Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki to szajs z tych dekoderów ESI-88 to głowa boli. Człowiek przechodzi z nc+ do CP bo cenowo lepsza oferta, ale nie bierze pod uwagę, że przez 2 lata na Mediaboxie nie mial żadnych problemów, a tu w przeciągu 3 miesięcy od podpisania umowy same problemy:

 

1. Co któreś nagranie nie nagrane lub nagrane tylko w części.

2. Notoryczny brak EPG.

3. Co jakiś czas programy idą bez dźwięku, trzeba odłączać dekoder z prądu i tak w kółko.

4. Albo wogóle nie pojawia się obraz na wszystkich kanałach, czarna plansza.

Reset na te wszystkie problemy nie pomógł.

 

 

Wiele wskazuje na to, że po prostu trafił ci się wadliwy egzemplarz tego dekodera. Cóż, zdarza się... :?

Moi rodzice na dole w salonie od samego początku "przygody" z Cyfrowym Polsatem mają tego Sagem'a i póki co, wszystko jest z nim w porządku. W ogóle nie występują takie objawy, jakie podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie się "przesiedliśmy" z nc+ na CP.  1 dzień użytkowania i juz widoczne problemy z tym dekoderem ESI-88. Podczas zmieniania kanałów nagle któryś tam program ma czarny obraz - dzwiek działa normalnie . Przestawianie programów nie pomaga, tylko reset ... kurcze, nie wiem co robić ... z tego co czytam tutaj to więcej osób ma z tym problemy ... mam 14 dni na odstapienie od umowy, ale nie chce tak drastycznie postepowac.. czy wymieniac dekoder czy tez czekac na update softu? Czy myslicie,że nie będzie problemu z wymiana tego dekodera na EVO jak juz się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Od kilku dni mam problemy z SagemCom na TWIN.

Coraz czesciej pojawia sie 'Brak sygnalu' na dekoderze, zwykle po wlaczeniu dekodera ze stanu uspienia a zamiast godziny pojawia sie -- | -- na wyswietlaczu

Jedynym sposobem na naprawienie tego jest wylaczenie dokodera z zasilania a i to nie zawsze pomaga.

Przeczytalem gdzies ze wina moze byc transponder przechodzacy na modulację DVB-S2/8PSK (cokolwiek to znaczy).

 

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa Wam obraz w dekoderze? U mnie wszystko śmiga bez zarzutu prócz obrazu - jest dźwięk, lecz obrazu "ni ma" to znaczy wyświetla mi na ekranie, że idę z TVP1 na TVN24, ale na żadnym nie ma obrazu. Radio działa, wyświetla bibliotekę nagrań, lecz wszystko bez obrazu. Wyświetla mi kanał 999. Co jest?   

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie poinstruować jak odbierać na nim Astrę 19,2°E? Mam zeza i z NC+ wszystko działało a tutaj nie mogę znaleźć kanałów.

Moje ustawienia na konwerterze monoblock (jeden kabel):

 

liczba używanych wejść - 1

zasilanie LNB - właczony

liczba portów diseqc - 2

port A - Hot Bird

port B - Astra

Edytowane przez ianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...