Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@PowerTV Gdzieś tak do lutego 2018 na TVP2 co niedzielę rano leciał Magazyn Ostoja. Poruszał tematykę myśliwsko-łowiecką. Nie za bardzo mnie to interesuje ale rzucałem okiem. I ten magazyn był merytoryczną alternatywą dla "ekologów" czy "animalsów". Bardziej jednak w tym magazynie interesowała mnie część kulinarna prowadzona przez śp. Grzegorza Russaka. Takiego programu kulinarnego w polskich telewizjach nie ma. Może sprawdzilibyście kto jest właścicielem praw do tego magazynu i ew. zaczęli puszczać na TVR jego powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.06.2019 o 14:12, PowerTV napisał:

Podmiana SD na HD w UPC została przesunięta na czerwiec z przyczyn niezależnych od nadawcy.

 

Mamy już lipiec a w UPC nadal TVR w słabym SD.

Widać że coś nie do końca idzie wam współpraca, jeśli są takie opóźnienia aby podmienić wersje SD na HD.

A może wraz z podmiana na wersje HD pojawią się inne wasze stacje niedostępne w UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj UPC przełączyło kanał TVR z wersji SD na wersję HD. Patrzę na ekran i oczom nie wierzę - w prawym rogu wali po oczach olbrzymi logotyp stacji! Sądziłem, że skoro pomniejszyliście go do normalnych rozmiarów na wersji SD, to tym bardziej uczyniliście to na wersji HD. A tymczasem tak się nie stało, z kompletnie niezrozumiałych względów. Zazwyczaj na wersji HD nadawcy stosują mniejszy logotyp niż na wersji SD, a tutaj mamy dokładnie na odwrót!

 

@PowerTV: Jakieś słowa wyjaśnienia? Kiedy dokonacie stosownej korekty logotypu na wersji HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 11:25, Tim napisał:

Dzisiaj UPC przełączyło kanał TVR z wersji SD na wersję HD. Patrzę na ekran i oczom nie wierzę - w prawym rogu wali po oczach olbrzymi logotyp stacji! Sądziłem, że skoro pomniejszyliście go do normalnych rozmiarów na wersji SD, to tym bardziej uczyniliście to na wersji HD. A tymczasem tak się nie stało, z kompletnie niezrozumiałych względów. Zazwyczaj na wersji HD nadawcy stosują mniejszy logotyp niż na wersji SD, a tutaj mamy dokładnie na odwrót!

 

@PowerTV: Jakieś słowa wyjaśnienia? Kiedy dokonacie stosownej korekty logotypu na wersji HD?

Dokonali podmiany logo w wersji HD. Zamiast napisu TWOJA ROZRYWKA dodali dopisek HD do logo. Wielkość nie uległa zmianie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :wink:, a poniżej zrzut dla osób, które nie mają dostępu do wersji HD:

 

d430a193737fe2dfcfb8d2592e6f1754_orig.jp

 

@PowerTV, czy mógłbyś wytłumaczyć jaki sens ma nadawanie na wersji HD logotypu o takich rozmiarach? Nie można zrobić go w rozmiarze zbliżonym do oznaczenia wiekowego? :?

Edytowane przez Tim
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Kanał ma zmienić nazwę, ale nadawca narazie nie ujawnia na jaką:

 

Rebranding przejść ma również inny kanał z portfolio Michał Winnicki Entertainment - TVR, którego obecna nazwa nawiązuje do dawnej formuły, czyli telewizji dla rolników. Jednocześnie stacja ma pozostać kanałem dla kobiet. - Inna nazwa, bardziej nowoczesna i tłumacząca, czego można się na antenie kanału spodziewać, wpłynie na wzrost oglądalności - uważa Michał Winnicki (za press.pl).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...