Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet MTV Europe będzie emitowało muzykę a nie [beep]. Tylko nasze polskie pseudo MTV puszcza w najbardziej muzyczny dzień w roku sieczkę w postaci idiotycznych show. WSTYD! Jak chcę MTV Europe bo mimo wszystko tamten kanał będzie zdecydowanie lepszy niż nasza wersja. Czy naprawdę MTV Polska nie widzi problemu? Czy naprawdę nie może nic zrobić tylko katuje nas tymi durnymi show w sylwestra? Oczywiście wiem, nie muszę oglądać ale chciałbym muzykę na MTV Polska.

 

Od 14.11.2011r. z ramówki MTV zninął program "Audiomix" i ostatnia lista przebojów na tym kanale "Maxxx Hits". Od poniedziałku muzyka jest tylko w godzinach 2:00-8:00. Jedynie w sobotę w biały dzień można zobaczyć muzykę w paśmie 'Mastermix' w godzinach 12:30-14:00. Obecne pasma muzyczne na MTV: DON'T KILL THE MUSIC, STARTER, PARTYZONE, MASTERMIX, ALARM, KOFEINA. MTV tłumaczy się brakiem popularności tych programów i że "muzyka przechodzi do netu". Na ich komentarz odpowiedziałem im, że jakoś są jeszcze kanały muzyczne które cieszą się popularnością. Nawet takie które sami tworzą (MTV LIVE HD, VIVA PL, VH1 Europe, MTV Dance itd.) i konkurencyjne stacje telewizyjne (ESKA TV, 4fun.tv itp.). Nie dostałem odpowiedzi...

 

To mi się podoba. Nabrać wody w usta i się zawinąć jak ktoś odbija piłeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz MTV jest takie jakie jest w UK. Pierwsza stacja zawiera same shows i inne [beep]oły....Różnica między naszym rynkiem a w UK jest taka, że tam obok tego głównego MTV są jeszcze tematyczne typowo muzyczne.... Nasz MTV woli takie programy puszczać w jakich najlepiej "wkłada" się reklamy. Przecież to stacja nastawiona na zyski a nie na widza....Tłumaczenie, że muzyka przechodzi do netu.... jest dla mnie idiotyczne....Muzyka nie przechodzi do netu ona już tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale to nie widz decyduje co ma być a czego nie. Mam już prawie 100 lat i pamiętam czasy jak MTV dało się oglądać i każdy teledysk to było wydarzenie. A programy Raya Cockesa, 120 Minutes to było wydarzenie.... co zrobić.... jest jak jest.... pokolenia się zmieniają to i stacje muzyczne.... ja tam wolę MTV Rocks...zero gadania 100% muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A programy Raya Cockesa, 120 Minutes

 

Mam tyle samo lat co Ty i także pamiętam te programy na starym dobrym MTV Europe. Praktycznie 100% muzyki. Pamiętam że jedyny show jaki był to "Real World" i byłem bardzo wściekły gdy był na antenie bo... nie było muzyki. Jeszcze bardziej wkurzony gdy zrobili weekend z "real world" :evil: Ale to był ewenement a co dziś powiedzieć? :D Jakby w tamtych czasach było to co teraz to bym zawału dostał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się teraz pięknie mówi: Zmieniła się grupa docelowa widzów. W "naszych" czasach nie było 30 stacji muzycznych, netu tylko poczciwe MTV. Teraz większość jest "w [beep]ę interaktywna", ważniejsze od muzyki są SMS na dole ekranu, latające loga i programy o pseudomiłości, nastoletnich mamach. No ale jak widać to się ogląda i to się sprzedaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co wam chodzi. W Polsce jest dostępny MTV ROCKS, który emituje tylko i wyłącznie muzyke. Do tego bardzo doba muzyke. Jak dla mnie to najlepszy kanał muzyczny do jakiego mamy dostęp w Polsce. MTV POLSKA jest nastawiona na show i inne programiki. Jej kanały tematyczne ( min. MTV ROCKS ) emitują muzyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, czasy się zmieniają, pokolenia jak napisałeś, gusta i programy telewizyjne. Dziwi mnie jednak fakt braku zainteresowania przez platformy cyfrowe kanałami muzycznym które prezentują tą dziedzinę w niemal 100%. To co oglądaliśmy 20 lat temu na MTV jest dziś prezentowane na kanałach VH1 Classic i MCM Pop. Czy naprawdę platformy nie mogą wprowadzić tych programów? Podobnie z MTV Dance, MTV Hits, MCM Top, MTV Music gdzie na tym ostatnim leci non-toper muza przez 24 godziny. Skoro nasze podwórko nie może nam zagwarantować dobrego programu muzycznego w dobrej jakości to powinno się poszukać na sąsiednim. Tak jak napisałeś na naszych kanalikach po ekranie z teledyskiem latają różne rzeczy które utrudniają normalne oglądanie. Na wielu zagranicznych nic takiego nie ma. Jedynie nasza Eska utrzymuje się z czystym ekranem ale jestem pewny że bardzo chciałaby wprowadzić zabawy SMSowe ale jak na razie nie robi tego bo wielu widzów chwali tą stację za właśnie czystość. Eska nie chce zapewne się spalić wprowadzając gierki. Osobiście posiadam N ale ratuję się swoim tunerkiem aby mieć możliwość odbioru większej ilości kanałów muzycznych bo u nas cieniutko jest...

 

Ale o co wam chodzi. W Polsce jest dostępny MTV ROCKS, który emituje tylko i wyłącznie muzyke. Do tego bardzo doba muzyke. Jak dla mnie to najlepszy kanał muzyczny do jakiego mamy dostęp w Polsce. MTV POLSKA jest nastawiona na show i inne programiki. Jej kanały tematyczne ( min. MTV ROCKS ) emitują muzyke.

 

O to chodzi że właśnie nie ma w Polsce kanałów tematycznych MTV. Gdzie mamy VH1 Classic, MTV Dance, MTV Hits? MTV Rocks jest to przemianowany MTV Two który platformy zdecydowały się kiedyś wprowadzić aby mieć bajer MTV2 - druga wersja MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimeSquare:Tak tylko, że MTV Rocks (też wg mnie najlepszy obecnie kanał na naszym rynku) sprofilowany jest na konkretny gatunek muzyczny. Kiedyś MTV prezentowało szerokie gatunki muzyczne .... i dlatego tego brak.... Wyjście proste.... dadzą w platformach profilowane stacje MTV i sprawa się sama rozwiąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście proste.... dadzą w platformach profilowane stacje MTV i sprawa się sama rozwiąże

 

Dokładnie. Vh1 Classic dla osób dla których starsza muzyka jest ważna,

MTV Dance dla tanecznych hitów i MTV Hits dla wszystkiego po trochu. A MTV Polska niech se zostanie wtedy z show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że MTV Rocks nie emituje chyba klasycznego rocka, tylko bardziej nowatorskie, niekoniecznie fajne brzmienia. Mi przynajmniej zupełnie nie przypada ten kanał do gustu (zdecydowanie wolę Rebel TV).

Ale wracając do wątku głównego - MTV pewnie wprowadziło tyle sprofilowanych gatunkowo kanałów muzycznych żeby ograniczyć ilość muzyki na kanale głównym (albo też po ich stworzeniu już doszli do takiego wniosku, że "skoro mamy kanały profilowe to po co nam jeszcze muzyka na głównym"). Tylko, że zapomnieli o zapewnieniu tym tematycznym kanałom odpowiedniej dystrybucji (czyt. platformy cyfrowe).

Z drugiej strony posiadanie nawet największego wachlarza stacji tematycznych nie oznacza automatycznie, że trzeba rezygnować z kanału ogólnego - ze wszystkimi gatunkami. No chyba, że taką rolę miałby pełnić np. MTV Hits.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz taki wybór kanałów muzycznych w Polsce, że naprawdę nie ma co żałować MTV Polska. Nawet jeśli się tam jakimś cudem usłyszy rankiem muzyki to jest ona i tak z przytłumionym dźwiękiem, a sam klip w kiepskiej jakości obrazu. Tak więc nawet jeśli byłaby tam muzyka to i tak kanał nie nadaje się do oglądania/słuchania przez wymagającego widza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz taki wybór kanałów muzycznych w Polsce, że naprawdę nie ma co żałować MTV Polska.

 

No właśnie nie ma za bardzo dużego wyboru. Jaki masz wybór? Kanały FTA w pakietach platform cyfrowych??? Ile masz w Cyfrze czy N kodowanych, płatnych kanałów muzycznych? Gdzie są tematyczne MTV, MCMy, iConcert, MyZen.tv??? O to właśnie się rozchodzi że nic nie ma a platformy wciskają abonentom bezpłatne kanały w płatnych pakietach. Czy to nie jest kpina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię "specjalistom" z "MTV" (z drugiej strony nie bez powodu wyraz "specjalistom" piszę w cudzysłowiu :D ), że do tej pory nie dostrzegają konkurencji i nie chcą jakoś odpowiedzieć na kanały "Polo Tv", "Tv Disco", czy "Kino Polska Muzyka".

 

Moim zdaniem "MTV" powinno w odpowiedzi na te kanały samo dorzucić "gratis" platformom kanały "VH1 Classic" i "MTV Dance" (przynajmniej) do "MTV Polska", ale oni widać ciągle myślą, że nawet jeśli by na "MTV Polska" emitowali obraz kontrolny, to ludzie i tak to będą oglądać, bo to przecież "MTV" i dlatego MOCNO kibicuję tym polskim kanałom muzycznym, które wymieniłem, żeby pokazały "specjalistom" z "MTV", że nie liczy się tylko marka kanału, a PRZEDE WSZYSTKIM jego zawartość !

 

Z drugiej strony może powodem braku innych tematycznych kanałów "MTV" w naszych platformach jest po prostu brak miejsca na "Hot Birdzie" (pakiet "MTV Unlimited" jest przecież na "Astrze")???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że MTV Rocks nie emituje chyba klasycznego rocka, tylko bardziej nowatorskie, niekoniecznie fajne brzmienia. Mi przynajmniej zupełnie nie przypada ten kanał do gustu (zdecydowanie wolę Rebel TV).

 

Dokładnie. Ta stacja jest nastawiona na rockowe nowości. Od czasu do czasu dają jakieś odliczanki, w których przewijają się takie klasyki, że aż du.pę urywa. :brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz taki wybór kanałów muzycznych w Polsce, że naprawdę nie ma co żałować MTV Polska.

No właśnie nie ma za bardzo dużego wyboru. Jaki masz wybór? Kanały FTA w pakietach platform cyfrowych??? Ile masz w Cyfrze czy N kodowanych, płatnych kanałów muzycznych? Gdzie są tematyczne MTV, MCMy, iConcert, MyZen.tv??? O to właśnie się rozchodzi że nic nie ma a platformy wciskają abonentom bezpłatne kanały w płatnych pakietach. Czy to nie jest kpina?

Te nasze rodzime kanały wcale nie są takie złe. Nawet bym się dziwił gdyby jakaś platforma dodawała MCM mając do wyboru wiele stacji polskich. Porównuje oczywiście pod względem repertuaru. Za młody jestem by pamietać dobrze stare MTV Europe, więc do niego się nie odnoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...