Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz znam ale używam TV Puls 2 sam sobie nawet zmieniłem nazwę w dekoderze nazwa powinna być jednolita a nie ze szukam to pod T to pod P zresztą telemgazyn tez używa nazwy TV Puls 2. Kolejny przykład amatorszczyzny

Ale czy ktoś Cię pytał jak nazywasz i wyszukujesz kanały telewizyjne? Tak się składa, że nikogo to nie obchodzi. Pierwsza sprawa nie znasz ludzi, na temat których się wypowiadasz, druga sprawa nie znasz marek, które oceniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał PULS 2 jest taki jaki jest. Za wcześnie na jakąś rewolucję.

 

Faktycznie - kanał jest jaki jest. I nie jest źle. W ciągu roku wszedł do TOP 10. Jest stacją nr 7 w DTT (na 20). Jeśli to nie jest sukces, to już nie wiem co może być. Ani wspomagana przez Polsat TV6 czy ATM Rozrywka, ani korzystająca z programów TVN-u TTV, nie mówiąc już o kanałach TVP, które mielą zapasy z archiwum, nie mają takiego sukcesu. I do tego przy dodatnim wyniku finansowym (czego ani o TVN ani o TVP powiedzieć nie można).

 

Nie chce być prorokiem ale od nowego roku powinno się coś zmienić?

I to sporo :D

 

 

Na koniec do znaFcy golbi_84: jakoś mi się nie chce reagować na każdy idiotyzm, który tu wypisujesz, więc powiem krótko: nawet niekompetentni amatorzy mają prawo do własnej opinii. W końcu internet jest rajem dla trollów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi powód, dla którego do tej pory Puls 2 nie pojawił się w ofercie CP. Osobiście uważam, że podstawowym powodem jest brak miejsca dla tego kanału na transponderach CP. Oczywiście CP mógłby pobierać sygnał z tp. NC+, ale obecnie współpraca między tymi platformami nie wygląda najlepiej, więc ta opcja raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał PULS 2 jest taki jaki jest. Za wcześnie na jakąś rewolucję.

 

Faktycznie - kanał jest jaki jest. I nie jest źle. W ciągu roku wszedł do TOP 10. Jest stacją nr 7 w DTT (na 20). Jeśli to nie jest sukces, to już nie wiem co może być. Ani wspomagana przez Polsat TV6 czy ATM Rozrywka, ani korzystająca z programów TVN-u TTV, nie mówiąc już o kanałach TVP, które mielą zapasy z archiwum, nie mają takiego sukcesu. I do tego przy dodatnim wyniku finansowym (czego ani o TVN ani o TVP powiedzieć nie można).

 

Nie chce być prorokiem ale od nowego roku powinno się coś zmienić?

I to sporo :D

 

Na koniec do znaFcy golbi_84: jakoś mi się nie chce reagować na każdy idiotyzm, który tu wypisujesz, więc powiem krótko: nawet niekompetentni amatorzy mają prawo do własnej opinii. W końcu internet jest rajem dla trollów.

Świadczy tylko o widzach TV6 ma więcej premier od was. Zresztą przegrywacie z Polsat 2 nie mówiąc już o powtórkowym TVP Seriale dziwne żeby nie być w 20 czy 10 nadając w NTC nawet ATM jest w 20. Wspomagani przez Polsat maja trochę premier a wy odgrzewane seriale z TVN i TVP wiec sami jesteście "wspomagani" :D Brak pomysłu na zakup pozycji zamiast coś kupić nie amerykańskiego wolicie powtarzać Zagoniony świat, Akademie policyjną o Zbuntowanym aniele już nie wspomnę a najgorsze są emisje tego samego na obu kanałach jakby nie było seriali Nie ma się czym zachwycać jeśli chodzi o TOP 20. Nawet na premierowa telenowele was nie stać? Przelewacie kasa na konto "bogatszego" TVN czy Niania i Kasia i Tomek za darmo macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollu, kupić na rynku żeby wypełnić wymogi ustawy a dostać od stacji- matki to spora różnica. Jednak nie dla kogoś kto się uważa za znawcę od ramowek , zakupów, programmingu bo jest uzbrojony w pilota i Kropkę TV.

Co do rankingów: piszesz bzdury ale to twój problem, nie mój.

Już ktoś ci tutaj napisał - załóż wladną stacje i tam aplikuj te swoje farmazony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mi z ATM wyjeżdżasz? ATM powtarza z Polsatu ale przynajmniej produkcje które tworzyła. TV Puls i Puls 2 daje pozycje z TVN i TVP z którymi nie ma nic wspólnego jeszcze pewnie z logiem TVN na końcu serialu. Co się jeszcze pojawi Detektywi, Camera Cafe, Julia, Brzydula, Kryminalni (to by było lepsze od Zbuntowanego anioła o 21:30. Moze ITI juz ma udziały w Puls bo jakby nie było nawet na transponderze NC+ są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy piszecie,porównywanie Pulsów do ATM to kiepski żart.Przecież ATM od początku nadaje Polsatowskie2kon.gif odpadki i gdyby to ode mnie zależało dawno stracił by koncesję a Puls 2 jak by nie patrzeć się rozwija i w dodatku ma najładniejsze logo ze wszystkich stacji i piszę to poważnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...