Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest to samo ,jesli wiecej osob tak ma jednoczesnie to usterka raczej po stronie CP ,juz to u nich zameldowalem zobaczymy co odpisza .Bo reset wylaczenie z sieci nie pomogl a przywrocenie ustawien fabrycznych to troche mi szkoda listy ulubionych a zreszta piszecie ze tez nie pomoglo to po co to robic .A paska sily sygnalu jak nie ma tak niema bo wciaz nie zmienili 12.188 V z DVB -S na DVBS-2 i dlatego bo jak wpisze recznie to pasek sily sie pojawia lecz nie moze ten zapis niestety zostac na stale oni musza to zmienic moze ten problem zwiazany jest z jakims grzebaniem przez CP w tych dekoderach poprzez SAT i stad ta usterka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pomogło tylko na HD3000 w sprawie tego przestawiania na pilocie. Sagem nadal tylko wyświetla numery najbliższego losowania lotto ;)

pavel z tym paskiem to raczej nic nie zrobią, jest to na sztywno w tym oprogramowaniu, a nowego raczej nie będzie.

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wysłaną wiadomość do ICOK o braku możliwości edycji kanałów na liście ulubionych otrzymałem taka wiadomość. /W odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie w pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie czy dekoder prawidłowo reaguje na polecenia przesyłane z pilota. W tym celu prosimy o zresetowanie dekodera poprzez odłączenie z sieci, wyjęcie karty, sprawdzenie czy karta włożona jest prawidłowo do dekodera oraz czy chip na karcie nie jest zabrudzony, włożenie karty i po 30 sekundach ponowne podłączenie do zasilania. Następnie prosimy o przywrócenie ustawień fabrycznych w dekoderze oraz ponowne zainstalowanie kanałów.Jeżeli problem z dekoderem nie ustąpi zalecamy udanie się z dekoderem do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania całego sprzętu. / Zrobiłem to co kazali ale nic to nie dało. Listy ulubionych i tak nie można prawidłowo edytować. Z drugiej strony uważam ich odpowiedx za szablonową. Jak na razie liste ulubionych ułożyłem od nowa. Działać działa więc zostawiam na razie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony uważam ich odpowiedx za szablonową. 

To jest odpowiedź uniwersalna. Rozwiązanie każdego problemu. Ale prawie nigdy nie pomaga.

Czasem mam wrażenie, że oni nawet nie czytają naszych wiadomości tylko od razu dają standardową odpowiedź.

Edytowane przez ianus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast dostałem inną odpowiedź. A mianowicie że to jest usterka powstała na skutek jakiejś aktualizacji z ich strony i że serwis Sagema już nad tym pracuje. Jakaś kwestia oprogramowania.

Tez mnie chcieli zbyć ogólnikami jak do nich dzwoniłem typu reset, zostawić włączony na noc itp, ale im wyraźnie powiedziałem że to jest ich wina i dopiero wtedy mnie przełączyli do gościa z działu technicznego i on był przynajmniej kumaty. Tak że trzeba czekać na wyniki prac serwisu Sagema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak hop siup- ja wymieniałem ze 2 miesiące wstecz i obdzwoniłem kilka APS-ów najbliższy gdzie był dostępny to 30km.
 
Koledze @wa293 radzę też obdzwonić (namiary najlepiej ze strony CP)
życzę powodzenia/
Ps.Jeśli masz starą wersję pilota i jest sprawny to raczej go zachowaj bo te nowe mają inny układ klawiszy -zwłaszcza sterowania dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój SAGEM zaczyna wariować. Jestem już przyzwyczajony, że czasem na nagraniu jest czarny ekran. Teraz pojawiły się inne problemy. Dekoder zawiesza się podczas przewijania nagrań na dysku. Reset pomaga, ale jak tylko zaczne przewijać znowu dekoder głupieje. Drugi problem to brak głosu na nagraniach. Mieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...