiście to ty masz rację, choć to akurat nic nie zmienia, bo TVN i tak w pełni kontroluje dzięki tej części udziałów TTV i o to mi głównie chodziło (od teraz chyba będę pisał, że dana firma kontroluje, a nie ma ileś % udziałów, żeby się nie pomylić).

 

ATM Rozrywka TV wprowadziła nową wersję logotypu:

zrzutatmrozrywka18.png

 

Ta już nie jest taka zła. No, ale i tak nie przełączę na ten kanał, póki będzie miał taką ramówkę. EDIT: Trochę mi przypomina rozciągnięte w poziomie i spłaszczone w pionie logo w stylu kanałów Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...