Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niby fajny dekoder (miałem go kilka lat) ale czasem potrafił doprowadzać do szewskiej pasji .  Złomem jest w tym sensie ponieważ od czasu wprowadzenia Evobox PVR ten dekoder, o którym mówimy w tym temacie automatycznie stał się przestarzały i chyba nawet wypadł z obiegu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na co wymieniają uszkodzone Sagemy ESI?

Od jakiegoś czasu zwiechy, ostatnio codziennie po powrocie z pracy trzeba było wyłączyć zasilanie i włączyć.

Dziś zgubił część kanałów - brak sygnału.

Dałem mu powrót do fabryki i przy pierwszym podłączeniu brak sygnału. Okazało się że "skończyła" mu się polaryzacja pionowa V i nie widzi na niej żadnych transponderów. Po wpisaniu jakiegoś transpondera H niestety 0 znalezionych. Więc już nic nie mam.

Do Multiroma mam HD5500 i jakbym miał taki główny to bym się cieszył.

Edytowane przez Irokez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zostanie wymieniony na taki sam lub o podobnej klasie. Jeśli uważasz, że Twoje urządzenie jest wadliwe, to udaj się wraz z nim do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży: https://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/gdzie-kupic.cp Pracownicy przeprowadzą diagnostykę i udzielą niezbędnej pomocy. Wymiana na zupełnie inny model jest możliwa przy przedłużeniu umowy. Jeśli jesteś zainteresowany wysłuchaniem propozycji, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Sprzęt zostanie wymieniony na taki sam lub o podobnej klasie. Jeśli uważasz, że Twoje urządzenie jest wadliwe, to udaj się wraz z nim do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży: https://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/gdzie-kupic.cp Pracownicy przeprowadzą diagnostykę i udzielą niezbędnej pomocy. Wymiana na zupełnie inny model jest możliwa przy przedłużeniu umowy. Jeśli jesteś zainteresowany wysłuchaniem propozycji, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

 

Dopiero umowę w grudniu przedłużałem na 24 miesiące.

Nic to, pod pachę i jutro jadę do jakiegoś punktu.

Przez 4 miesiące codziennie musiałem go z prądu wyłączać aby móc po nocy włączyć. Bez sensu było jechać z nim do punktu, bo po podłączeniu działał by i skasowali my mnie 20zł według cennika. Wreszcie ulga że się zepsuł całkiem i takiego numeru nie zrobi i nie stracę kasy i czasu.

Wezmę cokolwiek co działa, nie zależy mi na dysku, nie używałem nagrywania i nie będę używał.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Przedłużenie wraz z wymianą sprzętu, będzie możliwe najwcześniej 16 miesięcy przed końcem kontraktu. Jeśli Ci na tym zależy, to napisz do mnie na przełomie lipca i czerwca. Myślę, że uda mi się pomóc ;)

 

Chciałem tylko coś co działa. Dostałem HD7000. Sygnał jest na obu wejściach antenowych znakomity, kanały wszystkie pobrały się i wszystko działa. Fajny, mały.

 

Tylko niepotrzebne udowadnianie na miejscu że nie jest się łosiem i sprawdziłem wszystko zanim przyniosłem. Na finalne że przy braku sygnału pokazywanego u mnie na dekoderze, technik CP może zrobić przecież reset na satelicie i mi wysłać sygnał do dekodera aby się uruchomił, przytaknąłem że godzę się jakby co na te nieszczęsne 20PLN.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Irokez napisał:

 

Chciałem tylko coś co działa. Dostałem HD7000. Sygnał jest na obu wejściach antenowych znakomity, kanały wszystkie pobrały się i wszystko działa. Fajny, mały.

 

 Na finalne że przy braku sygnału pokazywanego u mnie na dekoderze, technik CP może zrobić przecież reset na satelicie i mi wysłać sygnał do dekodera aby się uruchomił, przytaknąłem że godzę się jakby co na te nieszczęsne 20PLN.

 

Pozdrawiam.

Co oni ci za bajki w salonie naopowiadali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jerzykowski napisał:

Co oni ci za bajki w salonie naopowiadali. 

 

Tak OT przy okazji dowiedziałem się, że CP właśnie wprowadza podwyżkę abonamentu dla wszystkich o 30% ale mogę podpisać aktualizację umowy i będzie tylko 10zł drożej.

Dzwoniła do mnie w tej sprawie kila dni wcześniej i przez telefon nie mogła powiedzieć tylko osobiście miałem przyjść, a że zbiegło się z uszkodzeniem tunera to się akurat tam się wybrałem ;) .

Także ten... HD7000 drugi dzień i działa, sygnał 68 jakość 100. Ciekawe czy będzie 20PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...