Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak nie jest najgorzej - na niektórych kanałach EPG zawiera tylko dwie pozycje programowe, przykładem może być choćby Tele 5. TVR powinien zmienić logo wyświetlane podczas emisji audycji na półprzezroczyste. Nie bez powodu większość polskich i zagranicznych kanałów zrezygnowała z używania kolorowego logo podczas emisji audycji. Obecnie półprzezroczyste logo w TVR jest używane w reklamach. Przy takim logo nieporównywalnie lepiej ogląda się programy. Nie rozumiem dlaczego widzowie mają zapewnione bardzo dobre warunki do oglądania reklam, a do oglądania audycji już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.

W kilku słowach o tym co dalej i dlaczego, bo dotychczasowe informacje najwyraźniej były zbyt skromne:

1. Kanał dosyłowy DTH w technologii HD uruchomiliśmy po testach technicznych i dokładnej analizie finansowej. Jeśli są wśród Was tacy, którzy wiedzą jak zrobić dosył taniej i lepiej - zapraszam do napisania do nas na adres kontakt@tvr24.pl. Skontaktują Was tam z działem technicznym i na pewno będziecie mogli przedstawić swoje rozwiązanie, a być może nawet znaleźć pracę w TVR - bardzo chętnie zatrudniamy fachowców.

2. Pisałem już o tym, ale powtórzę, dosył HD jest pierwszą częścią większej całości. Oczywiście mogliśmy poczekać i uruchomić od razu wszystko, ale po pierwsze byłoby to dostępne dla widza później. Po drugie, stracilibyśmy te wszystkie komentarze, które teraz otrzymujemy, a uważamy za ważne. Poza krytyką typu "nie bo nie" otrzymujemy sporo cennych uwag, które pozwolą nam lepiej produkować program dla naszych widzów.

3.Dźwięku DTS i AC-3 na razie nie planujemy uruchamiać. Wiem, że to anachronizm, ale pozostaniemy póki co w zwykłym, dwukanałowym stereo ;-)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie konstruktywne komentarze, niecierpliwym zalecam odrobinę cierpliwości, niezadowolonych odsyłam do innych kanałów, bo niestety jako FTA nie możemy oddać niezadowolonym pieniędzy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Pisałem już o tym, ale powtórzę, dosył HD jest pierwszą częścią większej całości. Oczywiście mogliśmy poczekać i uruchomić od razu wszystko, ale po pierwsze byłoby to dostępne dla widza później. Po drugie, stracilibyśmy te wszystkie komentarze, które teraz otrzymujemy, a uważamy za ważne.

Suma sumarum HD i tak będzie dostępne dla widzów później, więc emisja w upscalu mija się z celem. I nie mają sensu słowa @Pawełka85, że TVP1 HD też przez większość czas nadawało w ten sposób. Chyba nie należy powtarzać błędów innych? A tak to już poszły w ruch bach zapowiedzi, komunikaty prasowe i promocja loga TVR z dopiskiem HD, ludzie oglądają z myślą "joł, mam telewizję rolniczą w HaDe", a tu cyc - upscal. Ciekawe ilu widzów jeszcze tego nie zauważyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVR zauważyłem relacje z zawodów strongmenów, były to finałowe zawody Ligi Mistrzów rozgrywane na Martynice, czy TVR wcześniej pokazywała już zawody siłaczy ?

Tak, były już wcześniej zawody siłaczy (nawet z Polakiem) rozgrywane w Hiszpanii zorganizowane przez Arnolda Schwarzeneggera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...