Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszą się reklamować, bo mieliby zerową oglądalność :wink:

 

Swoją drogą są dwie wersje reklamy "Niskozatrudnionych". Na kanałach Viacomu słychać "co to znaczy, że klonowo-bekonowe paluszki już się skończyły, ty mała dzi***" które w dodatku jest nieocenzurowane (co im nie przeszkadza, żeby cenzurować w piosenkach słowa takie jak "weed"), zaś na pozostałych kanałach to przekleństwo jest zastąpione przez "ty mała jędzo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że jak nadawali z UK to wszystko cenzurowali, a od wakacji już nie cenzurują słowa "b**ch", słychać to jak Britney Spears w klipach tak mówi. Na UK jest cenzura w klipach. Apropo "Niskozatrudnionych"... czy przypadkiem nie miał lecieć od 21:30 na MTV, bo od 15 min lecą klipy wrzucane jak im coś [beep]yknie w systemie. Czyżby tyle reklamowania i w ogóle a tu taka klapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie września podczas planowanej emisji South Parku też mieli problem z systemem. Tylko z tą różnicą, że była belka z nazwą audycji. Nie pamiętam natomiast, czy wyświetlała się wtedy belka z nazwą wykonawcy i utworu. Można zauważyć, że obecnie logo bardziej "świeci" niż zwykle.

 

Screen (IX.2012):

007nyt.jpg

 

Hehe, jeszcze się okaże, że nie mają licencji czy coś innego :lol2: .

 

EDIT 22:20: Wznowiono nadawanie programu, leci obecnie Wakebrothers, następnie Niemożliwe, a potem Średniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Też to zauważyłem włączając przed chwilą MTV. Logo bardzo jakby pogrubione - teledyski "jakby" z taśmy. Do tego nie jest wyświetlana żadna informacja kto śpiewa i jaki to utwór. Nie było też informacji na temat jaki to program, co zawsze pojawia się z prawej strony loga MTV. Dokładnie o 22 - koniec. Przerwano utwór Kasha - Tik Tok. Krótka reklama i za chwilę komunikat w stylu: Ups... coś nam się zepsuło za chwilę to naprawimy. I po chwili pojawiła się końcówka przeboju Adele. Ogólnie te teledyski, które teraz są emitowane są z okresu lata 2011 roku. Żadnych nowości. Swoja drogą miło zobaczyć muzykę na MTV o tej porze. Dawno muzyki o 22 na MTV nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od wakacji już nie cenzurują słowa "b**ch", słychać to jak Britney Spears w klipach tak mówi

 

To prawda, chciałem o tym napisać. W piosence "Scream and Shout" we wszystkich stacjach muzycznych słychać nieocenzurowane "sh*t" i "b**ch", a w innych piosenkach często cenzuruje się słowa niewulgarne. Często zdarza sie tak, że słyszę nagle jakieś wycięte słowo w piosence Lany Del Rey czy Nicki Minaj a normalnie nie słychać niczego wulgarnego (pomijam przekleństwa w piosenkach Minaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef programowy MTV: "era odmóżdżającej telewizji się skończyła", ale muzyki w MTV PL i tak nie będzie

 

Szczegóły wywiadu TOK FM z Jerzym Dzięgielewskim, szefem programowym MTV Polska i VH1:

http://media2.pl/media/100316-Szef-programowy-MTV-Era-odmozdzajacej-telewizji-sie-skonczyla.-Jakie-plany.html

 

Co o tym sądzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma on trochę racji... To prawda, że dzisiaj słucha się muzyki głównie na komputerze, na komórkach itd. Sam jestem nastolatkiem i pytając się innych czy oglądają te programy z MTV i VIVY to powiedzieli, że tak, oglądają Szał Ciał, Cribs, Date My Mom, Co na to tato, oni to lubią. Sam przyznam, że czasami jak miałem czas, to oglądałem Excused, Next, Kolejno odlicz i VIVA Mjuzik Kłiiiz. Ale ludzie szukają często w telewizji wyznaczników, co jest teraz popularne, a co nie. Dlatego myślę, że na MTV powinna pozostać jakaś lista muzyczna, a poza nią niech będą te szoły. Niech tylko zmienią lektora (obecny czasem brzmi jakby miał katar) i nie emitują nagminnie samych powtórek. A co do siostrzanych kanałów - w takim razie niech MTV będzie niemuzyczne, ale chcemy, żeby WSZĘDZIE były dostępne MTV Music, MTV Rocks, MTV Hits i MTV Dance. No i żeby VIVA też była trochę bardziej muzyczna.

 

Osobiście jestem zwolennikiem muzycznego MTV (chociaż nie mam z nim żadnych wspomnień prócz MTV MAXXX Hits), ale ta stacja ma swoich widzów, są to ludzie młodzi i myślę, że to oni powinni komentować obecną sytuację, składać jakieś zażalenia itd., a nie osoby powyżej targetu, bo ta stacja nie jest dla nich.

 

Co do programu dokumentalnego - niech zgadnę. Powrót "Weekendowych Historii"?

 

EDIT: Mogliby jeszcze usunąć nazwę programu obok logotypu. Rozumiem nazwa pasma na kanale muzycznym, ale jak leci program / serial, to jest to niepotrzebne. Adres strony również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja era muzyki w TV to już przeszłość (m.in dzięki internetowi). Oglądam stacje muzyczne max 1h żeby zobaczyć to co jest modne/na topie i tyle.Na pewno już stacje muzyczne nie kreują muzycznego gustu jak to bywało niegdyś.

Co do MTV/Vivy jest jeden zarzut - słaba uboga playlista monotonny Pop/Dance i nic więcej.Ogólnie telewizja jest biernym źródłem i coraz więcej młodych ludzi odrzuca. Osobiście lubię popatrzeć w TV oczywiście jak mam wolny czas ... a w dzisiejszych czasach coraz go mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja się nie do końca zgodzę, że nie ma sensu już tworzyć kanałów telewizyjnych z muzyką.

 

Owszem, z nowymi i aktualnymi teledyskami też moim zdaniem nie ma to sensu, ale z teledyskami archiwalnymi JAK NAJBARDZIEJ.

 

Ja od pewnego czasu próbuję wygrzebywać z różnych miejsc telewizyjne występy mojego ulubionego zespołu "Papa Dance" z lat 80-tych, które (te występy) pamiętam jeszcze z dzieciństwa (z "Teleranka" itp.), ale niestety w internecie tych nagrań jest jak na lekarstwo, więc kanał z archiwalną muzyką (zwłaszcza polską) BARDZO by mnie ucieszył i cieszę się w związku z tym, że nadal istnieje "Kino Polska Muzyka", chociaż żałuję, że ma teraz ograniczony zasięg (na szczęście jest w "Ipla" :D )...

 

Liczę też, że "Stars.tv" będzie jeszcze bardziej stawiać na polskie archiwalne klipy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od kwietnia MTV skróciło swoje pasmo muzyczne. W tygodniu kończy się o 7:45 (wcześniej krótko po 9:00) a w weekendy o 7:25 (wcześniej o 9:25). Teraz te pasma to Kofeina, Top 7 @ 7 oraz Fresh, a w weekendy Starter i Fresh.

Natomiast zauważyłem w ich ramówce, że w najbliższy weekend (6 i 7 kwietnia) w godzinach 13:00-14:00 widnieje pozycja "Beyonce Weekend". Czyżby godzina z utworami Beyonce i to w południe?

P.S. W kolejny weekend (13 i 14 kwietnia) brak takiego specjalnego pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia MTV skróciło swoje pasmo muzyczne. W tygodniu kończy się o 7:45 (wcześniej krótko po 9:00) a w weekendy o 7:25 (wcześniej o 9:25). Teraz te pasma to Kofeina, Top 7 @ 7 oraz Fresh, a w weekendy Starter i Fresh.

Natomiast zauważyłem w ich ramówce, że w najbliższy weekend (6 i 7 kwietnia) w godzinach 13:00-14:00 widnieje pozycja "Beyonce Weekend". Czyżby godzina z utworami Beyonce i to w południe?

P.S. W kolejny weekend (13 i 14 kwietnia) brak takiego specjalnego pasma.

A było jeszcze co skracać? :lol2::lol2::lol2: Mam nadzieję,że ten gniot w końcu całkowicie upadnie. :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, osoby, ktore przełączają na MTV bynajmniej nie szukają tam muzyki, dlatego takie pasma muzyczne mogłyby nie mieć wystarczającej oglądalności. Zmiany w kwietniowej ramówce wynikają również z wyników oglądalności, np. "W sercu Hollywood" nie cieszyło się dużą oglądalnością o 17, to przenieśli na 11:40 i pojawiła się fala krytyki na facebooku MTV. Odnoszę również wrażenie, że muzyczne pasma w godzinach porannych również nie są chętnie oglądane i bardziej opłaca im się o tej porze powtarzać Operację Stylówę. Jednak nie tylko u nas skrócili muzykę - dotąd w Danii muzyka grała do 11:10, a teraz do 8:50. Jedyne edycje MTV, w których jest więcej muzyki to niemiecka i bałkańska oraz te wersje, które mają innego właściciela, np. czeska, brazylijska czy rumuńska (na rumuńskiej to 21 h na dobę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...