Jump to content

piter123

Users
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About piter123

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Więc możesz oglądać TV od AVIOS na dowolnym łączu ?I jak to wygląda z kanałami w HD czy też 4k ,bo AVIOS też je już ma w ofercie.Na jakim sprzęcie to oglądasz?Ja mam nadal TV i net od UPC ,ale u mnie na osiedlu działa też operator internetowy posiadający AVIOS ,choć wydaje mi się że trzeba wsiąść u nich też net żeby mieć dostęp do TV.Z kolei Jambox jest u innego dostawcy na osiedlu i nie mam w moim bloku jeszcze zasięgu po kablu ,choć jak się pytałem mają jakieś dekodery na których można oglądać też na innych łączach,ale tu z kolei słyszałem że kanały HD wyglądają wtedy kiepsko.
 2. Od wczoraj w testowym Mux Bcast DAB+ jest dostępnych kilka nowych stacji. U mnie w Gdańsku doszły: Lokalna Norda FM z Wejherowa, Radio 7, Megaradio, Discoradio, Radio Profeto.
 3. @Polohit, ITV już od dawna sam się zepsuł i ledwo zipiał ,i gdyby nie przejęcie zapewne już by ten kanał nie istniał.
 4. Mam nadzieję że wraz z zmianami, w końcu UPC doda was także do dekoderów Horizon i kanał przejdzie na nadawanie w HD??Dziwne że wszystkie wasze kanały są w Horozion,a jeden jedyny tylko w Mediabox na czym sporo tracicie na zasięgu i żeby was oglądnąć muszę iść do drugiego pokoju rodziców w którym jest Mediabox ,albo włączać WP Pilota z jeszcze bardziej tragiczną jakością obrazu..... Zresztą was kanał ,to chyba jeden jedyny ze wszystkich w ofercie UPC, którego brak w Horizon.
 5. Rzeczywiście często obraz mało płynny jakby brany z jakiegoś stremu,to samo pokazywane na TVP Sport jest w zdecydowanie lepszej jakości,do tego na Eurosporcie sporo opóznienie względem transmisji na TVP Sport.
 6. No właśnie....Po co takie duże logo na kanale HD??Wygląda to szpetnie....
×
×
 • Create New...