Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś w czwartek ok 20:00 oglądał TVR to byś się filmu dopatrzył. Był film, co prawda tytułu nie pamiętam ale był jeśli Ci o to chodzi, @1982misiek naśmiewasz się a sam nie masz pojęcia z czego...

http://www.tvr24.pl/ramowka/czwartek.html

Doskonale wiem z czego i proponuję uważnie czytać:http://media2.pl/media/106279-Film-i-rozrywka-jesien-w-TVR-wideo.html2smiech.gifI jak sam przyznajesz tytułu nawet nie pamiętasz. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam.Czy TVR będzie w końcu na multipleksach lokalnych w Radomsku i Rybniku czy nie?

Ciągle mają to w planach. Ale kiedy będą, to na razie nie wiadomo. Może skończy się tylko na zapowiedziach? Możliwe, że mają jakieś problemy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PowerTV:

Na szczęście Stars TV, TV.disco i 4fun.TV tak nie uważają. A nawet jeśli, to zaciskają zęby i budują sobie zasięg. Nie możesz chociaż spróbować się dogadać? Bardzo ucieszyłbym się, gdybym mógł Cię odbierać z nadajnika w moim mieście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars TV w DVB-T faktycznie ma większą oglądalność, niż 4fun.TV i TV Disco razem wzięte, ale wciąż są to małe liczby i oglądalność liczona jest w setkach. Dane z Arianny za marzec 2014.

No ale Stars TV miejsce na muxie śląskim ma na preferencyjnych warunkach, bo JBD jest przecież jego operatorem technicznym i wtedy w Excelu to się już układa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co znaczy, że na preferencyjnych warunkach? A sprzęt do zestawienia muxa to nam się w magazynie z powietrza wziął czy musieliśmy zainwestować całkiem sporą kwotę? :)

Co do ogladalności, tak to jeszcze setki ale jestem absolutnie przekonany, że potencjał jest większy i będą tysiące. Kwestia czasu i cierpliwości, w tym biznesie nic nie dzieje się szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco_san czemu nam źle życzysz? :P Wchodzimy wszędzie tam, gdzie warunki są atrakcyjne i ma to uzasadnienie biznesowe np. na satelitę FTA i do sieci kablowych. Nasz nadawca (Winnicki Entertainment) bierze też udział w walce o MUX8.

Operatorzy mux lokalnych chcą na nie wciskać po 6-7 kanałów. Pozwolenie z UKE nie nakłada maksymalnych limitów programów tv, więc wcisną tyle, ilu będzie chętnych do płacenia ;) A chętnych już tak naprawdę zbyt wielu nie ma. Muxy lokalne nadają prawie pół roku i jakoś nikt tam się nie pcha więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle życzę? Pozwoliłem sobie tylko poteoretyzować możliwe scenariusze na przyszłość. :P Mimo najszczerszych chęci i sympatii - jestem zdania, że Power TV nie dostanie się na MUX-8. Właściwie to jest już pozamiatane, ale nie ogłaszają tego - czekając na zakończenie I etapu cyfryzacji. Czyli wejścia Fokus TV na MUX-1. Obyś miał rację, z tym brakiem chętnych na multipleksy lokalne. ;) Możliwe, że część zainteresowanych też robi to samo, czyli czeka na rozwinięcie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Miejmy nadzieję,że nie będą dostępni na żadnych multipleksach naziemnych.diabelek.gifBo takie badziewie na to nie zasługuje.

 

Zgodzę się z tobą :D .To jest [beep]. Ale w/ogóle W CP Nie ma SD to mnie wkurza nie mogę zobaczyć ile minut zostało do zakończenia reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość nie powinna być wyznacznikiem wielkości loga, prędzej proporcje ekranu. Jednak TVR SD w 16/9 dorównuje TVP1 i TVP2 w SD, po prostu wygląda to komicznie. Mam wrażenie, że to telewizja dla nierozwiniętego człowieka z telewizorem 4/3, oglądającego programy w letterbox - nie byłoby w tym nic złego, jeśli nie odniósłbym wrażenia, że to wszystko po to, by na małym ekranie wyraźnie było widać napis rodem z margaryny "Polska Telewizja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie do @TVR. Co nie udało się pociągnąć transmisji od Wiśniewskiego z YouTube, która rwie jak pieron, że przesunęliście relację na jutro? Śmiechowe. Myślałem, że tak poważna telewizja (HD!) skierowana do wymagającego widza wielkomiejskiego znajdzie inny sposób na dosył sygnału, a nie pojedzie po bandzie i pociągnie sygnał 720p z YouTube. No cóż - patrząc na transmisję na profilu Michała W. i jakość obrazu, dorzucając Wasz mega-upscal, myślę, że finalnie jutro będzie widać tylko to olbrzymie logo TVR SD (sorki, nie stać mnie odbierać wersji HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...