Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję,że MWE nie popełni tego samego błędu co nadawcy z mux8. Godząc się na włączenie parowania, a potem jojczyć że oglądalność mała. Jeżeli kanał będzie dostępny dla nc+ na kartę (zestaw parowany dekoder+karta) to lipa, Smart HD znowu olano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie chciał badziewnego TO!TV, a Ty tutaj wyskakujesz z ekskluzywnym TVR ;)

 

6 godzin temu, Pawop napisał:

A ja niemądry myślałem że o tym co bardziej warto oglądać decyduje zawartość programowa, a nie rozdzielczość nadawania emoji849.png

Komfort oglądania jednak też się liczy. Lepiej obejrzeć coś w porządnym SD, niż w jakiejś pikselozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Linz napisał:

Czy ten kanał jest parowany?

Tak. :)

 

Kilka wniosków po kilkunastu godzinach obserwacji:

1. Logo faktycznie jest za duże - wskazane pomniejszenie o połowę. :/

2. Brak autopromocji - przydałoby się je wprowadzić. :)

3. To pasmo z muzyką po 0:15 jest do bani! :/ Napisy są większe od okienka z piosenką... :/ Proponuję zrobić tak jak jest na Starsie w paśmie BEST KARAOKE. :)

4. W blokach reklamowych widzę, że trochę mało jest reklamodawców - oby to się wkrótce poprawiło. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiler napisał:

Tylko, że nie każdy ma ogromny telewizor. Większość jedzie na 40-42 calach, a Ty zachłysnąłeś się tymi nowinkami i myślisz, że każdy lata po sklepach i kupuje 1578 cali i ogląda treści w 4K. TVR to nie kanał premium, żeby koniecznie nadawać w HD.

Ja mam TV CRT, bo po co mam kupować nowy, jak ten działa? :) I u mnie jakość na TVR jest perfect! :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kingofsouth napisał:

Dla ciebie HD to premium? Serio? :>

Oczywiście, że nie. Nigdzie nic takiego nie napisałem. Mi chodzi o to, że TVR to nie kanał premium, więc nie wymagam cudów. Mnie interesuje treść kanału i nie mam zamiaru rezygnować z jego oglądania, bo nadaje w SD.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, SatExpert napisał:

Ja mam TV CRT, bo po co mam kupować nowy, jak ten działa? :)

Po to, że SD, a tym bardziej CRT to przeżytek. Nowe dekodery już nawet nie mają starych złącz, jak SCART.

 

45 minut temu, SatExpert napisał:

I u mnie jakość na TVR jest perfect! :)

Trudno, żebyś miał inną jakość na takim starym klocu. Chyba dopiero po włączeniu jakiegoś słabego VHS-a z lat '90 miałbyś kupę na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał:

Oczywiście, że nie. Nigdzie nic takiego nie napisałem. Mi chodzi o to, że TVR to nie kanał premium, więc nie wymagam cudów. Mnie interesuje treść kanału i nie mam zamiaru rezygnować z jego oglądania, bo nadaje w SD.

Prawda jest taka, że jak kanał ma do zaproponowania ciekawą treść zazwyczaj stać też go na nadawanie w HD. Jedynym wyjątkiem jaki mi przychodzi do głowy jest TVP Kultura. W pozostałych przypadkach najczęściej nadawane jest byle co na dodatek byle jak czyli w SD. I wcale nie trzeba mieć wypasionego telewizora, żeby dostrzegać różnicę.Nawet na 32 calach obraz HD ogląda się przyjemniej.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...