Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Odgrzewane kotlety" są tańsze i też przynoszą sukces, więc takie stacje jak TV Puls mogą na nie stawiać ;) Zresztą mnie to wcale nie przeszkadza.

No a skoro ty wiesz lepiej, jak ułożyć ramówkę, to wyślij te swoje propozycje do szefostwa Pulsu ;) A nie krzątaj innym głowy tutaj na forum, bo to nie koncert życzeń ;)

owszem TV Puls przynoszą sukcesy a Puls 2 odgrzewa kotlety po raz kolejny w tym samym czasie co TV Puls. Inaczej by to wyglądało gdyby to było wyemitowane najpierw w Puls 2 a potem w pasmie 10-16 dała to TV Puls (właśnie dlatego ze są to odgrzewane kotlety) Filmów w Pulsie jest bardzo dużo powtórek i to czasami nawet w tym samym tygodniu i lepiej by wyglądało właśnie te powtarzane filmy przenieść do Puls 2. Zbuntowany anioł lepiej wyglądałby w TV Puls o 18:00 niż w Puls 2 o 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale to forum dyskusyjne i każdy może krytykować jak tylko mu się podoba. Nie zgrywaj moderatora, a tym bardziej drugiego Pana Jacka.

Jasne, że można wyrażać swoją opinię i nie mam wcale nic przeciwko temu - w końcu po to jest forum. Ale jak widzę, że ktoś układa ramówki, to mi się niedobrze robi :roll: Bo wyrażanie swojej opinii to jedno, a fantazjowanie to drugie.

 

A czy telenowela musi być koniecznie w daytime? To się przekonamy. Polskie stacje nas do tego przyzwyczaiły, ale być może i wieczorami telenowela się sprawdzi. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 19:00, to także prime-time. Jak dobrze pamiętam emitowane o tej godzinie w TV4 "Triumf miłości" i "Nie igraj z aniołem" osiągały wyniki na poziomie 900 tys. widzów. Dużo zależy od wyboru telenoweli, trzeba trafić z tytułem. W Polsce najlepiej przyjmują się właśnie klasyczne historie o kopciuszkach, czyli tak zwane telenowele 'rosa'.

 

Dla niewtajemniczonych:

Telenowele rosa – to właśnie tradycyjna, typowa telenowela, w której mamy ubogą dziewczynę, która zako[beep]e się w bogatym mężczyźnie jednak rodzina sprzeciwia się ich związkowi. Przy okazji miłosnej historii odkrywane są tajemnice pobocznych bohaterów. Przeważnie taka telenowela kończy się ślubem głównej pary. Jest to najpopularniejszy rodzaj telenoweli. Np. „Zbuntowany anioł”, „Triumf miłości”, „Nie igraj z aniołem”, „Rosalinda”, „Esmeralda”, "Maria z przedmieścia".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też trochę dziwi emitowanie tego samego w tym samym czasie na obu kanałach, a potem na żadnym.

 

Co do nowszych seriali, Puls chyba nie chce ryzykować, trochę trzeba zapłacić a pewności nie ma że będzie dobra oglądalność.

Puls chyba nie celuje w młodzież bo się chyba nie opłaca, jak młodzież ogląda serial to ogląda go w większości w dzień po premierze w internecie, a free tv chyba nie jest w stanie tak szybko transmitować. Choć nie pamiętam ludzkiej pory dla zagranicznych seriali dla młodzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się, że Puls2 będzie nadawał WWE Superstars, ale wiedziałem, że ta radość długo nie będzie trwała spodziewałem się, że długo o 20:00 nie zabawi z braku oglądalności. No i zmienili godzinę emisji szybciej niż się spodziewałem. Puls jak wykupili WWE Superstars to też, co chwile zmieniali godzinę aż skończyło się na tym, że dawali po północy.

Moim zdaniem teraz WWE superstars, mimo że jest mniej walk, niż kiedy dawali na Pulsie to jest ciekawsze, bo dają najważniejsze wydarzenia z Raw i nie raz tylko dla tych wydarzeń oglądam. Bo się okazują ciekawsze od walk na WWE SUperstars.

 

Godzina 23:00 mi odpowiada, ale jest jedno, ale bo 22 listopada w tym samym czasie o 22:10 będą dawać Nocny Jastrząb na Tvn7. Jakby dawali przynajmniej powtórkę tak jak kiedyś to bym mógł obejrzeć w innej godzinie nawet jakby dawali późno w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy tez mam u siostry no ciekawe bo w Puls 2 raptem 2 w tygodniu wiec jakie też? 2 filmy na Puls i zero na Puls 2 zamiast dokumenty tez dać w TV Puls Co jeśli ktoś chciałby obejrzeć film w TV Puls ale mu nie pasuje w tygodniu o 20 a o 22 filmy są za późno właśnie dlatego powinna być alternatywna godzina filmów w Puls 2. Seriale które nadaje Puls 2 w tygodniu dałbym w weekend dla kogo jest ta Akademia policyjna o 23:00? Po co Jerry Springer w piątek? miały być filmy w piątek. Pasmo bajkowego miedzy 13 a 15 to bym dał w TV Puls a Puls 2 przerwa z bajkami na 2 godziny to samo rano tez pasmo bajkowego 6-8 e Puls

 

A Polonia 1 nie emituje ciągle tych samych pozycji? :lol:

Polonia 1 codziennie ma coś innego w ramówce od 19:40 nie zanudza ludzi codziennie tym samym.

 

Puls 2 lepiej by dokumenty dało w tygodniu np. Łowcy mitów albo Dynamo więcej niż magia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma Jerrego Springera w piątki w ten piątek będzie leciało Nie ma róży bez ognia. A i nie ma już o 23:00 Akademii policyjnej tylko Jerry Springer od poniedziałku do czwartku o tej godzinie, ale i tak nie oglądam, bo oglądam świętą wojnę na Polo TV.

 

Z tego, co wiem to Puls 2 właśnie zrobili po to żeby nie dawać bajek na pulsie. Bo Puls 2 miał być programem w szczególności dla dzieci i dlatego jest tam tak dużo bajek. A wieczór jest dla dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego powinna być alternatywna godzina filmów w Puls 2.

Widocznie są godziny, w których Puls 2 nie może konkurować z innymi stacjami przy pomocy filmów.

 

Seriale które nadaje Puls 2 w tygodniu dałbym w weekend dla kogo jest ta Akademia policyjna o 23:00?

Była chociażby dla mnie. Jeśli nie mogłem jej oglądać "na żywo", to oczywiście korzytałem z PVR. No cóż, technologia postępuje.

 

Po co Jerry Springer w piątek? miały być filmy w piątek. Pasmo bajkowego miedzy 13 a 15 to bym dał w TV Puls a Puls 2 przerwa z bajkami na 2 godziny to samo rano tez pasmo bajkowego 6-8 e Puls

I znów jak dziecko pokroju @Polanda. Za chwilę zaczniesz smarować ramówki, bo mimo (jak myślę) rocznika w nicku, wiek twórczy Cię jeszcze nie ominął....

 

Polonia 1 codziennie ma coś innego w ramówce od 19:40 nie zanudza ludzi codziennie tym samym. ]

No oczywiście. Powtarza filmy (niektóre od 15 lat) średnio co 2 miesiące. Totalny brak premierowych produkcji. Z kolei gdyby "Nieźle kliknęci" lecieli z kasety, to ciekaw jestem czy by się już nie wytarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia 1 nie można porównywać do PULS 2 bo to całkowicie rozbieżne stacje od siebie. Puls 2 stawia na rodziny z dziećmi emitując bajki oraz programy dokumentalne i co pokazują wyniki oglądalności z bardzo dobrym skutkiem. Natomiast Polonia 1 to stacja kierowana do innej grupy docelowej. Choć z punktu rynku mediów bardzo potrzebna bo emituje ogrom włoskich filmów. Np. we wtorek poleci super komedia przygodowa "Znak Zorro" o 19:40 właśnie na kanale Polonia 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie lubię filmów oglądać wole seriale. I o 20: 00 zazwyczaj filmów nie oglądam tylko seriale. Tylko czasami zazwyczaj jak dadzą film z Sylvestrem Stallonem. Więc jeżeli puls 2 chce żebym oglądał film to niech dadzą z Sylvkiem.:)

 

Dzisiaj w konkurencji dają na TV4 Rocky 4 o 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia 1 nie można porównywać do PULS 2 bo to całkowicie rozbieżne stacje od siebie. Puls 2 stawia na rodziny z dziećmi emitując bajki oraz programy dokumentalne i co pokazują wyniki oglądalności z bardzo dobrym skutkiem. Natomiast Polonia 1 to stacja kierowana do innej grupy docelowej. Choć z punktu rynku mediów bardzo potrzebna bo emituje ogrom włoskich filmów. Np. we wtorek poleci super komedia przygodowa "Znak Zorro" o 19:40 właśnie na kanale Polonia 1.

Polonia 1 sie odrodzila po pewnym panu ktory wywalil filmy ten pan jest dzis chyba w Puls 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie ma go tam. Jeśli nie masz pojęcia kto odpowiada za Puls 2, to czemu zabierasz głos w dyskusji? Nic sensownego z twoich postów wywnioskować nie można, co najwyżej idzie zgłupieć. Za Puls 2 odpowiada pan Jacek Ściobłowski, a Ty wypominasz pana Podhajskiego, którego nie ma tam już hoho... I raczej nie wykazywał się on największym talentem jeśli chodzi o tworzenie telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie ma go tam. Jeśli nie masz pojęcia kto odpowiada za Puls 2, to czemu zabierasz głos w dyskusji? Nic sensownego z twoich postów wywnioskować nie można, co najwyżej idzie zgłupieć. Za Puls 2 odpowiada pan Jacek Ściobłowski, a Ty wypominasz pana Podhajskiego, którego nie ma tam już hoho... I raczej nie wykazywał się on największym talentem jeśli chodzi o tworzenie telewizji.

No chyba czyli nie jesteś pewien. TV Puls 2 jest stacja żenującą uważam to samo tez o TV Puls szczególnie odkąd jakiś [beep] przesunął horrory w piątek z 23 na 0:00 teraz inny [beep] wrzucił Zbuntowanego anioła o 21:30 i po raz N'ty Nianie. Czy naprawdę jak się nie ma środków do polepszania oferty nie można dać seriali po jednym w tygodniu zamiast dawać je w kółko. W Puls 2 nigdy nie leciał serial Sinbad. Poza tym jest za dużo zmian jak na profesjonalny kanał filmy w niedziele o 21 się już nabyły seriale dadzą wieczorem by po kilku odcinkach przenieść na rano filmy tez z tego co widzę w sobotę o 22 powtórka w niedziele o 23 stacja czysta amatorszczyzna już nawet gazety nie maja prawidłowej ramówki co innego na telemagazyn.pl co innego w To&owo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki się coś nie pojawi owszem będzie coraz lepiej ale jak ruszy TVP ABC, Fokus i Stopklatka no i może ATM coś ruszy będą dołować, TV Puls na razie nic nie zakupiła w kółko lecą na powtórkach seriali. Postawiłbym na seriale komediowe. Polecam zobaczyć ramówkę TV Puls gdzie film puszczony jest o 20:00 w piątek i powtarzany w niedziele o 22. Obie stacje poszły po najprostszej drodze jedna to same filmy a druga bajki ale to uda się tylko do momentu startu kanału Dla dzieci i filmowego, filmów w Puls jest za dużo co daje ich częste powtórki mniej filmów w jednym a więcej dokumentów mniej seriali w drugim a więcej filmów lepiej by wyglądało a tak jeden w weekend filmy a drugi prawie same dokumenty. Brak bajek wtedy kiedy są potrzebne czyli sobota i niedziela 6 rano tez brak. Bajki w pasmie do 13-14 to według mnie są zbędne dzieci są przedszkolu.

 

Zbuntowany anioł powinien być w TV Puls o 17 lub 18 a nie w Puls 2 i to o 21:00. TV Puls 4 odcinki Niani, 2 Akadami policyjnej i 2 Zbuntowanego anioła nie no boska ramówka TV Puls 2 o 21:00 pon -cz Niania i sobota i niedziela po 3 odcinków Niani - zygać się chce ramówką TV Puls i TV Puls 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ruszą w.w. stacje to po prostu TV Puls i Puls 2 zmienią ramówkę i nic z twoich przewidywań nie wyjdzie. Jak TV4 wprowadzał "Scoobiego" to też mieli niby zabrać widzów Pulsom, ale Pulsy zmieniły ramówkę i pomysł TV4 okazał się klapą. Oba Pulsy idą nie po najprostszej, ale po najlepszej, tj. najbardziej opłacalnej linii. Oni przynajmniej mają zawsze zyski, nie to, co np. TVP ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...