Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Przyznam, że liczyłem na jakieś kłopoty finansowe tego tworu politycznego, jednak nie tym razem :P

Czy mógłbyś napisać, objaśnić kto stoi za spółką TVR i czemu wg Ciebie to twór polityczny? Nie raz zastanawiało mnie skąd stacja ma środki na emisję, nowe programy autorskie co sezon i wciąż jest to dla mnie niewiadoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV: A za czyje? Kto płaci abo sieciom kablowym, które utrzymują TVR na liście? Jakby nic z tego nie miały, to byśmy nie mieli jej w ofercie :P Rozumiem, że kanał nadaje via sat, w końcu skierowany jest do jej odbiorców, ale że zaśmieca kablówki, które nadają wyłącznie na terenach miejskich, to już jestem pełen podziwu dla operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVR jest kanałem FTA czyli operator kablówki nie płaci TVR nic. Mało tego, może być dokładnie odwrotnie, to TVR płaci żeby być. Więc podtrzymuję swoją tezę, nic nam do tego kto i jak się bawi swoją kasą. Na serio nie musisz tego oglądać. Zresztą bez satelity TVR nie da rady, sat to podstawa. Wczorajszy wynik oglądalności TVR dokładnie to pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power, odpal Ariannę i poczytaj :) Oglądalność TVR w ogromnej większości generował widz satelitarny (nc+ lub CP). Z kablówek mieli minimalny wynik. Czy wczorajsze zero wnika z problemów Nielsena w znalezieniu sygnału do porównania z danymi z telemetrów? Wątpię.

 

I owszem, TVR dalej świeci w największych kablówkach bo idą tam światłowodem. Ale zdecydowanie nie ma co przeceniać np. obecności w UPC czy Vectra. Ja wczoraj z obecności w UPC miałem dokładnie zero, równie dobrze mogłoby mnie tam nie być w ogóle. Problem z wyższym pakietem (Ty Power będziesz miał ten problem w Vectra co ja mam w UPC bo jesteś tylko w wyższym pakiecie). Krótko mówiąc, w polskich realiach trzeba być na satelicie, inaczej nie ma szans na cokolwiek, tylko z obecności w kablu wyżyć ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsie: A Spotlight w UPC (to ich taki wewnętrzny Nielsen) równiez pokazywał 0?

 

Widać z tego, że z tymi badaniami jest coś nie tak. Choć przyznaję się bez bicia - wczoraj ani razu nie włączyłem w dekoderze UPC kanału TVR i Stars.TV. Oglądałem tylko nagraną transmisję rozdania Emmy Awards z HBO HD bezpośrednio z DVRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars

TVR ma to szczęście, że jest w pakiecie UPC Start, czyli takim, do którego nawet nie potrzeba dekodera. Wystarczy telewizor z DVB-C. Widzowie w najtańszym pakiecie mają mniej kanałów do wyboru. A odnośnie obecności w UPC w pakiecie Max Extra - to prawda, Ty tam z reklam nic nie ugrasz. Mieliście tylko kokosy z promocyjnego otwartego okna.

 

A zobaczymy, co nam da obecność w Vectrze. Sporo widzów do nas pisze maile, że już oglądają Power TV HD od rana. Liczymy, że dzięki jakości HD uda nam się przebić w oglądalności w dłuższej mierze czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...