Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że jak na Pulsie dawali to całkiem długo trzymali program o normalnej porze, czyli po 20:00 chyba przez około pół roku. Dopiero ostatnie odcinki zaczęli dawać o tak beznadziejnych godzinach jak Puls2. Najśmieszniejsze jest to, że w programie przy odcinku piątkowym, który będzie w piątek przed 23:00 jest napisany hit a przy tym po świętach o 1 w nocy nic nie ma napisane. No i z hitu wyszedł kicz a szkoda, bo ciekawie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baranek Shaun w Pulsie2 :) Fajna bajka, którą można zobaczyć również w Persian Toon :)

 

Dziś właśnie siadłem z rodziną przed tv i ktoś przełączył na Puls 2, a tu patrzę "Baranek Shaun". :) Zawsze fajnie zobaczyć w tv coś, co przypomina mi czasy, kiedy byłem jeszcze młodszy niż teraz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jak to u nas. Musi być dziwacznie i jest. Wersja tego samego filmu kinowa i zaraz telewizyjna. Bo więcej materiału? Zwykłe naciąganie i przerysowanie formy nad treścią.

Pamiętam film telewizyjny, którego ta sama wersja była wyświetlana również w kinach. I był hitem! O jakim filmie mówię?

Tożsamość Bourne'a ( ang. The Bourne Identity) ? Trzygodzinny film sensacyjny nakręcony w 1988 roku dla telewizji, wyreżyserowany przez Rogera Younga według scenariusza Carola Sobieskiego na podstawie powieści Roberta Ludluma o tym samym tytule, wydanej w 1980 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cale szczescie z oryginalna czolowka, a nie spolszczona

 

Niby dlaczego? Nie ma w niej nic na tyle "specjalnego", żeby żałować oryginału, kiedy istnieją dwie różne spolszczone wersje. I jeśli wierzyć przedstawicielowi stacji, jedna z nich już wkrótce ją zastąpi.

 

Pomijam już fakt, że słowa piosenki w oryginale "toną" w muzyce i są praktycznie niesłyszalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy kanał trafi do abonentów cyfrowego polsatu? Co z tego ze jest w dvb-t skoro dużo ludzi mając płatną tv nie korzystają z telewizji naziemnej. Polsat nie ma przypadkiem obowiązku emisji wszystkich kanałów z tv naziemnej? Cos tak gdzieś słyszałem ale nie wiem czy dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.krrit.gov.pl/dla-mediow-i-an ... offer.html

 

W związku z publikacjami w mediach dotyczącymi Stanowiska KRRiT z dnia 30 lipca 2013 r. „w sprawie interpretacji art. 43 ust 1 ustawy o radiofonii i telewizji KRRiT wyjaśnia, że Stanowisko KRRiT z dnia 30 lipca 2013 r. rozst[beep] wątpliwości dotyczące udostępniania operatorom IP TV programów objętych obowiązkiem must carry/ must offer.

 

Art. 43. ust. 1. ustawy o radiofonii i telewizji nakłada na operatora rozprowadzającego program obowiązek must carry/must offer czyli rozprowadzania programów TVP1, TVP2, regionalnego programu rozpowszechnianego przez TVP S.A., POLSAT, TVN, TV4, TV PULS. Obowiązek rozprowadzania regionalnego programu telewizyjnego dotyczy regionalnego programu telewizyjnego właściwego dla danego obszaru.

 

Zgodnie z art. 43 ust. 2 ustawy o radiofonii i telewizji., nadawca, który rozpowszechnia program wymieniony w art. 43 ust. 1. nie może odmówić operatorowi rozprowadzającemu program w sieci telekomunikacyjnej zgody na rozprowadzanie tego programu, ani też uzależnić udzielenia takiej zgody od uiszczenia jakiegokolwiek wynagrodzenia, w tym w szczególności z tytułu udzielenia licencji za korzystanie z nadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Puls 2 pokaże jakieś nowe kino kopane (lata 70-80) oczywiście o jakiejś przyzwoitej godzinie 20-21 a nie grubo po 22

Klasztor Shaolin

36 komnata Shaolin

Jednoręki szermierz

Jednoręki bokser

Dotyk Zen

Shaolin kontra ninja

Wyjscie smoka,wejście tygrysa

Ostatni salut dla wojownika

Waleczni mnisi z Klasztoru Shaolin

14 Amazonek

Eagle Shadow Fist

Zemsta Shaolin

Niezwyciężony Shaolin

Ludzie z klasztoru Shaolin

Braterstwo Krwi

Pięciu mistrzów z Shaolin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że PULS 2 powinien powoli zacząć zmieniać ramówkę i zdecydowanie ograniczyć emisję bajek. Niestety dla PULS 2, ale nie tylko oni emitują bajki. TV 4 wprowadził długie pasmo z filmami animowanymi (18:30-20:00). Jak wiadomo prawdopodobnie już w lutym rusza testowa emisja kanału TVP ABC. Poza tym jest też Dobranocka w TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że PULS 2 powinien powoli zacząć zmieniać ramówkę i zdecydowanie ograniczyć emisję bajek. Niestety dla PULS 2, ale nie tylko oni emitują bajki. TV 4 wprowadził długie pasmo z filmami animowanymi (18:30-20:00). Jak wiadomo prawdopodobnie już w lutym rusza testowa emisja kanału TVP ABC. Poza tym jest też Dobranocka w TVP Kultura.
Jak zauważyłeś, bajki w pozostałych kanałach są tylko wieczorami, a w PULS2 rano i do południa. Dopóki TVP ABC nie wystartuje, dopóty bajki niech będą w PULSIE2, a nawet i dłużej - mnie to nie przeszkadza. Wyniki oglądalności seriali animowanych są korzystne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Puls 2 leci większą część dnia, dziecko ma zabawę, jedne bajki ogląda przy innych nudniejszych się z nami bawi. Dobrze że jest taka telewizja która pamięta o młodym widzu, bo niestety kanały dla dzieci są tylko płatne, a na takie nie wszystkich stać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać - na dłuższą metę same bajki nie wystarczą. Osobiście podobały mi się takie programy i seriale (w tym kanale) jak: "JRG w akcji", "Medicopter", "Sekundy Grozy" a nawet i seriale animowane ale nie te współczesne, komercyjne - ale "stare" na których się wychowywałem, tj. "Krecik", czy "Wilk i Zając".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...