Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cicho, bo jeszcze wpadnie przedstawiciel stacji i się dowiesz, że nie masz pojęcia, nie znasz się etc.

 

W pełni zgadzam się z Ama18. Już więcej wniósł by Tele 5 czy TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz być spokojny kolego. Nie wpadnie. Nawet go zapraszałem na forum SatKuriera, ale powiedział, że nie skorzysta, bo coś tam, nie pamiętam co. ;)

A ramówka to faktycznie jakby dostać w twarz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy patrzę, jak to logo prezentuje się na ekranie, to napełnia mnie radość, że w żaden sposób nie odbieram tego kanału. Mam nadzieje, że zgodnie z zapowiedziami przedstawiciela ATM (pisał o tym na forum Emitela lub Media2), logo zostanie zmienione całkowicie, a nie jedynie lekko zmodyfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce to nie będzie ATM Rozrywka, tylko stacja Polsatu:

Od 12 kwietnia Polsat przejął emisję kanału ATM Rozrywka TV. Sygnał stacji nadawany jest z Warszawy. Wcześniej kanał we własnym zakresie emitowała ATM Grupa. To kolejny element współpracy Grupy Cyfrowy Polsat z nadawcą kanału ATM Rozrywka TV (Grupa Cyfrowy Polsat odpowiada także za emisję satelitarną i zapewnia kontent dla stacji). Ponadto, na antenie kanału pojawiły się teledyski.

 

Są one emitowane nieregularnie, pomiędzy niektórymi propozycjami programowymi. Pochodzą z bazy Telewizji Polsat i są oznaczone charakterystycznymi dla Polsatu belkami z podpisem. Przypomnijmy, że obecnie oferta ATM Rozrywka TV to: „Pierwsza miłość”, „Daleko od noszy”, „Agentki”, „Rodzina zastępcza”, „Awantura o kasę” oraz „Gra w ciemno”.

 

Warto podkreślić, że właścicielem stacji nadal jest ATM Grupa, a Polsat odpowiada za techniczne aspekty emisji.

 

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3894

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. KRRiT nie przypadkowo wybrała takie a nie inne stacje do DVB-T no bo nie będą tworzyć Polsatowi i TVN konkurencji....

TTV ma TVN i ATM Rozrywka ma Polsat.... nic nowego.

ZPR ma Eska TV i Polo TV

Niezłą kasę ktoś za to zainkasował, jak to w Polsce bywa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest rynek że ktoś ma układy, kase i są takie stacje w muxach.

 

To nie rynek to tylko układy.

Jak rozstrzygnięto konkurs na skłąd MUX1 bylem szczerze zdziwiony i rozczarowany, że zamiast TELE 5 wygrały stacje widma i [beep] z ZPRu.

Potem jeszcze większe rozczarowanie jak dorzuclili [beep] 2 - Disco Polo.

 

Jak wystartowała TTV - iskierka nadziei, że jednak można... Że ATM też będzie stacją z przyzwoitą ofertą.

Ale to co się teraz dzieje rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócono uwagę, że "PM" nie leci od pierwszego odcinka, więc odpowiedziałem. A jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj - czy ktoś Ci każe? A chyba lepsze powtórki niż kolorowe pasy Pulsu 2.

 

Ja tam wolę kolorowe pasy :).

 

Polsat przejął emisje sygnału ATM Rozrywka TV:

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3894

 

Było o tym na poprzedniej stronie. Ten sam link, tylko, że dłużej i ładniej opisany.

 

 

-----------------

Ja tam nic do ATM-u nie mam, ale jeżeli przynajmniej na razie ma zamiar jechać głównie na powtórkach z Polsatu i może też z TVP, to moim zdaniem to jest jakaś kpina. Polsat ma w praktyce 4 miejsca w NTC (5 razem z ATM) - powinien emitować powtórki na jednym ze swoich kanałów. TVP ma nawet cały MUX, a więc też powinno powtórki emitować u siebie. Od teoretycznie odrębnego nadawcy oczekiwałbym w najgorszym wypadku praktyk w stylu TV Puls, czy Tele5, czyli powtarzania filmów i seriali emitowanych przed laty, czy nawet jeżeli dość niedawno powtarzanych, to nie wałkowanych co chwilę, a także mało znanych, często niskobudżetowych, lecz czasem ciekawych filmów różnorodnych pod względem produkcji, czy gatunku. No i cała atmosfera, jaka panuje przy powstawaniu stacji jest niedobra - co jakiś czas dostajemy informacje pośrednio dające nam zrozumieć, że właściciel niezbyt jest przekonany do tworzenia stacji w NTC, ale skoro już dostał miejsce, to coś tam da, byleby nie stracił dużo kasy. Dlatego zakończę mój wpis krótkim stwierdzeniem: ŻĄDAM TELE5 ZAMIAST ATM ROZRYWKA W NTC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...