Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech lepiej zostanie tak jak jest. Co najważniejsze kanał emituje znane i lubiane kreskówki z dawnych lat, a nie nowoczesną papę które całkowicie nie mają sensu. Zresztą Puls uruchomił 2 kanał właśnie po to aby emitować kreskówki. Wcześniej szalał na TV Puls, lecz jak już jest na Pulsie 2 to tam już zaprzestano. Cieszcie się że po 19:00 już Puls2 emituje programy dla starszych. A w nocy dla dorosłych. Czyli dla każdego coś dobrego. Od poniedziałku 20 stycznia kolejna klasyka na Pulsie 2. A mianowicie Tom i Jerry. emitowany będzie od pon.- pt. o 15:30 po 3 odcinki. Natomiast kończy emisję serial Mia i Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej zostanie tak jak jest. Co najważniejsze kanał emituje znane i lubiane kreskówki z dawnych lat, a nie nowoczesną papę które całkowicie nie mają sensu. Zresztą Puls uruchomił 2 kanał właśnie po to aby emitować kreskówki. Wcześniej szalał na TV Puls, lecz jak już jest na Pulsie 2 to tam już zaprzestano. Cieszcie się że po 19:00 już Puls2 emituje programy dla starszych. A w nocy dla dorosłych. Czyli dla każdego coś dobrego. Od poniedziałku 20 stycznia kolejna klasyka na Pulsie 2. A mianowicie Tom i Jerry. emitowany będzie od pon.- pt. o 15:30 po 3 odcinki. Natomiast kończy emisję serial Mia i Ja.

 

Jeżeli uważasz, że bajki z 2008-2009 roku są z "dawnych lat", to aż "strach" pomyśleć ile Ty masz lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiedyś Puls 2 wspominał o produkcjach z CN ale czy też był Laboratorium Dextera nie pamiętam. Również się cieszę że jest Tom i Jerry. Dobra jest pora emisji czyli 15:30. Na Pulsie 7:00 rano nie bardzo pasowała bo to szykowanie się do szkoły, pracy. Ale jest zła wiadomość. Puls 2 poinformował mnie na facebooku że emisja będzie tylko do końca stycznia, a potem powraca Mia i Ja. Lecz pocieszył mnie że Tom i Jerry powróci w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 7 lutego zamiast Superstars będzie WWE Raw

 

Ważne, że wrestling. Szkoda, że w tym tygodniu nie obejrzę, bo się pokrywa z filmem, ale może załapie się na końcówkę. Najpierw myślałem, że będzie na stałe o pierwszej a później się okazało, że nie koniecznie, więc mi trochę ulżyło hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...