Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A użytkownicy Sagemcom ESI-88 to co gorszego sortu? Czemu tu nic nie wprowadzają. Mam pakiet premium i nic z tego nie będę miał. A przy wymianie dekodera na inny pewno będę musiał przedłużać umowę i będzie się ona liczyła od początku. Typowe zagranie ze strony CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A użytkownicy Sagemcom ESI-88 to co gorszego sortu? Czemu tu nic nie wprowadzają. Mam pakiet premium i nic z tego nie będę miał. A przy wymianie dekodera na inny pewno będę musiał przedłużać umowę i będzie się ona liczyła od początku. Typowe zagranie ze strony CP.

Ten dekoder nie jest i nie będzie już aktualizowany. Jedynie przedłużenie umowy i wymiana na Evoboxa lub na któryś z oferowanych dekoderów CPT (za wyjątkiem HD7000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A użytkownicy Sagemcom ESI-88 to co gorszego sortu? Czemu tu nic nie wprowadzają. Mam pakiet premium i nic z tego nie będę miał. A przy wymianie dekodera na inny pewno będę musiał przedłużać umowę i będzie się ona liczyła od początku. Typowe zagranie ze strony CP.

 

Możesz tak jak ja zabajerować że nawala( zacina,zawiesza się itp.) i w APS-ie wymienić na PVR 7000 co prawda ja po wielu latach na Sagemcomie jeszcze się męczę szczególnie z pilotem,ale sam dekoder jest ok i ma wszystko to czego ESI 88 już miał nie będzie :(

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu dowiadywałem się w Punkcie CP o dekoder Sagem ESI-88 i się okazuje, że nie jest on już oferowany dla nowych klientów ani dekoder PVR7000. Z nagrywarka to mi proponowano tego EVOBOXA. On chyba ma gorszy wyświetlacz niż Sagem ESI -88 bo nie wyświetla nazwy kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mam pytanie odnośnie tego dekodera, on jest jeszcze oferowany w punktach CP ? bo po końcu umowy chciałbym dekoder z nagrywaniem ale jakoś ten evobox oraz hd 7000 z wyglądu mi nie odpowiada najbardziej odpowiada mi sagem jak byłem jakiś czas temu to w punkcie powiedziano mi że ani sagem ani hd 7000 nie jet oferowany ( ale na półce i odtwarzany obraz z niego był ) może powiedziano mi dlatego żeby wypchnąć te evoboxy ? aż na tej ich rewolucji mi nie zależy wystarczy że nagram jeden program w danym momencie a nie 3 że o jeden kabel więcej do nagrywania też nie robi większego  problemu. Poproszę kogoś o wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie tego dekodera, on jest jeszcze oferowany w punktach CP ? bo po końcu umowy chciałbym dekoder z nagrywaniem ale jakoś ten evobox oraz hd 7000 z wyglądu mi nie odpowiada najbardziej odpowiada mi sagem jak byłem jakiś czas temu to w punkcie powiedziano mi że ani sagem ani hd 7000 nie jet oferowany ( ale na półce i odtwarzany obraz z niego był ) może powiedziano mi dlatego żeby wypchnąć te evoboxy ? aż na tej ich rewolucji mi nie zależy wystarczy że nagram jeden program w danym momencie a nie 3 że o jeden kabel więcej do nagrywania też nie robi większego  problemu. Poproszę kogoś o wyjaśnienie :)

ESI-88 miał premierę 6 lat temu, więc jest to naturalne że go nie dostaniesz nawet "odmłodzonego", pozostaje więc obecny sprzęt lub przekonanie się do Evoboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie tego dekodera, on jest jeszcze oferowany w punktach CP ? bo po końcu umowy chciałbym dekoder z nagrywaniem ale jakoś ten evobox oraz hd 7000 z wyglądu mi nie odpowiada najbardziej odpowiada mi sagem

Wcale się nie dziwię ja po przesiadce wciąż nie mogę przywyknąć,ale teraz tylko jeden wybór-przy przedłużeniu umowy po prostu nie zmieniaj dekodera,nikt Cię nie zmusi i pozostaniesz przy Sagemkomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ten dekoder jeszcze wymieniają klientom, którzy go obecnie posiadają? Chodzi mi o sytuację zawieszania się i braków sygnału (po 3,5 latach użytkowania). Czy ewentualnie mogę sobie zażyczyć EVOBOX (jeszcze nie wiem) i czy będzie wiązało się to z aneksem/przedłużeniem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EvoBox;'a w trakcie umowy obecnego dekodera nie wymienisz. Chyba, że podpiszesz aneks przedłużający umowę. Bez tego tylko tzw.wymiana serwisowa, na taki sam model dekodera. Jeśli dany APS ma na stanie Sagemcom'a ESI-88 to bez problemu powinien wymienić ci go na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przywroceniu ustawien fabrycznych dekoder nie pokazuje mi juz sily sygnalu 0%, i nie moge na nowo wyszukac programow.

Dodam ze wczesnie odbieral bez zazutow. odbieraly mi wszystkie kanaly, lecz w ustawieniach pokazywalo "Brak sygnalu!

Dodam ze podpielem pod ten sam kabel inny dekoder i nie ma problemu.

Jakies porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przywroceniu ustawien fabrycznych dekoder nie pokazuje mi juz sily sygnalu 0%, i nie moge na nowo wyszukac programow.

Dodam ze wczesnie odbieral bez zazutow. odbieraly mi wszystkie kanaly, lecz w ustawieniach pokazywalo "Brak sygnalu!

Dodam ze podpielem pod ten sam kabel inny dekoder i nie ma problemu.

Jakies porady?

 

Próbowałeś wyszukać kanały czy po zobaczeniu komunikatu o braku sygnału zrezygnowałeś z wyszukiwania? Ten dekoder po 1 października błędne wyświetla poziom sygnału w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pól roku temu padł mi ESI-88 i po miesiącu czekania wymienili mi na taki sam, bo nie chciałem od ręki HD 7000, ale dali mi jakiś chyba z recyklingu, bo znów się zepsuł. Tym razem po włączeniu nagrywania nie ma sygnału po przełączeniu na inny kanał, więc pewnie druga głowica padła. Zastanawiam się, jaki 2głowicowy dekoder zaproponują mi w APSie na wymianę, jak nie będą mieć ESI-88?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...