Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pól roku temu padł mi ESI-88 i po miesiącu czekania wymienili mi na taki sam, bo nie chciałem od ręki HD 7000, ale dali mi jakiś chyba z recyklingu, bo znów się zepsuł. Tym razem po włączeniu nagrywania nie ma sygnału po przełączeniu na inny kanał, więc pewnie druga głowica padła. Zastanawiam się, jaki 2głowicowy dekoder zaproponują mi w APSie na wymianę, jak nie będą mieć ESI-88?

Jak jednak będziesz musiał  zmienić bo z ESI-88 coraz więcej problemów(ja wytrzymał bym góra dzień na wymianę) to bierz HD 7000 co prawda  "ergonomią" w porównaniu z ESI-88 nie powala,ale ma wszystkie bajery CP,jakoś się przyzwyczaisz skoro mi się udało ;)

Jest jeszcze jedna opcja jeżeli masz nie daleko do końca umowy to złóż wypowiedzenie i bierz Evoboxa(jak nie podniesiesz pakietów to dalej będziesz płacił jak za staruszka 5 zł.dzierżawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problemik i nigdzie nie widziałem rozwiązania. Umie ktoś całkowicie wywalić te kodowane kanały CP? Z samej usługi zrezygnowaliśmy jakiś czas temu wraz z wujkiem ale dwa dekodery zostały i sobie w pokoju podłączyłem jako zastępstwo dla tymczasowo uszkodzonej anteny naziemnej. Niestety te kanały zostały i troche szpecą mi listę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jednak będziesz musiał  zmienić bo z ESI-88 coraz więcej problemów(ja wytrzymał bym góra dzień na wymianę) to bierz HD 7000 co prawda  "ergonomią" w porównaniu z ESI-88 nie powala,ale ma wszystkie bajery CP,jakoś się przyzwyczaisz skoro mi się udało ;)

Jest jeszcze jedna opcja jeżeli masz nie daleko do końca umowy to złóż wypowiedzenie i bierz Evoboxa(jak nie podniesiesz pakietów to dalej będziesz płacił jak za staruszka 5 zł.dzierżawy)

Dzięki. A jak z jakością obrazu przez HDMI z HD7000, jest porównywalna z ESI-88, czy gorsza?

Umowę mam odnowioną niedawno na 15 miesięcy.. Zastanawiam se, czy jak bym a APSie dopłacił 50zł, to dadzą mi Evoboxa?

Edytowane przez metalfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie na HD7000 będziesz musiał nieco przestroić obraz w TV bo ten nadaje "nieco inny" tzn. jak podłączysz w miejsce poprzednika będziesz widział nie to do czego przywykłeś,ale ręcznie zrobisz to co było,tak że obraz po HDMI (w/g mnie) jest super.

-za dopłatą nikt Ci na Evoboksa nie wymieni,kombinuj aneks-może się udać bo dekoder szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio mój Sagemcom zaczął wyświetlać info o nieprawidłowej karcie lub o błędzie dysku twardego. Pod koniec dekoder już nawet było ciężko włączyć. Podejrzewam że to może być poniekąd wina mojego dwulatka, który bardzo lubił wciskać delikatnie ten przycisk wyjmowania dysku, co pewnie spowodowało uszkodzenie dysku. W każdym bądź razie, wyjąłem dysk całkowicie i od tamtej pory nie mam problemów z dekoderem.
Pytanie mam następującej treści. 10 grudnia mija dokładnie 29 miesięcy od zawarcia umowy z CP. Sprzęt jest w Anglii a będę w Polsce w pierwszej połowie listopada. Myślicie, że będzie szansa już coś się "targować" o jakiś inny sprzęt (ESI-88 wycofany jest z oferty bodajże). Nie powiem, chciałbym zostać z CP, mam pakiet za 69zł, który mi odpowiada.
No i co z dyskiem. Trzeba zwracać z dekoderem, czy ewentualnie idzie go jakoś sprawdzić pod kompem i jeśli ewentualnie działa, zatrzymać dla siebie?
Jakie rozwiązanie byście doradzili?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, poczekam z tym dyskiem. Ciekawe, co mi zaoferują w punkcie CP. Niby mnie korci ten Evobox, ale chyba tylko ze względu, że to nowość. Na pewno zależy mi na edytowalnej liście Ulubionych.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...