Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany niby ok. Ale oczywiście na raptusa przygotowane. Opisy klipów wyświetlają się wcześniej niż samo logo. Pasek z informacją do końca klipu stoi w miejscu, bo odlicza czas do końca bloku muzycznego. Więc średnio fajnie. Do tego niska rozdzielczość, a jakiś czas temu było niby 720x576 to po co zmniejszyli z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale wydłużyli pasmo muzyczne rano aż o pół godziny! :brawo::lol:

Do tej pory magazyn "Kofeina" był do 7:30, a później było pasmo "Pop Up Video" do 8:00.

A od wczoraj "Kofeina" jest do 8:00, a "Pop Up Video" do 8:30.

Jak dla mnie to nic nie znaczy, a dla was? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być i u nas! No ale w Polsce to niestety zawsze jest odwrotnie :(

Powinno być, ale u nich jest tak, że na MTV muzyka do 15, a na VIVIE do 14 w tygodniu. A u nas a VIVIE muzyka jest też od 15:30 do 19.

Uważam, że powinni zrobić pasma muzyczne w godzinach 13:30-15:30 i 19:00-20:00. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MTV Niemieckim tak jest. Czyli muzyka od ok. 1:30 do 15:00.

 

Zgadzam się.Czemu muzyka jest niemal w większości poza prime-time???

To co kiedyś emitowano non-stop,teraz jest w pogardzie....żeby chociaż do 15:00,jak w niemczech było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi, czasy się zmieniły. Jeżeli pasma muzyczne zostały ograniczone, a w prime-time lecą seriale obycz.\pr. lifestylowe, to znaczy, że seriale przyciągną więcej widzów, niż teledyski. Przeciętny widz nie będzie wciąż oglądał tego samego kanału, jeżeli nie spodoba mu się kolejny klip, tylko zmieni na inny. Serial niesie ze sobą zainteresowanie na dłużej. To kapitaliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam MTV od wakacji 2009 i nie żałuję. Do 2009 roku miałem szczerze tylko dla PartyZone i Mastermix. MTV w latach 2005-2008 puszczało rewelacyjną muzę w PZ, co tydzień od groma nowości leciało, prawie wszystkie hity z radia eska i mnóstwo innych, których nigdzie nie słyszałem. Jak później zobaczyłem co puszczają (np. Britney) to po prostu zrezygnowałem z kablówki i wziąłem osiedlówkę, gdzie oczywiście nie ma MTV. Ale za to była Eska TV. I dlatego nie wierzę, że zmiana centrum nadawczego zaraz coś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz dwie " Muzyczne" kodowane stacje od Viacomu .Przy czym ta z większa niegdyś większa ilością muzyki zbliża się do tej pierwszej z zawartością programową ( czytać Viva upodabnia się do MTV ) . Przecież to nawet z perspektywy biznesowej jest absurdalne ponieważ w jednej firmie produkowane dwa podobne produkty ...

 

Teraz będzie najciekawszy wrzesień i jesienne ramówki obu stacji MTV bez reklam i z większa ilością muzyki jak w Niemczech ??? Tylko tam Viva jest FTA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
MTV od 17.07 również nadaje z nowego centrum nadawczego i ma nową bazę klipów. Jak myślicie, zmieni się coś na playliście PartyZone ?

 

Szczerze powiedziawszy to MTV Polska nadaje tak małą ilość muzyki,że szkoda tych klipów ;),bo baza MTV jest SUPER MEGA WIELKA,a wykorzystywana jest w marnym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...