Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Na MTV jest mniej muzyki, ponieważ młodzież woli oglądać teledyski w internecie według Pawła Heby z MTV Networks (więcej: http://media2.pl/media/65614-dlaczego-w ... uzyki.html).

-(...)To dokładnie tak jak z muzyką, której na MTV się nie ogląda, więc jej nie ma. Idiotyczne programy pojawiają się gęsto w ramówce, bo się oglądają. Po prostu - przynoszą dobre wyniki oglądalności (ratings), więc jest ich coraz więcej (...) Na wychowywanie sobie widza stacji nie stać. Zresztą na przykładzie samego MTV widać jak krótkotrwałe to daje efekty - przecież ta telewizja odchowała pokolenie dzisiejszych 30-latków, którzy w pewnym momencie wyrośli z jej targetu, a stary kontent programowy (teledyski) nie docierał do młodszych(...) - wyjaśnia Heba.

-(...)Natomiast kilka lat wstecz MTV było jedynym oknem muzyczny świat. Na szczęście dla fanów muzyki, oprócz głównego kanału MTV Polska, w ofercie

wybranych polskich operatorów satelitarnych i kablowych dostępne są także inne kanały tematyczne MTV, po brzegi wypełnione muzyką - MTV Hits, MTV Rocks czy MTV Dance. Także produkowany przez polski oddział kanał MTVN HD, jak do tej pory, wypełniony jest teledyskami oraz koncertami.

Prawda jest taka, że dopóki te programy będą miały wystarczająco dobrą oglądalność, tak długo pozostaną w ramówce. Może Viacom powinien się zainteresować koncertami, nawet archiwalnymi, których zawsze mi brakowało na kanałach muzycznych.

• 4 weeks later...
Według New York Post, wznowienie prac nad kultową kreskówką to początek realizacji nowej strategii MTV, która zakłada zmniejszenie emisji programów reality-show na rzecz teledysków oraz krótkich filmów fabularnych i animowanych.

Wycinek z tego artykułu. Czy oni poszli w końcu po rozum do głowy? Bo to wydaje się mało możliwe. Poza tym to pewnie się tyczy amerykańskiej wersji MTV - przynajmniej początkowo.

Ja kiedyś też uwielbiałem MTV. Co prawda polska wersja jakość nigdy do mnie nie przemawiała. Zawsze uważałem, iż MTV Europe jest lepsze.

MTV European (nie ma już MTV Europe) nie jest już lepsze - zobacz ramówkę od sierpnia: http://www.mtv.tv/shows/channel/MTV/2010-08-02/

Jeszcze do niedawna muzyka stanowiła tam większość, jednak ludzie z MTV Networks Polska postanowili zmienić MTV European na wzór MTV Polska...

Kaszana i tyle.

• 2 weeks later...
:woot: Żenada,zupełnie wszystko zgapione z amerykańskiej wersji,małolaty,które w co drugim zdaniu mówią:''zaje******''.Mam nadzieję,że w Polsce się nie przyjmie ten odmóżdzający program,że są jeszcze normalne nastolatki :D