Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem na MTV powinni zrezygnować z tematycznych pasm muzycznych, ponieważ i tak leci normalna playlista w każdym programie.

Propounuję zrobić jeden główny blok muzyczny o nazwie „Just See MTV” albo „ Music Non-Stop” i jeden blok tematyczny o nazwie „Fresh” z samymi nowościami + premiery klipów. Dodatkowo lista przebojów MAXXX Hits. I to wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

MTV ma lepszą playlistę jeśli chodzi o pop i rock (którego na VIVIE nie ma..). Ale jeśli chodzi o polskich artystów to tylko Doda albo Ewa Farna, podobnie z dancem. Dzisiaj poleciała Inna, ale tak to jedyny dance który tam leci to Lady Gaga o_O (jeżeli to można nazwać wogóle dance'em) i czasami David Guetta. Nigdy tam niewidziałem Swedish House Mafii, Alexandry Stan, Wet Fingers, Kalwi'ego & Remiego, C-BooLa, Example, ATB, Calvin Harris'a i innych artystów Dance. Nawet Sexualnej tam nie widziałem... I na MTV powinni zlikwidować przeróżne pasma tematyczne ponieważ i tak grają co chcą. :)

@rafal6549 - Nie było by lepiej. ;) Dance byłyby tylko jako Lady Gaga, Guetta czy Pitbull. I też puszcali by na normalnej playliście klipy sprzed 3 lat które się każdemu przejadły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzmy sobie szczerze. MTV przez tą godzinkę czy dwie, w której puszcza muzykę ma 1000000000 razy lepszą playlistę niż VIVA przez cały dzień..

 

Ciekawe co by to buło gdyby VIVA była rozrywkowa a MTV muzyczna. Mi się wydaje że było by tak dużo lepiej..

 

Wytłumaczenie tego stanu jest jedno.W tym pasmie MTV emituje tylko nowości muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 14.11.2011r. z ramówki MTV zninął program "Audiomix" i ostatnia lista przebojów na tym kanale "Maxxx Hits". Od poniedziałku muzyka jest tylko w godzinach 2:00-8:00. Jedynie w sobotę w biały dzień można zobaczyć muzykę w paśmie 'Mastermix' w godzinach 12:30-14:00. Obecne pasma muzyczne na MTV: DON'T KILL THE MUSIC, STARTER, PARTYZONE, MASTERMIX, ALARM, KOFEINA. MTV tłumaczy się brakiem popularności tych programów i że "muzyka przechodzi do netu". Na ich komentarz odpowiedziałem im, że jakoś są jeszcze kanały muzyczne które cieszą się popularnością. Nawet takie które sami tworzą (MTV LIVE HD, VIVA PL, VH1 Europe, MTV Dance itd.) i konkurencyjne stacje telewizyjne (ESKA TV, 4fun.tv itp.). Nie dostałem odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewłaściwa stacja poszła kilka lat temu pod młotek, nie powinno to być MTV Classic (tam była porządna muzyka), a MTV Polska, którego to nie można już nazwać kanałem muzycznym, tylko słabym rozrywkowym, bo nawet dobrej rozrywki tam brak, a szkoda, bo nasze platformy satelitarne nie dbają o ofertę muzyczną i opierają się głównie na kanałach FTA typu: 4fun, Viva, czy Eska itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na ich komentarz odpowiedziałem im, że jakoś są jeszcze kanały muzyczne które cieszą się popularnością. Nawet takie które sami tworzą (MTV LIVE HD, VIVA PL, VH1 Europe, MTV Dance itd.) i konkurencyjne stacje telewizyjne (ESKA TV, 4fun.tv itp.). Nie dostałem odpowiedzi...

 

Przecież skasowali Twoją wypowiedź ze Ściany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na ich komentarz odpowiedziałem im, że jakoś są jeszcze kanały muzyczne które cieszą się popularnością. Nawet takie które sami tworzą (MTV LIVE HD, VIVA PL, VH1 Europe, MTV Dance itd.) i konkurencyjne stacje telewizyjne (ESKA TV, 4fun.tv itp.). Nie dostałem odpowiedzi...

 

Przecież skasowali Twoją wypowiedź ze Ściany :)

Nie sprawdzałem, ale skoro usunęli... Nie chcieli się pogrążyć. :D Bo taka prawda, że VIVA ma lepsze wyniki od MTV a nadal jest tam muzyka - chociaż widać po wynikach że szoły typu Kolejno odlicz czy Fan #1, są bardziej dochodowe od muzyki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
MTV w Niemczech stał się jak u nas .... np Canal + czyli Premium ...

Wiem. I nie nadają reklam.

Ale miałem na myśli oglądalność. Też pewnie nie najlepsza, jeśli oferta nie jest interesująca. Kiedyś jeszcze szło oglądać te programy MTV, ale to wszystko się przejadło. Znając życie, nie długo nikt nie będzie chciał za darmo oglądać MTV Networks, a co dopiero za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...